Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Atışma Sözleri

1. Barış Sözleri Kısa 2020 Barışma Sözleri Her barış hareketinin arkasında savaş arzusundan daha yüksek bir tutku olmalıdır.
2. Beyaz Show-Beyaz ve Ezgi Mola’nın Düğün Atışması. Napacağımı Görcen
Thank you for watching!
3. Zl S zler Anlaml ve G zel
q3
4. G zel S zler
q4
5. Halkbank K lt r ve Ya am
q5
6. Halkbank K lt r ve Ya am
q6
7. Nükhet Duru & Mabel Matiz – Nerde Şarkı Sözleri Sevda Sözleri: En Güzel Sevgi Sözleri, Kısa Sevgi Sözleri, Uzun Sevgi Sözleri, Sevgi Mesajları, Sevda Mesajları Gülben Ergen – Bu Benim Hayatım Şarkı Sözleri Koronavirüs’ün Yayılma Sebebi Olduğu Düşünülen Pangolin Nedir.
8. Bandedegosses
q8
9. 2010 · Çiçek Abbastan kahvede çiçek abbas ile şakirin atıştığı sahneden sözler: şakir (sener sen)- asiksan vur saza, soforsen bas gaza abbas (ilyas salman)- sevene can feda, sevmeyene elveda şakir- sen batan bir guneş ben yollarda çilekeş abbas- şöförün bahti kara muavvinin gönlü yara şakir- gaz, fren, şanzıman halim duman.
10. Gelin kaynana atışması atışmalı maniler gelin kaynana manileri sözleri atışması sözleri Bizim toplulumuzda eski zamanlardan bu yana kadar gelen ve sanırım da sonsuza kadar sürecek bir soruna parmak basıyorum Gelin kaynana sorunları ve atışmaları genel olarak her zaman olabilmektedir.
11. Haz r Mesajlar
q11
12. ResearchGate
13. Www.aa.com.tr
q13
14. Arkadaşına fena laf sokan 19 resimli sözü bir araya getirdik.
15. İlyas Salman & Şener Şen –Atışma – Forumlarsöför atismasi sözleri – Yeni KlasöR.
16. Karizma Sözler, Karizma Mesajlar, Karizma Laflar, Karizma Sözler Facebook, Karizma Sözler Twitter, En Güzel Karizma Sözler, Yeni Karizma Sözler yer almaktadır.
17. Ne Ho S zler
q17
18. Uluda s zl k
q18
19. Halkbank K lt r ve Ya am
q19
20. Necip Fazıl Kısakürek Sözleri.
21. Nükhet Duru & Mabel Matiz – Nerde Şarkı Sözleri Sevda Sözleri: En Güzel Sevgi Sözleri, Kısa Sevgi Sözleri, Uzun Sevgi Sözleri, Sevgi Mesajları, Sevda Mesajları Gülben Ergen – Bu Benim Hayatım Şarkı Sözleri Koronavirüs’ün Yayılma Sebebi Olduğu Düşünülen Pangolin Nedir.
22. Artık tarla sahibi ısrarlara dayanamaz, yanında getirdiği yiyecekleri dağıtır, sigarasını yakar, bele dayanarak kaşa çömelir.
23. Www.karar.com
q23
24. En Son Haber
q24
25. Halkbank K lt r ve Ya am
q25
26. Şener Şen ve İlyas Salman ‘ın beraber başrol oynadığı Çiçek Abbas filminin unutulmaz atışma sözlerini ve videosu aşağıdadır.
27. Efsane Şakir Çiçek Abbas Atışması, En Komik Çiçek Abbas Replikleri, Çiçek Abbas Filminden Unutulmaz Komik Replikler, Çiçek Abbas Filminin Oyuncuları, Çiçek Abbas Filminin Konusu, Çiçek Abbas Filminin Karakterleri, Çiçek Abbas Filminin En Komik Sözleri, Çiçek Abbas Filminin Yönetmeni Kimdir.
28. Manilerinin sözleri, melodisi, ritmik ya da uzun hava türünden mi olacağına her aşık kendi karar verir.
29. Halkbank K lt r ve Ya am
q29
30. Www.sozcu.com.tr
q30
31. Ne G zel S zler
q31
32. Halkbank K lt r ve Ya am
q32
33. Moviesbundl.info
q33
34. Ayrıca Arkadaşa Laf Sokan Sözler Facebook ve Arkadaşa Laf Sokan Sözler Kısa isimli alt başlıklarımızda da eski arkadaşınıza veya küs arkadaşınıza en güzel laf sokucu sözleri bulabilirsiniz.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: