Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Sevgiliye Hitap

1. Sevgiliye hitaplar yazımızda, sevgiliye hitaplar, farklı hitap kelimeleri ve erkek veya kız arkadaşa & sevgiliye hitap şekilleri bulabilirsiniz… Bunlarla sevgilinize tumblr, facebook gibi ağlardan seslenebilirsiniz.
2. Sevdiğiniz Kadına 20 İltifat Sözü
Thank you for watching!
3. Çok klasik hitap şekilleri olmasına rağmen arada farklılıklarıda yaratabileceğimiz bir gerçektir.
4. Bandedegosses
q4
5. Hediye Fabrikas Blog
q5
6. Bal böceği aşkımın en derin hissi şekerparem canımın cesedi gülüm sultanım bebiş aşk meleği böcük minnoş kedicik aşkım hayatım sevgilim bi tanem canım aşkitom cicikom yawrum güzelim dalımda açan nazlı goncam güzelim yüreğimin diğer yarısı.
7. Yasin Erg l
q7
8. A k Mektuplar
q8
9. Uluda S zl k
q9
10. Canâna hitap konusunda sözcük haznesi “aşkım”dan ibaret olanlar hitabetteki şu zenginliği görmeliler:) Nigârum dilberüm yârüm enîsüm mûnisüm cânum Refîküm hem-demüm ömrüm revânum derde dermânum (Sevgilim, gönül verdiğim, yârim, dostum, can ciğer arkadaşım, canım, yoldaşım, sohbet arkadaşım, ömrüm, birlikte koşulup gittiğim, derdimin dermanı.
11. Konuşmalarda ve o kişiyle ilgili bir şey olmalı dışarıda insanlara belki saçma ya da anlamsız gelebilir ama bence bu diğer tüm bilinenlerden daha hoş.
12. Www.sozcu.com.tr
q12
13. See more of Sevgiliye hitap on Facebook.
14. 2014 · Erkek sevgiliye hitap şekli daha çok tatlı kelimeler yerine biraz daha sert kelimeler içerir bu yüzden erkek sevgiliye hitap şekilleri aslında daha kaba kaçabilir, sizlerinde yardımı ile erkek sevgiliye hitap kelimeleri ansiklopedisi oluşturalım hep beraber.
15. I ek Sepeti Blog
q15
16. Sevgiliye hasret sözleri yazımızda sevdiğiniz kişiye duyduğunuz özlemi daha iyi anlatabilmeniz için sevgiliye hasret sözlerini paylaştık.
17. Pusula Haber
q17
18. Sevgiliye mektup içeriğimizde sevgiliye aşk mektubu, sevgiliye uzun mektup, uzaktaki sevgiliye mektup ve birbirinden güzel 5 mektup bulabilirsiniz.
19. HD Images g zel s zler
q19
20. Bandedegosses
q20
21. 2017 · Sevgiliye söylenecek lakaplar içinde sevgiliye komik hitaplar, sevgiliye güzel lakaplar, sevgiliye isimler seçip ister hitap edin isterseniz telefon rehberinize kaydedebilirsiniz.
22. Varyant Haber
q22
23. K rtler.com
q23
24. Oyunu Cevaplar
q24
25. Konu arak ren Blog
q25
26. G zel S zler
q26
27. Sevgiliye hitaplar yazımızda, sevgiliye hitaplar, farklı hitap kelimeleri ve erkek veya kız arkadaşa & sevgiliye hitap şekilleri bulabilirsiniz….
28. Www.harpersbazaar.com.tr
q28
29. Sanal Bas n
q29
30. Www.aa.com.tr
q30
31. G zel S zler
q31
32. Ek i eyler – Ek i S zl k
q32
33. Uluda s zl k galeri
q33
34. Ark S zleri
q34
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: