Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Çarpıcı Sözler

1. Çarpıcı sözler: Ayda 5 bin Euro alan genel müdürün maaşı 2 bin 500 liraya düştü.
2. Komik espriler, ilginç sözler, çarpıcı sözler…
Thank you for watching!
3. Head Topics
q3
4. G zel S zler
q4
5. “Türkiye, sınırlarını rahatça kullanabilmesi ve kendisine verdiği maddi destek karşılığında IŞİD’den ses getirecek intihar eylemlerini gerçekleştirmesini istiyordu.
6. Sanal Bas n
q6
7. Daha önce Icardi ile maçlardan önce cinsel ilişkiye girmediklerini itiraf eden hem eşi hem de menajeri olan Wanda Nara.
8. Nternet Haber
q8
9. Birliktenkuvvetdogar.web.tr
q9
10. Son Dakika Ekonomi Haberleri – Davos Zirvesi’nin üçüncü günü CNN Türk Muhabiri Gülşen Coşkun’a konuşan Türkiye Varlık Fonu Genel Müdürü Zafer Sönmez, “Rouibi’nin Türkiye için görüşleri pozitif.
11. Stiklal Gazetesi
q11
12. Çarpıcı sözler: Hepsini PKK’ya bağlamak istediler Etnik Siyaset Uzmanı Dr.
13. Güzel Sözler listesinde en çok değer verdiğimiz Atatürk Sözleri burada… Ulu Önder Atatürk’ün 23 Nisan Sözleri, 29 Ekim Sözleri ve 30 Ağustos Zafer Bayramı ile İlgili sözleri bulabilir, resimli Mustafa Kemal Atatürk sözleri resimli ve resimsiz olarak paylaşabilirsiniz.
14. Milli Gazete
q14
15. 130 beğenme · 84 kişi bunun hakkında konuşuyor.
16. Kirpiklerine kadar sevdiğim insan, varlığına elhamdülillah.
17. Amerikan düşünce kuruluşu The Heritage Foundation Dış Politika ve Güvenlik Danışmanı Luke Coffey, A Haber’e özel açıklamalarda bulundu ve PKK/YPG’nin bir terör örgütü olduğunu adeta Amerikan vatandaşlarına.
18. We Heart It
q18
19. Yeni Akit Gazetesi
q19
20. Milli Gazete
q20
21. (UHA) Uluslararas Haber Ajans
q21
22. Güzel sözlerin ve güzel mesajların yer aldığı harika sitemizde şimdi de sizlere her yerde olmayan en güzel çarpıcı sözleri bulacaksınız.
23. Çarpıcı Sözler Sayfamızdaki Anlamlı ve Duygusal Çarpıcı Sözleri dilediğiniz gibi sosyal medyada Facebook,Twitter,İnstagramda paylaşabilirsiniz.
24. CNN TÜRK’te Hakan Çelik ile Hafta Sonu programına katılan Bilim Akademisi Üyesi Prof.
25. Her şeyle ilgili en anlamlı sözlerin yer aldığı bu güzel sözler sitesinde sizlere şimdi de sağlık ile ilgili güzel ve anlamlı sözler hazır ettik.
26. Yeni a Gazetesi
q26
27. Serie A’da Sampdoria’yı 2-1 mağlup eden Juventus’ta teknik direktör Maurizio Sarri, maç sonunda açıklamalarda bulundu.
28. Pek G zel S zler
q28
29. Bakan Soylu’dan çarpıcı sözler: Vallahi Amerika, Almanya, İngiltere bunu yapamaz İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Suriye’de düzenlenen harekatlarla terörden arındırılan bölgelerin.
30. Haber Horozu
q30
31. G zel s zler ve mesajlar
q31
32. Yeni a Gazetesi
q32
33. Com dostları her zaman en güzel sözler ve güzel cümleler için GuzelCumleler.
34. Bebeğinizin altına yapmasını istemiyorsanız çevirin üstüne yapsın.
35. Haberlinki.com
q35
36. Etkileyici Sözler, Etkileyici Mesajlar, Etkileyici Laflar, En Güzel Etkileyici Sözlerinin yer aldığı sayfamızda bulunmaktasınız, Siz de Etkileyici Sözleri sevdiklerinle paylaşın.
37. Çarpıcı sözler KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı’nın Kıbrıs Barış Harekatı ve Barış Pınarı Harekatı ile ilgili.
38. Nevzat Tarhan’dan çarpıcı sözler: 3 defadan fazlası patolojik A A Üsküdar Üniversitesi Rektörü Prof.
39. Yeni a Gazetesi
q39
40. Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliğine getirilen Van Valisi Mehmet Emin Bilmez, sosyal medya üzerinden yayılan Atatürk fotoğrafının indirildiği yalanına ilişkin açıklamalarda.
41. Nternet Spor
q41
42. Yeni Akit Gazetesi
q42
43. Felsefi Sözler, Filozof Sözleri, Düşünür Sözleri, Felsefe Sözleri, En Yeni Felsefi Sözleri yer almaktadır.
44. Brugge’e karşı kazanmak istediklerini dile getiren Fatih Terim, Şampiyonlar Ligi müziği ile ilgili ilginç sözler sarf etti.
45. Sanal Bas n
q45
46. G zel s zler ve mesajlar
q46
47. Yeni a Gazetesi
q47
48. Basketbol G ndem
q48
49. Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Damar Sözler, Ağır Sözler, Kapak Sözler, Sevgi Sözleri, Ünlü Sözleri, Komik Sözler, Dini Sözler, Sevgiliye.
50. G zel s zler ve mesajlar
q50
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: