Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Motivasyon Sözleri

1. Bir araya getirdiğimiz motivasyon sözleri listesinde sizi belki derslerinize daha çok çalışıp notlarınızı yükseltmeye, iş hayatınızda zirveyi hedeflerinize.
2. Harekete Geçmek İçin Bu Sözleri Dinle- ERTELEME ve TEMBELLİK alışkanlığından kurtulmak için –
Thank you for watching!
3. Fatih Bircan
q3
4. Motivasyon sözleri, motive edici özlü sözler, motivasyon özdeyişleri, başarı sözleri, kişisel gelişim özdeyişleri, kararlılık azim sözleri, özgüven cesaret sözleri, güdüleyici sözler, güdüleme sağlayan sözler, spor motivasyonu, fitness, ingilizce, öğrenciyi motive edici sözler, motive edici yazılar, tayfun topaloğlu.
5. G zel S zler, En G zel S zler
q5
6. Biz de sizin için çalışma azminizi kamçılayacak, başarı yolunda sporcuları harekete geçirecek motivasyon sözlerini derledik.
7. TrendlerListesi
q7
8. İnsanların hedefledikleri başarı yolunda ilerken kendilerini yolda tutacak ve o yolu kat etmeye.
9. Zdeyi .Net
q9
10. APKPure.com
q10
11. Hediyehanem
q11
12. Dostkelimeler
q12
13. Motivasyon kavramı, çeviri kişisel gelişim kitapları yoluyla dilimize İngilizceden geçmiş, aslında Fransızca “motif” kelimesinden türetilmiş bir kavram olup, anlamı, güdüleme, harekete geçiren şey.
14. Ne G zel S zler
q14
15. I ekSepeti
q15
16. Yayın tarihi Kategoriler Başarı Sözleri, Motivasyon Sözleri Etiketler Edmund Hillary “Başarı bir yolculuktur, hedef değil.
17. G zel s zler ve mesajlar
q17
18. Stabil Hayat
q18
19. “Şu andaki koşulların güçlü olmasının tek nedeni, bizim bu gücü onlara vermiş olmamızdır.
20. Motivasyon ve başarı üzerine tamı tamına 50 taktiği ard arda veren çok kapsamlı bir makale…İngilizce bir metinden Ergün Güler tarafından uyarlandı.
21. Hedef ve amaç sözleri, hedeflere dair özlü sözler, amaç özdeyişleri, başarı amaç sözleri, hedeflerle ilgili kısa anlamlı sözler, hedef koymak kişisel gelişim sözleri, amaçla ilgili özlü sözler, motivasyon hedef özlü sözleri, amaçla ilgili aforizmalar, hedef özgüven sözleri, amaç cesaret özdeyişleri, hedeflerle ilgili anlamlı sözler, kişisel gelişim.
22. Stanbul letme Enstit s
q22
23. E-Motivasyon
q23
24. Morfikirler
q24
25. I ekSepeti
q25
26. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q26
27. Zdeyi .Net
q27
28. Stabil Hayat
q28
29. G zel S zler
q29
30. Al ulan motivasyon (BAS) Yapma lan acıtasyon (BAS) Her günüm atraksiyon (BAS) Bitmedi kondisyon (BAS) Bambaşka bi yol bizdeki vizyon (BAS).
31. Tayfun Topalo lu
q31
32. Motivasyon arayanlara
q32
33. G zel S zler 2020, Anlaml S zler
q33
34. Yayın tarihi Kategoriler Güncel Yazılar, Hayata Dair Sözler, Motivasyon Sözleri Etiketler Mevlana “Allah’ın verdiği de, vermediği de imtihandır.
35. Giri imci Gen ler ve Giri imcilik
q35
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: