Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Beddua Sözleri

1. Ferdi Tayfur Beddua Dinle Sana hiç beddua edemiyorum Eski günlere dön diyemiyorum Duydum başkasına gönül vermişsin Mutlu ol sevgilim diyemiyorum diyemiyorum Bana verdiğin acı dertleri Şimdi bir başkası sanamı vermiş Kahretme kendine yücedir.
2. Mustafa Ceceli – Bedel
Thank you for watching!
3. Kıraç isimli sanatçının seslendirdiği Beddua’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Beddua’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
4. Ali Baran Sen de Yanasun (Beddua) Şarkı Sözleri: Oy dereler alun gidun derdumi Geturun sevduğume bilsun halumi Ateş düşti söndüremem yanguni Yar o gözlerun kanli yaş ….
5. Sevilen S zler
q5
6. ŞARKI SÖZLERİ: Aylar sonra aynı yerde Kalp yerinde usdan eser yok serde.
7. Peygamber efendimiz, diğer bazı Peygamberler gibi kavimlerine genel bir beddua etmemiş ama muayyen günahları işleyenleri lanetlemiştir.
8. Öfke Nefret Kızgınlık Beddua Amaçlı Hazır Mesajları Sözleri Sayfada Bulabilirsiniz.
9. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q9
10. Anlaml G zel S zler
q10
11. Servet Sayg no lu
q11
12. Bülent Ersoy Şarkı Sözleri – Beddua : Dilerim tanrıdan, gülmesin yüzün Gönlüne es olsun, dert ile hüzün Huzura ermesin, benligin özün Benden baskasını, seversen eğer ….
13. Ark S zleri
q13
14. Hidra Şarkı Sözleri – Beddua (Stallker Diss) : Şimdi oturup izleyin halini gömdüğüm bu son leşin Ve repertuar geniş gel de ezberle bu solfeji Benden üstün olduğu iddia eden bi aptalın Yirmi.
15. Öfke mesajları nefret mesajları sözleri kızgınlık mesajları beddua mesajları sinirlenme mesajları hakaret mesajları hazır mesajlar sitesi.
16. Dostuna ve Düsmanina devamli iyi yüzünü göster ve anlasinki Islamda Seytan taslanir Melekler sevilir.
17. G zel s zler ve mesajlar
q17
18. ) buyuruyor: “Kendi aleyhinize, evlâtlarınızın ve mallarınızın aleyhine sakın beddua etmeyiniz ki.
19. G zel S zler
q19
20. Sevilen S zler
q20
21. Kıraç beddua şarkı sözü aylar sonra aynı yerde kalp yerinde uslan eser yok serde herkes burda yemek yokki bir tabak eksik şaşırsın soframız gelde.
22. Bülent Ersoy Beddua şarkı sözleri Dilerim tanrıdan, gülmesin yüzün Gönlüne es olsun, dert ile hüzün Huzura ermesin, benligin özün Benden baskasını, seversen eğer [Nakarat] Özleyen arayan, soran olm….
23. Bandedegosses
q23
24. Mesajlar mVar G nayd n Mesajlar
q24
25. G zel s zler ve mesajlar
q25
26. Bülent Ersoy isimli sanatçının seslendirdiği Beddua’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Beddua’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
27. Bu sayfada yer alan bu beddua mesajlarını kısa mesajla yollayın ya da sosyal medyada paylaşın size kalmış.
28. S zlerin En G zeli
q28
29. Komik Beddua Mesajları, komik beddualar ekşi, yeni komik beddualar, sevgiliye komik beddualar, modern beddualar, komik beddualar , tumblr, beddualar sözleri, yaratici beddualar, en iyi beddualar.
30. Egitimler INFO
q30
31. Uluda S zl k
q31
32. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız.
33. Kıraç Şarkı Sözleri – Beddua : Aylar sonra aynı yerde Kalp yerinde uslan eser yok serde Herkes burda yemek vakti bir tabak eksik şaşırsın soframız gel de Hala sana.
34. Serhad Haber
q34
35. Kıraç – Beddua Şarkı Sözü: Aylar sonra aynı yerde Kalp yerinde uslan eser yok serde Herkes burda yemek vakti bir tabak eksik şaşırsın soframız gel de Hala sana şarkılar yazan kalemim elime küser inşallah Bu şehri yaşanmaz kıldın ya bana Uykuna huzur vermesin ….
36. Beddua Şarkı Sözleri – Dj Akman Sana her gece dua ediyorum, sevdigim icin degil beter olasin diye.
37. 2019 · Beddua Şarkı Sözleri Dilerim tanrıdan, gülmesin yüzün Gönlüne es olsun, dert ile hüzün Huzura ermesin, benligin özün Benden baskasını, seversen eğer [Nakarat].
38. Sevmez olsaydım seni o yalancı gözlerini sevmez olsaydım seni o ipek saçlarını tutmaz olsaydım o pamuk ellerini.
39. Bangkokhooker-fishing.com
q39
40. G zel S zler, En G zel S zler
q40
41. Turkulerimiz.biz
q41
42. APKPure.com
q42
43. Altinoz.com.tr
q43
44. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q44
45. Sevilen S zler
q45
46. We Heart It
q46
47. Zg r Hip Hop
q47
48. Burada yer alan en güzel Komik Beddua Sözlerini dilerseniz facebookta, dilerseniz twitterda, dilerseniz de.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: