Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Gamlı Sözler

1. Zara – Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme Şarkı Sözü Değmen benim gamlı yaslı gönlüme Ben bir selvi boylu yardan ayrıldım Evvel bağban idim dostun bağında Talan vurdu ayva nardan ayrıldım Gökyü….
2. Müslüm Gürses – Bunca Gamı Bunca Derdi (“Müslüm Baba” Orijinal Film Müzikleri – Baba’nın Sesinden)
Thank you for watching!
3. Ne G zel S zler
q3
4. Zara isimli sanatçının seslendirdiği Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
5. G zel s zler ve mesajlar
q5
6. MeoEdebiyat
q6
7. Aşk aşıkı şir eder, aslanı zencir eder, katı taşı mum eder.
8. G zel s zler ve mesajlar
q8
9. G zel S zler
q9
10. Deymen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme türküsü, Deymen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme türküsünün sözleri, turku sozu, türküleri, Tokat.
11. Ok G zel S zler
q11
12. Dini s zler,anlaml s zler a k s zleri, Hz.Mevl na
q12
13. Değmen benim gamlı yaslı gönlüme Ben bir selvi boylu yardan (ayrıldım-3 oy Evvel beraberdik dostun bağında Felek vurdu yuvamızdan (ayrıldım-3 oy Garip kaldım şimdi gurbet ellerde Ben gönlümü çalan yardan ayrıldım Çok ağladım Mecnun gibi çöllerde Ferhat gibi ….
14. Zara Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme Şarkı Sözleri: Değmen benim gamIı yasIı gönIüme Ben bir seIvi boyIu yardan ayrıIdım EvveI bağban idim dostun bağında TaIan ….
15. By Güzel sözler 5 Ağustos 2018 Diğer Sözler.
16. Turkulerimiz.biz
q16
17. Dailymotion
q17
18. Edebiyat Defteri
q18
19. Deymen benim gamlı yaslı gönlüme Ben bir selvi boylu yârdan ayrıldım Evvel bağban idim dostun bağında Talan vurdu, ayva nardan ayrıldım Kumru gibi gökyüzünde dönende Baykuş gibi virân yurda konanda.
20. Resimli S zler
q20
21. Cem Adrian – Değmen Benim Gamlı Yaslı Gönlüme şarkısını şarkı sözü ile birlikte dinle.
22. Resimli S zler
q22
23. Ok G zel S zler
q23
24. Demlicay.net
q24
25. G zel S zler
q25
26. En Dandik Blog
q26
27. Bu sevgiliye süper kapak mesajları dilerseniz kısa sms dilerseniz whatsapp dilerseniz de twitter ya da facebooktan paylaşın.
28. H seyin Y ld ray Duman
q28
29. Resimli G zel S zler
q29
30. Bu sayfamızda yer alan gam dolu sözleri sevdiklerinizle face ya da twitterdan paylaşabilirsiniz.
31. En çok hayal kırıklığını en güzel hayaller kurduğumuz insanlar yaşatıyor.
32. Dostkelimeler
q32
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: