Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Beşiktaş Mesajları

1. Beşiktaş Haberleri – Güncel transferler, Beşiktaş ile ilgili tüm Son Dakika Haberlerine ulaşmak için Fanatik’i ziyaret edebilirsiniz.
2. Sergen Yalçın Beşiktaş’a imza attı
Thank you for watching!
3. Ajans Be ikta
q3
4. Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Sayın Cemil Çicek, Sayın Fikret Orman’ı şu sözlerle kutladı:.
5. Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor kulüpleri , Beşiktaş Kulübünün eski yöneticilerinden, eski Türkiye Futbol Federasyonu Yedek Yönetim Kurulu Üyesi Yemen Ekşioğlu’nun vefatı nedeniyle başsağlığı mesajı yayımladı.
6. Ajansspor.com
q6
7. İşte, en büyük taraftar grubu Çarşı’nın da sloganlarınnı yer aldığı içerikte ki, Beşiktaş sözleri, Beşiktaş marşları ve sloganları.
8. FutbolArena
q8
9. Beşiktaş’ta 18 yaşındaki sol bek Rıdvan Yılmaz, Göztepe maçıyla ilk kez bir Süper Lig maçına çıktı.
10. G zel S zler
q10
11. Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, eski futbolcuları Cenk Tosun ile ilgili “Eğer Beşiktaş’a dönmek isterse biz de şartlarımızı sonuna kadar zorlar ve onu yeniden yuvasına getiririz” ifadelerini kullandı.
12. Aşkımız “Renklere” Kupalara “Degil” Yıllarca kahrolsak dertten kederden, bilsekki kellemiz kopar bedenden, aşkımız harbiden hemde derinden, asla vazgeçmeyiz Beşiktaş senden.
13. Ajans Be ikta
q13
14. En bÜyÜk sen degilmisin aldirma kartal, aldirma kartal aldirma ♥ yakisir sana yakisir,sana sampiyonluk yakisir,sen alemde teksin, degisilmezsin,besiktas sen bizim herseyimizsin.
15. Voleybol Plus
q15
16. Ajans Be ikta
q16
17. Beşiktaş gibi büyük ve çok taraftarı olan bir takımı tutmak, bazı zamanlar Beşiktaş mesajlarını paylaşmayı gerektirir.
18. Beşiktaş Sözleri Bu güzel sayfada sizlere Kara Kartalın yani büyük Beşiktaş sözlerini hazırlamaya çalıştık.
19. Ajans Be ikta
q19
20. Fenerbahçe – Beşiktaş maçı öncesi Fenerbahçe forması giymiş Andre Santos, Cristian Baroni ve Beşiktaş forması giymiş Filip Holosko, Roberto Hilbert ve Efsanelerden derbi mesajları – tr.
21. Ajans Be ikta
q21
22. Turkungucu.com
q22
23. Be ikta Haberleri
q23
24. Haftasında, 24 Eylül Cumartesi günü oynanacak Beşiktaş Galatasaray derbisi öncesi iki kulüp.
25. Beşiktaş Mesajları Kategorisinden Bir Mesaj Kartallıysan konuş örnek alsınlar değilsen sus da adam sansınlar.
26. Bu sene şampiyon göreIim sizi, öImeden mezara koymayın bizi, korkutmaz bizIeri musaIIa taşı, öIümüne seviyoruz biz ….
27. TV Be ikta
q27
28. Sayfamızda Besiktas mesajlari, beşiktaş mesajları ilgili güzel sözler, beşiktaş mesajları sözler, beşiktaş mesajları facebook, beşiktaş mesaj sesleri, beşiktaş günaydın mesajları, beşiktaş aşk mesajları, beşiktaş whatsappri, beşiktaş anlamlı sözler, beşiktaş taraftar sözleri yer almaktadır.
29. Www.aa.com.tr
q29
30. Beşiktaş Mesajları, BJK SMS Mesajları, Güzel Komik Beşiktaş Sözleri, Beşiktaş Sloganları, Beşiktaş Cep Telefonu Mesajları, Hazır Sms Mesajları, BJK Sözleri, Beşiktaş CEP Smsleri.
31. Beşiktaş taraflarları için seçilmiş birbirinden güzel beşiktaş çarşı sözleri mesajları ve beşiktaş nickleri.
32. Www.aa.com.tr
q32
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: