Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Kandille Ilgili Sözler

1. “Miraç Kandili” ile ilgili en güzel ve efsane sözler, şiirler, anekdotlar, yazılar, replikler, atasözler ve deyimler demle.
2. MEVLİD KANDİLİNİN ÖNEMİ VE ANLAMI NEDİR MEVLİD KANDİLİ VAAZI
Thank you for watching!
3. G zel S zler
q3
4. Facebook’taki gönderileri, fotoğrafları ve daha fazlasını gör.
5. Bandedegosses
q5
6. Haz r Mesajlar
q6
7. Haz r Mesajlar
q7
8. “Regaib Kandili” ile ilgili en güzel ve efsane sözler, şiirler, anekdotlar, yazılar, replikler, atasözler ve deyimler demle.
9. Müslüman aleminin en fazla değer verdiği gecelerden biri olan Berat kandili geces.
10. “Kandil” içerikli en güzel ve efsane sözler, şiirler, anekdotlar, yazılar, replikler, atasözler ve deyimler demle.
11. O şu cevabı verir: −Ben senin dünyada iken işlemiş olduğun kötü amelinim.
12. Bu sayfada yer alan komik kandil sözlerini bu güzel kandil günlerinde sevdiklerinizle dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.
13. Kandille İlgili Akrostiş Şiir çalışması Kandille İlgili Akrostiş Şiir örneği Kandille İlgili Akrostiş Şiir.
14. Körlükle İlgili Sözler Kısa, Körlükle İlgili Sözler Facebook, Körlükle İlgili Güzel Sözler, Körlükle İlgili Atasözleri, Körlükle İlgili Deyimler, Körler İçin Güzel Sözler, Görme Engelliler İle İlgili Sözler.
15. Nternet Haber
q15
16. Bin aydan daha hayırlı mübarek kadir gecenizi tebrik eder, bu gecenin feyz ve bereketinden sizlerin ve tüm İslam âleminin istifade etmesini yüce Allah’tan niyaz ederim.
17. Nternet Haber
q17
18. 2018 yılının ilk kandiline özel en güzel mesajları göndermek için doğru adrestesiniz.
19. Nternet Haber
q19
20. Kadir Gecesi Mesajları ve Sözleri Kadir Gecesi, İslam dinine göre, Kur’an-ı Kerim’in vahiy yoluyla İslam Peygamberi Hz.
21. Sevilen S zler
q21
22. Bir söz sultanimin dedigi gibi : Eger günâhlarimizdan dolayi girersek Cehenneme, Ve Allah bir an olsun açarsa ufkumuzu, *Taleâ Bedru Aleynâ* diyecegiz.
23. Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle Regaib Kandiliniz mübarek olsun.
24. KANDİL MESAJLARI YAZILARI (Regaip Kandili – Kadir Gecesi -Beraat Kandili – Mevlid Kandili Mesajları) – En güzel kandil gecesi mesajları yazıları – hazır mesajlar güzel sözler – cep sms kutlama tebrik mesajları 1.
25. G zel s zler ve mesajlar
q25
26. G zel S zler, En G zel S zler
q26
27. 19 Nisan 2019 Cuma günü idrak edeceğimiz Berat Kandili ile ilgili mesajları ve sözleri bu başlık.
28. Sendeyim.net
q28
29. Ne G zel S zler
q29
30. Anlaml G zel S zler
q30
31. Regaip kandili sözleri ile sevdiğiniz insanlara eşinize, dostunuza güzel sözler ve regaip kandili mesajları gönderebilirsiniz.
32. T rkiye Gazetesi
q32
33. Zl S zler…
q33
34. Berat Kandili ile ilgili Sözler sayfamızda berat kandili ile ilgili söylenmiş güzel sözler, hadisler, ayetleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilisiniz.
35. “Reğa-be”, kelime olarak, herhangi bir şeyi istemek, arzulamak, ona karşı meyletmek ve onu elde etmek için çaba sarf etmek demektir.
36. Memur Postas
q36
37. Haber, haberler, gazete, son dakika, yerel haberler, spor …
q37
38. Muhte em S zler
q38
39. Anlaml G zel S zler
q39
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: