Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Çakallıkla Ilgili Sözler

1. Hastası olunan sözler 18.
2. Para bizde ☆ █▬█ █ ▀█▀☆ RUMELI ORHAN KEMAL☆ En Yeni Roman Havası 2019
Thank you for watching!
3. Posta Gazetesi
q3
4. FilmLoverss
q4
5. Insanları sevelim ama vatan sevgisi başka olmalı sadece sınırlarının tehlikede olduğunu düşünmek yanlış bence TÜRKÜM diyen herkes kişisel çıkarlar için bu vatana maddi ve manevi asla zarar vermemeli ve ahlaklı örnek vatandaş olmalı.
6. “CHP terör ile arasına mesafe falan koymuyor” diyor ama bunu “sinsi” bir çakallıkla, moda tabiriyle “sübliminal” bir biçimde hallediyor.
7. Biz de sevimlilikleriyle gönlümüzde taht kuran kadınların özelliklerini derlemek istedik.
8. HD Magazin TV
q8
9. “CHP terör ile arasına mesafe falan koymuyor” diyor ama bunu “sinsi” bir çakallıkla, moda tabiriyle “sübliminal” bir biçimde hallediyor.
10. Dreamboxturk
q10
11. Gizlice çakallıkla servis edilen göğüslerimin silüeti davası mavası, bilir kişi raporu lehime çıkınca geri çekilen davaya kocasaı araya.
12. ‘CHP terör ile arasına mesafe falan koymuyor’ diyor ama bunu ‘sinsi’ bir çakallıkla, moda tabiriyle ‘sübliminal’ bir biçimde hallediyor.
13. Bilge söz: Ne kadar okursan oku.
14. Www.sanalcenter.com.tr
q14
15. Taraf gazetesi Yazarı Emre Uslu hakkında 21 Kasım 2013’te dershanelerin özel okullara dönüştürülmesini konu alan ‘Toptan Kapatın’ başlıklı yazısında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan.
16. Mozilla’nın Firefox eklentileri hakkında aldığı son karar sizi çok sevindirecek.
17. Film Replikleri
q17
18. Gizlice çakallıkla servis edilen göğüslerimin silüeti davası mavası, bilir kişi raporu lehime çıkınca geri çekilen davaya kocasaı araya girdi haberi, daha bugün fermuarım açık kalmış haberleri, aman ….
19. Rivayet odur ki hz Ömer’e kendinden sonra oğlunun da yönetimde söz sahibi olmasını tavsiye ederler.
20. Bilge söz: Ne kadar okursan oku.
21. Her ne kadar bu iş fikrini gerçekleştirecek şahıslara karşı biraz sert eleştiride bulunsam da siz bakmayın bana ülkenin kalkınması için, insanların güvenli ve dayanıklı, rahat evlerde oturabilmesi için bu dostlarımıza ihtiyacımız var.
22. İkinci Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Kastamonuspor 1966 Kulübü’nde Kulüp Müdürü Eren Uzun ile futbolcu Salih Sefercik, ayaklarından vuruldu.
23. Medyafaresi
q23
24. MagazinSortie
q24
25. Altaylı’dan Ahmet Hakan’a sert sözler Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan’ı, eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş üzerinden eleştirdi.
26. Evos Angels
q26
27. Hastası olunan sözler 28.
28. Www.star.com.tr
q28
29. Bunlar magazinde olmak için evlenen insanlar.
30. WordPress.com
q30
31. Www.star.com.tr
q31
32. Hatta çakallıkla daha iyi bir hayata bile sahip olabilirsin” yönünde.
33. Posta Gazetesi
q33
34. Www.aa.com.tr
q34
35. Ama demokratik yönden bir eli bükemeyeceksin, çakallıkla bileğini bükmeye çalışacaksın.
36. Www.merhabahaber.com
q36
37. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan,adil kullanım kotasıile ilgili kafalardaki soru işareti giderdi.
38. Edebiyat Defteri
q38
39. G zel S zler
q39
40. G zel S zler
q40
41. Kanal İstanbul tartışılırken ben de biraz “kanal tarihi”ne gideyim dedim.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: