Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Karmaşık Sözler

1. Yazı içeriğinde mersin sözleri,Mersin ile ilgili sözler,En güzel mersin sözleri ve Mersinidmanyurdu taraftar sözleri yer almaktadır.
2. Patron-Güzel Kızlar Patron Dinler (Sosyopat) [Sözleriyle]
Thank you for watching!
3. Nе kadar zеngin vе mürеffеh oIursa oIsun, istikIaIdеn mahrum bir miIIеt, mеdеnî insanIık karşısında uşak oImak mеvkiindеn.
4. G zel s zler ve mesajlar
q4
5. Yanında benden yakın başka biri de olsa her şeyi inkar etmiş inandırmış olsan da ve ona duygulanmış sevdalanmış olsan da biliyorum bu gece beni düşüneceksin.
6. S rpriz Hediye Fikirleri
q6
7. Karışık Duyguları Anlatan Sözler Facebook Karmaşık Duyguları Anlatan Sözler Anlamlı Duygu Dolu Sözler Duygular Üzerine Sözler Karışık Duyguları Anlatan Sözler Kısa.
8. Sorularla slamiyet
q8
9. R ya gibi bir ya am : G zel ve anlaml s zler
q9
10. I ekSepeti
q10
11. I wonder.. a lot…
q11
12. En güzel film replikleri Güzel Sözler karışık film replikleri müthiş film replikleri seçilmiş film replikleri seçme ve güncel replikler unutulmaz film replikleri.
13. Karışık Sözler : Benimkisi, hiçbir zaman hiçbir şeyle açıklanamayacak kadar derin, hiç kimsenin anlayamayacağı ölçüde karmaşık ve acayip bir yorgunluktu.
14. Ercan Demirel Şarkı Sözleri – Karmaşık : Oyalandım yıllarca başka gönüllerde Tozpembe rüyalar gözümde bir perde Sonunda anladım sorun nerde Bomboş yüreklerde düştüm derde Tertemiz kalbin Kaliteli aşkın ispatı Eşi benzeri.
15. G zel S zler
q15
16. Ama yine de bütün iç dünyamızı alt üst eden, her zaman tek bir saniye, tek bir an olur ya, işte o, daha önce bütün özsularını içine çekmiş olan çiçeğin şimşek çakar gibi kristalleştiği andır bu an, yaratılmış anına benzeyen aynı onun gibi insanın kendi hayatının sıcak rahminde sakladığı görünmez, dokunulmaz.
17. Biliyorum karmaşık sözler benimkisi Arenaya çıkmadan anlaşılmaz,matador,boğamı yoksa cılız bir genç mi en iyisi Eskimo’dur sırtına yükleyip evini Kutuplarda don tutan Buz kayalarda yaşamayı en iyi bilen birisi.
18. S per Bilgi
q18
19. Ki isel Geli im
q19
20. Bazıları gözleriyle ağlamaz, balkona çıkar ve bir sigara yakar.
21. Yerliteknoloji
q21
22. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız.
23. Bölüm Özeti: Evde kendi halinde hikaye yazmakta olan Ayşegül, arkadaşlarının yaptığı sürprizle kendini Yunanistan’da tatilde bulur.
24. Karamelek, xkaramelek38x, her telden sözler, Karışık Sözler Kısa, Karışık Sözler Facebook, Karışık Sözler 2018, Karışık Sözler Komik, Kafası.
25. G zel S zler Dinihal
q25
26. Orhan Ölmez Şarkı Sözleri – Damla Damla : Damla damla aksam sana doldurur musun kalbini benimle.
27. Sonra insanlara bakıyorum, ne kadar bencil, sahtekar, iğrenç insan varsa hepsinin yalnız olmadıklarını, durumlarının iyi olduğunu görüp ben daha iyisini hak etmeliyim diyorum.
28. Haz r Mesajlar
q28
29. Resimli S zler
q29
30. Ne G zel S zler
q30
31. Live to Bloom
q31
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: