Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Tutumlulukla Ilgili Sözler

1. Bu konumuzda tutumlu olmanın önemine vurgu yapan bazı atasözlerini anlamlarıyla birlikte sizler için bu sayfamızda toparladık, öğrenci kardeşlerimize yararlı olacağını umuyoruz.
2. Tutumluluk ve Tasarruf İle İlgili Şiirler Dinle
Thank you for watching!
3. De erler E itimi
q3
4. Kazancının tamamıyla harcamayarak, bir kısmını biriktiren, eşyasını iyi kullanan, vaktini değerlendiren ve sağlığını koruyan insanlara “tutumlu insan” denir.
5. Kazanç ne kadar çok olursa olsun, tutumlu davranılmazsa para biriktirilemez.
6. Dostkelimeler
q6
7. Bandedegosses
q7
8. Tutumluluk İle İlgili Sözler Kısa, Tutumluluk İle İlgili Güzel Sözler, Tutumluluk İle İlgili Özlü Sözler, Tutumluluk Haftası İle İlgili Sözler, Tutumluluk İle İlgili Sözler Peygamberimizin, Tutumluluk İle İlgili Sözler Facebook.
9. Dostkelimeler
q9
10. G zel S zler
q10
11. De erler E itimi
q11
12. Tutumluluk ile ilgili sözler tasarruf sözleri tasarruf sloganları Tasarruf ve tutumluluk ile ilgili güzel ve anlamlı söz ve slogan arayanlar için sizlere en yeni , farklı tutumluk ve tasarrufun önemini vurgulayan sözleri paylaşıyoruz.
13. Almus mam Hatip Ortaokulu
q13
14. De erler E itimi
q14
15. Hadisler, sahih hadis, hadis namaz, en güzel hadis, kısa hadis, hadis sözleri, hadisler kitabı, hadis kitabı, peygamber efendimizin hadisler, en güzel hadisler, kutsi hadisler, dini hadisler, hadis-i şerifler, hadis-i şerif.
16. Muhte em S zler
q16
17. SlidePlayer
q17
18. Gençlikte taş taşı, ihtiyarlıkta ye ….
19. Almus mam Hatip Ortaokulu
q19
20. Cevap: Tutumlulukla ilgili atasözleri Tutumlulukla İlgili güzel Atasözleri Tutumlulukla alakalı atasözleri, deyimler Tutumlululkla ilgili deyimler, özlü sözler Ak akçe kara gün içindir çalışarak kazandığımız para, dar zamanımızda bizi sıkıntıdan kurtarır.
21. Muhte em S zler
q21
22. G zel S zler
q22
23. Çok güzel bir şiir öğretmen benden yerli malı haftası ile ilgili şiir yapmamı söyledi ama bu çok uzun şiirlere bayılırım.
24. Dostkelimeler
q24
25. Cevap: Tasarruf ve tutumluluk ile ilgili atasözleri Tasarrufla İlgili Atasözleri ve Anlamları Sakla samanı, gelir zamanı Gereksiz görülen, işe yaramaz kabul edilen şey günün birinde, ileride lâzım olabilir.
26. De erler E itimi-De erler E itimi Konular
q26
27. Tutumluluk akrostişi,Tutumlulukla ilgili akrostiş şiir,Tutumluluk akrostiş şiir,Tutumluluk akrostiş şiir örneği,Tutumluluk akrostiş çalışması,Baş harfleri tutumluluk olan şiirler,tutumluluk şiirleri.
28. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş bulunuyorsunuz.
29. İşte atalarımızın kulağa küpe olacak pırlanta değerinde atasözlerinden bazıları… Sakla samanı, gelir zamanı Gereksiz görülen, işe yaramaz kabul edilen şey günün birinde, ileride lâzım.
30. Tutumluluk ile ilgili Deyimler ve Anlamları Tutumluluk ile ilgili sözler Mevlana sözleri için tıklayınız… Eski sitemizdeki yorumlar….
31. Komikler Burada
q31
32. Dostkelimeler
q32
33. Ansiklomedia
q33
34. Okul Haberleri
q34
35. Muhte em S zler
q35
36. Muhte em S zler
q36
37. De erler E itimi
q37
38. De erler E itimi
q38
39. Tutumlulukla İlgili Sözler Tutumlulukla İlgili Güzel Sözler Varsa paran pulun, cümle alem kulun.
40. Damlaya damlaya göl olur azar azar olagelen şeyler birikerek önemli bir niceliğe ulaşacağı için.
41. Dostkelimeler
q41
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: