Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Replik Sözler

1. Replik Puanı: 2016 film replikleri deadshot replikleri harley quinn replikleri intihar filmi sözleri intihar takımı joker sözleri intihar takımı replikleri intihar timi filmi replikleri jared leto joker sözleri Jared Leto replikleri replikler Suicide Squad alıntılar Suicide Squad konuşma Suicide Squad replikleri ….
2. İçerde – Efsane Replikler
Thank you for watching!
3. Sinema, toplumumuzun bir yönünü yansıtan ayna olduğu gibi sanat sanat içindir mantığı ile de hareket eden olmazsa olmaz yapılardan birisi oldu.
4. En güzel ve anlamlı sözler.
5. S zler ve Replikler
q5
6. Filmlerden replikler ve s zler
q6
7. Bu sayfamızda Çukur Sözleri, Çukur Dizisi Sözleri, Çukur Dizisi Replikleri, Çukur Dizi Sözleri, Çukur Dizi Replikleri yer almaktadır.
8. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q8
9. Başarı sözleri, başarıyla ilgili özdeyişler, başarı aforizmalar, başarılı olmakla ilgili özlü sözler, başarı özdeyişleri, başarılı kişilere ait sözler.
10. Sizler özel değilsiniz, sizler güzel ya da eşi benzeri olmayan kar tanesi de değilsiniz, sizler işiniz değilsiniz, sizler paranız kadar değilsiniz, bindiğiniz araba değilsiniz, kredi kartlarınızın limiti değilsiniz, sizler iç çamaşırı değilsiniz, sizler herkes gibi çürüyen birer organik maddesiniz.
11. İşte filmlerde geçen aşka dair en güzel sözler, etkili aşk film replikleri, en güzel film replikleri, romantik film sözleri, Facebook film sözleri, aşık edici film replikleri.
12. Read Yasuo from the story League of Legends Şampiyon Replikleri by Kowaii-chan (Shiro Hikkimori) with 16,830 reads.
13. Keişan & Ben Fero – Kim O Şarkı Sözleri Mustafa Ceceli – Saçma Sapan Şarkı Sözleri Bilal Sonses & Derya Bedavacı – Sende Kaldı Yüreğim Şarkı Sözleri.
14. Sözler, Replikler sektöründeki Film Sözleri, Dizi Sözleri, Film Replikleri, Dizi Replikleri kategorilerini güncel olarak burada bulabileceksiniz.
15. G zel S zler
q15
16. Fakat ciddi bir bakış açısı geliştirmek ve olayları farklı yorumlamak için oldukça farklı olabilir.
17. #mevlana #dizi replikleri #replik #replikler #mevlana sözleri #anlamlı sözler #anlamlı yazılar #anlamlı cümleler #anlamlı resimler #bilal #ecevit #suskunlar #dizisi #dizi #diziler #türk dizisi #türk dizileri #resmen #dram #:dd #edebi #edebiyat #edebi sözler #edebi cümleler #edebi yazılar #photo #photography #fotografia #dizi.
18. Muhte em S zler
q18
19. The Geyik’in size hazırladığı liste dışında da dizide güzel sahneler var onları da yakında listeleriz ama sözlerle başlayalım istedik.
20. Filmlerden replikler ve s zler
q20
21. Gen Klavye – Gen Klavye
q21
22. Ne G zel S zler
q22
23. Al pacino replikler al pacino sozleri mafya filmi sözleri scarface diyalogları Scarface replikleri scarface sözleri sicilyalı sözler suç replikleri yaralı yüz alıntılar yaralı yüz filmi diyaloglar yaralı yüz replikler.
24. Bazı noktalarda çok göstererek yapsa da ince düşünülerek hazırlanmış replikler izleyicilerin kalbini orta yerinden vurmayı başardı.
25. Mario Puzo’nun aynı adlı romanından uyarlanan Francis Ford Coppola yönettiği The Godfather hakkında ne söylesek az kalır.
26. S zler ve Replikler
q26
27. Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir.
28. Sözler, Replikler sektöründeki Film Sözleri, Dizi Sözleri, Film Replikleri, Dizi Replikleri kategorilerini güncel olarak burada bulabileceksiniz.
29. Bu sebeple biraz da hasretimizi bastıralım diye 8 filmlik koca bir evrene ev sahipliği yapan Harry Potter filmlerinde duyduğumuz en hüzünlü, en komik, en bilgece replikleri listeledik.
30. Bu sayfamızda Yeşilçam Replikleri, Unutulmaz Yeşilçam Replikleri, Yeşilçam Diyalogları, Türk Filmi Replikleri yer almaktadır.
31. G zel S zler
q31
32. Dizi ve film replikleri
q32
33. Muhabbet P nar
q33
34. Filmlerden replikler ve s zler
q34
35. Yayın hayatına girdiği 2003 senesinden beri Türk televizyonlarının tartışmasız en çok ses getiren ve izlenen dizisi olan Kurtlar Vadisi, her geçen dönemde başarısının üstüne koymaya devam ediyor.
36. Sayfamızda Espirili Sözler, Esprili Laflar, Espiri Sözleri, Espirili Mesajlar yer almaktadır.
37. Out of these cookies, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are essential for the working of basic functionalities of the website.
38. Sinema filmlerinden en etkileyici replikler, film sözleri, efsane film sözleri, aşk replikleri, unutulmaz film replikleri, filmlerden motivasyon sözleri, filmlerden alıntı sözler.
39. Örneğin bugünlerin favori dizileri olan Bir Zamanlar Çukurova Dizisini izleyenler bu dizide geçen güzel sözleri merak ediyor.
40. Ok G zel S zler
q40
41. Oyuncunun, sözü karşısındakine bırakırken söyleyeceği son söz.
42. Joker karakterinin en güzel replikleri ve sözleri burada… Güncellenmiş ve en yeni Joker sözleri, replikleri içeriğinde en anlamlı Joker sözlerini resimli olarak listelenmiştir.
43. ” diye bir replik duymuştum yada okumuştum hatırlamıyorum ama bulan varsa hangi anime veya kitap olduğunu söylesin nerede rastladığımı hatırlamıyorum.
44. Filmanalizi.NET
q44
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: