Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Alim Sözleri

1. 2019 · Norm Ender – Mekanın Sahibi | Sözlerİ Sabah yaptım krep krep Ne güzel oldu breh breh Sardım yedip wrap wrap Kafam düştü direkt direkt Her yer olsada kezban tırrek Yatamam evde yatak.
2. Sansar Salvo – Dum Taka Dum (Official Video)
Thank you for watching!
3. G zel S zler
q3
4. Sözün özü şu ki, her işimiz gibi müslümanlığımız da sözdedir, içi boştur ve Kuransızlıktan kuru halde kalmış olsa da dünyanın en iyi müslümanlarıyız egosu yeterli görülmektedir.
5. Sessiz Nota
q5
6. Sevilen S zler
q6
7. T rk lerimiz
q7
8. Sessiz Nota
q8
9. Corek-otu-yagi.com
q9
10. Bu sayfamızda siler için en güzel Alim Sözlerini derledik.
11. G ynem – Bey ehir – WordPress.com
q11
12. G zel s zler ve mesajlar
q12
13. G zel s zler ve mesajlar
q13
14. Mağusa limanı limandır liman aman aman Mağusa limanı limandır liman Beni öldürende yoktur din iman Beni öldürende yoktur din iman.
15. Zl G zel S zler
q15
16. Risale Haber
q16
17. Altın tasta gül kuruttum aman Ali’m Yâri sinemde uyuttum Ali’m Yâr söyledi ben unuttum aman Ali’m Gönül efendini buldu Ali’m Saçı Leylâ’ya vuruldu.
18. Alim bekar yatiyor Civan Alim of Alim gitme pazara U(ğ)radırlar nazara Alim öldü deyenler Kendi girsin mezara Civan Alim of Alim gitme iz olur Çufa çakşır toz olur Gündüz gelme gece gel El aleme söz olur Civan Alim of Bahçelerde dut a(ğ)cı İşte geldi kuracı Eyer kuram çıkarsa Kızlar olsun duacı Civan Alim ….
19. Hediye Sepeti
q19
20. İşte, içerisinde Mevlana sözleri, Yunus Emre Sözleri ve Hacı Bektaşi Veli sözleri gibi birçok özlü sözlerin sahibi kişilerin cahillikle.
21. Resimli G zel S zler
q21
22. Baglamist.Com
q22
23. Nice alimler vаrdır ki, sultanın yаnınа dini ile birlikte girer de, çıkarken dininden hiçbir şey kalmaz.
24. A k S zleri 2019, G zel S zler, A k Mesajlar
q24
25. Bas n Hayat
q25
26. Alimlerin Sözleri Kısa, Alimlerin Sözleri Aşk, Alimlerin Sözleri Kıyamet, Alimlerin Sözleri İndir, Alimlerin İbretlik Sözleri, Alimlerin Düşündüren Sözleri, Alimlerin Hikmetli Sözleri, İslam.
27. G zel S zler
q27
28. T rk lerimiz
q28
29. Tuncer Yolal lahi dinle ve lahi S zleri Resmi Sitesi
q29
30. Anlaml s zler – G zel s zler
q30
31. G zel S zler
q31
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: