Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Yansın Bakalım Sözleri

1. Sizlerde şarkının sözlerini merak ediyorsanız takipte kalın şarkının sözlerini ilk duyan siz olun demiştik ve şarkı yayılandı şarkının sözlerini.
2. Gülben Ergen – Panda
Thank you for watching!
3. M zik Onair
q3
4. Hayat M zik
q4
5. Ayakli Gazete
q5
6. Gülben Ergen’in söz ve müziği Sezen Aksu imzalı “Yansın Bakalım” isimli yeni şarkısı, listelerde başı çekiyor.
7. Temiz Magazin
q7
8. Magazin Kolik
q8
9. S zM zik.Com
q9
10. 2017 · “Yansın Bakalım” şarkı sözleri ile Deli gibi bir şeydin her zaman İlla farklı, özel olucan Varsa vardır yoksa yok Karizmayı böyle çizdirdin Ne kendine faydan dokundu.
11. Gülben Ergen – Yansın Bakalım sözleri, Gülben Ergen – Yansın Bakalım şarkı sözü, Gülben Ergen – Yansın Bakalım lyrics, Gülben Ergen – Yansın Bakalım şarkı sözleri.
12. Temiz Magazin
q12
13. Yeni Yeni eyler
q13
14. İlk yayınlandığı gün beğeni rekorları kıran ve milyonlarca insanın beğendiği güzel yorumu ile şarkıya ayrı bir tat katan şarkıcılardan Gülben Ergen Yansın Bakalım şarkı sözleri ile.
15. Tan Gazetesi
q15
16. Gülben Ergen Yansın Bakalım Şarkı Sözleri, Sözü ile Dinle.
17. Tek Magazin
q17
18. Al sana ayrıcalığın ağa babası Al bunu da yakarsın aha kınası Cinsi cibilliyeti çenesi kuruyası Gönül bu sana kondu ne yapalım.
19. Sözü ve müziği Sezen Aksu imzalı olan “Yansın Bakalım”ı yeni albümün müjdecisi olarak gören Gülben Ergen “Sezen Aksu’nun uğuruna inanıyorum.
20. Gülben Ergen – Yansın Bakalım Şarkı Sözleri Deli gibi bir şeydin her zaman İlla farklı özel olucan Varsa vardır yoksa yok Karizmayı böyle çizdirdin.
21. Gülben Ergen’in söz ve müziği Sezen Aksu imzalı “Yansın Bakalım” isimli yeni şarkısı, listelerde başı çekiyor.
22. MeoEdebiyat
q22
23. MeoEdebiyat
q23
24. Tek Magazin
q24
25. Sacit Aslan
q25
26. Hayat M zik
q26
27. APKPure.com
q27
28. Şarkıcı Gülben Ergen’in,2017 yılında DMC etiketiyle çıkarmış olduğu,pop müzik türünde ki “Yansın Bakalım” isimli tekli şarkısının, video klibini izleyebilir ve yeni şarkısı “Yansın Bakalım” dinleyebilirsiniz.
29. 2017 · Yansın Bakalım Lyrics: Deli gibi bir şeydin her zaman / İlla farklı, özel olucan / Varsa vardır yoksa yok / Karizmayı böyle çizdirdin / Ne kendine faydan dokundu / Ne bana bir an huzur.
30. Michael Kuyucu
q30
31. Marmara Gazetesi
q31
32. Deli gibi bir şeydin her zaman İlla farklı özel olucan Varsa vardır, yoksa yok Karizmayı böyle çizdirdin.
33. Marmara Gazetesi
q33
34. Ana Sayfa Şarkı Sözleri Gülben Ergen – Yansın Bakalım.
35. Zlesene.com
q35
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: