Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Kısa Çok Anlamlı Sözler

1. İngilizce Kısa Sözler ve Türkçe Anlamları Özhan 10/01/2015 İngilizce 15 yorum Çeşitli kaynaklardan derlediğim atasözü ve özlü sözlerden oluşan İngilizce kısa sözler için aşağıdaki listeye göz atabilirsiniz.
2. KENDİ KISA AMA FELAKET ANLAMLI SÖZLER
Thank you for watching!
3. G zel S zler
q3
4. Anlamlı Sözler, Anlamlı Mesajlar, Kısa Anlamlı Sözler sayfasında bulunmaktasınız, Sizde Anlamlı Söz eklemek istiyorsanız yorum bölümünü kullanabilirsiniz.
5. Birbirinden güzel anlamlı özlü sözler ve öz sözler, kısa özlü sözler, güzel özlü sözler, özlü aşk sözleri, önemli sözler,özlü sözler kısa sözlrini sayfamızda bulabilirsiniz.
6. Hediye Sepeti
q6
7. Ngilizce S zler ve Anlamlar
q7
8. Ve sadece sahip olduklarını düşün.
9. Kısa anlamlı güzel sözler anlamlı kısa mesajlar anlamlı sözler anlamlı nicker Yatagini gül yapraklariyla, rüyalarini papatyalarla süsledim, üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarini da ben.
10. Resimli Mesaj
q10
11. Senin söylediğin her şey çocukken dinlediğimiz masallar gibi mutluluk ve heyecan vericiydi.
12. Bu güzel sözler 2019 yılına ait olup özel yazarlarımız tarafından yazılmıştır, bu sözleri Facebook, Twitter, Tumblr, İnstagram ve Whatsapp gibi sosyal mecralarda özgürce paylaşabilirsiniz.
13. Anlaml G zel S zler
q13
14. En G zel zl S zler
q14
15. Kime gönderirseniz gönderin yollayacağınız şey onun için bir anlam değer ifade etmiyorsa mutlaka gönderinizde olan bir sorundan dolayıdır.
16. Anlaml S zler
q16
17. Resimli Mesaj
q17
18. Sayfamızda bulunan bu duygusal anlamlı sözlerden biri mutlaka işinize yarayacaktır.
19. Anlaml s zler – G zel s zler
q19
20. Hayatla ilgili anlamlı kısa ve etkileyici sözleri derlediğimiz bu yazımızda herkes tarafından bilinen sözler dışında birbirinden güzel, çeşitli sözlere de ulaşabilirsiniz.
21. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q21
22. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q22
23. Resimli Mesaj
q23
24. Anlamlı Güzel Sözler, Anlamlı İletiler, Kısa Anlamlı Güzel Sözler sayfasında bulunmaktasınız, Sizde Anlamlı Söz ilave etmek istiyorsanız yorum kısmını kullanabilirsiniz.
25. G zel S zler
q25
26. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q26
27. Kısa Sözler ile ifade etmek istediklerinizi söylerken iyi düşünmemiz lazım… Aşağıdaki kısa güzel sözler, kısa anlamlı sözler, kısa ve öz sözlerden istediğinizi seçip karşınızdakine vermek istediğiniz masajı etkili bir şekilde söyleyebilirsiniz.
28. G zel S zler
q28
29. G zel S zler
q29
30. Resimli Mesaj
q30
31. Kısa Sözler : Kimse için uzun cümleler kurup kendini ifade etme çabasına girme.
32. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q32
33. Ne G zel S zler
q33
34. Resimli Mesaj
q34
35. HT Hayat – Habert rk
q35
36. Anlamlı İngilizce sözler ve anlamları Her dilde olduğu gibi İngilizce dilinde de güzel İngilizce sözler söylemek mümkün.
37. S zler ve Replikler
q37
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: