Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Eğitimle Ilgili Sözler

1. Eğitimle ilgili motive eden sözler arasında başarıya ulaşmanın yolunun çok güzel ifade eder Micheal Jordan “Bazı insanlar olması ister, bazıları olmasını bekler, bazıları ise oldurur.
2. ATATÜRK ÇOCUKLARI- ATATÜRK’ÜN EĞİTİMLE İLGİLİ SÖZLERİ
Thank you for watching!
3. G zel s zler ve mesajlar
q3
4. Bandedegosses
q4
5. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q5
6. “ Bilgi ve ilim ile ilgili özlü sözler ” için bir yorum.
7. V)’ın şöyle dediğini işittim: “Kim bir ilim öğrenmek için bir yola süluk ederse Allah onu cennete giden yollardan birine dahil etmiş demektir.
8. Bu yazımızda eğitim ile ilgili söylenmiş sözlerden bir demet hazırladık.
9. ” Mustafa Kemal Atatürk “Dünyada her şey için, uygarlık için, yaşam için, başarı için en hakiki mürşit ilimdir, fendir.
10. Dostkelimeler
q10
11. Eğitimle ilgili sözler kısa sayfamızda eğitim ile alakalı söylenmiş sözleri okuyabilir eğitimle ilgili güzel sözlere sizlerde eklemeler yapabilirsiniz.
12. Einstein : Bir ülkenin geleceği, o ülke insanlarının göreceği eğitime bağlıdır.
13. Biymed E itim
q13
14. S zler Ansiklopedisi
q14
15. G zel S zler
q15
16. Eğitim, ferdin yaşama sanatını idrak edebilmesi için, rehber olmalıdır.
17. HD Images g zel s zler
q17
18. Ali) **** Eğitimdir ki bir milleti ya hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır.
19. G zel S zler
q19
20. Atatürkün eğitimle ilgili sözleri Atatürkün eğitim hakkındaki sözleri Atatürk ve eğitim • Hayatta en hakiki mürşit ilimdir.
21. Aşk Sözleri, Kapak Sözler, Doğum Günü Mesajları, Laf Sokma Sözleri, Özlü Sözler, Damar Sözler, Süper Sözler, Resimli Sözler, Ata Sözleri.
22. Eğitim ve öğretimle ilgili özlü sözler, eğiticimler için özlü sözler, öğrenciler için özdeyişler, eğitim öğretim özdeyişleri, kişisel gelişim sözleri, öğretmenler için özdeyişler, öğrenciler için motive edici sözler, eğitimle ilgili anlamlı sözler.
23. Eğitimle ilgili anlamlı,güzel ve özlü sözleri derledik.
24. Rehberlik Panosu » Rehberlik Pano Yazıları » Rehberlik Özlü Sözleri.
25. Dostkelimeler
q25
26. Bu sayfada İngilizce eğitim ile ilgili sözler ve Türkçe anlamları, ingilizce eğitimle ilgili özlü sözleri bulabilirsiniz.
27. Bandedegosses
q27
28. Atatürkün Bilim İle İlgili Sözleri 13 Ülkemizin en bayındır, en latif , en güzel yerlerini üç buçuk yıl kirli ayaklarıyla çiğneyen düşmanı yenen zaferin sırrı nerededir bilir misiniz.
29. Dostkelimeler
q29
30. 2015 · Eğitimle İlgili Özlü Sözler Eğitimle alakalı en Değerli Sözler **** Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum.
31. Ne G zel S zler
q31
32. Melekler Mekan – Melekler Mekan Portal
q32
33. De erler E itimi
q33
34. Anlaml s zler – G zel s zler
q34
35. Atatürk bir ulusun yaşamında eğitimin önemini belki de en iyi anlamış, anlatmış devlet kurucusu ve Cumhurbaşkanı idi.
36. “Sözü süzde söyle manayı inci gibi dizde söyle yüzde söyle yapmasın yara öyle bir söyle ki hoş gelsin yara ağyara.
37. Eğitim görmekle görmemek, ölülerle dinler ara­sındaki fark gibidir.
38. Dostkelimeler
q38
39. En G zel zl S zler
q39
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: