Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Sert Sözler

1. Bu sayfamızda Ağır Sözler, Ağır Laflar, Ağır Mesajlar, Sert Sözler yer almaktadır.
2. Ali Koç’tan FatihTerim’e sert sözler
Thank you for watching!
3. Sert Sözler, Sayfamızda anlamlı ve güzel Sert Laflar, En Sert Sözleri bulabilir facebook, twitterde paylaşabilirisiniz.
4. Nedim Şener ve Sevilay Yılman, canlı yayında sözde çözüm süreci üzerinden tartıştı.
5. Sayfa’ programına bağlanarak olay yaratacak açıklamalarda bulundu.
6. Sitemizde Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Kapak Sözler, Ünlü Sözleri, Resimli Sözler, Güzel Mesajlar, Sert Sözler ve dahasını.
7. APKPure.com
q7
8. Bandedegosses
q8
9. Sert Sözler ağırlıklı olarak, sinirlenildiğinde muhatabınıza söyleyebileceğiniz atarlı, giderli, laf sokucu, kapak ve ağır sözlerden oluşmaktadır.
10. Yeni a Gazetesi
q10
11. Bolu Takip Gazetesi
q11
12. Son Dakika Haberler
q12
13. Memurlara Haber
q13
14. Www.sozcu.com.tr
q14
15. G nboyu Gazetesi
q15
16. Sevilen S zler
q16
17. ‘Yolsuzluk nasıl yapılır, kitabını yazdınız’ Haftalık basın toplantısında konuşan Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu AK Parti’ye.
18. G zel S zler
q18
19. Yeni Akit Gazetesi
q19
20. AntalyaBurada
q20
21. Gelinarabam z
q21
22. Sert sözler, giderli sözler, harbi sözler, dokunaklı sözler – Haberler Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
23. Ger ek G ndem
q23
24. M zik Onair
q24
25. Güncellenmiş ve en yeni ağır sözler yer verdiğimiz içerikte sevgiliye ağır sözler ve arkadaşa söylenen sert sözleri bulabilir, sosyal medya hesaplarından.
26. Bu adam gibi ağır sözleri dilediğiniz gibi ister kısa mesajla yollayın ister sosyal medyada paylaşın bu ağır sözlerle neler yapacağınız artık size kalmış tercih sizin.
27. Stiklal Gazetesi
q27
28. Resimli S zler
q28
29. Resimli S zler
q29
30. Yeni Akit Gazetesi
q30
31. Www.gunebakis.com.tr
q31
32. Sert sözler yazımızda en sert sözler, birbirinden çok sert laflar, anlamlı sert sözler ve yazılar bulabilir ve sertliğinizi ortaya çıkarabilirsiniz.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: