Anlaml─▒ s├Âzlere, ak─▒lda kal─▒c─▒ memelere ve esprili al─▒nt─▒lara herkesten daha de─čer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin bi├žiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farkl─▒ kaynaktan gelen ak─▒ll─▒ kelime ├Âbekleri ve d├╝┼č├╝ncelerimizi i├žermektedir.

Alengirli S├Âzler

5e42a89e82d91 - Alengirli S├Âzler

Alengirli Sözler başlıklı yazımızda dilimize çok katmanlı anlamlar içeren ve zekice kullanılabilen sözcükleri keşfetmeye davet ediyoruz. Bu yazıda, zihninizi şaşırtacak ve konuşmalarınıza renk katacak birçok kelime örneği sunuyor olacağız. Dilin gücünü tam anlamıyla hissetmek isteyen herkesi okumaya davet ediyoruz!

“Sözler insanı yüceltir ya da yerin dibine sokar.” – Mevlana Celaleddin Rumi

Alengirli Sözler. Sayfa İçeriği: Alengirli Sözler Kısa, Alengirli Sözler Facebook, Alengirli Laflar, Alengirli Aşk Sözleri, Alengirli Şiir Sözleri, Alengirli Sözler Anlamlı, Alengirli Sözler Damar, Alengirli Sözler Kapak, Alengirli Sözler Sevgiliye.

2014 94268 - Alengirli Sözler

“Söz uçar, yazı kalır.” – Atasözü

Alengirli Sözler Alengirli Sözler sayfamızda sizler için Alengirli Sözleri hazırladık.Sayfadaki Alengirli Sözleri dilediğiniz gibi …

2014 94271 - Alengirli Sözler

“Sözünü tutmayanın sözüne kanılmaz.” – Atasözü

En güzel alengirli sözler için sizde yazımızın devamında hazırladığımız sözlerden hoşunuza gidenleri kullanabilirsiniz. Birbirinden anlamlı alengirli sözler için sayfamızdan yardım alarak, beğendiklerinizi arkadaşlarınızla …

2014 94273 - Alengirli Sözler

“Söz sahibi olmak için önce söz dinlemeyi bilmek gerekir.” – Mevlana Celaleddin Rumi

Sizler için bu sayfamızda alengirli sözleri bir araya getirdik. Sizler için hazır etmiş olduğumuz Alengirli Mesajları Twitter, İnstagram, Facebook gibi hesaplarınızdan paylaşımda bulunabilirsiniz. Alengirli Sözler Editör Seçimi: Arsız güçlü olunca; haklı suçlu olurmuş. (Türk Atasözü) Sizin bu ayrılık dediğiniz şeyin Türkçe meali neydi?

2014 94274 - Alengirli Sözler

“Dilin kemiği yoktur ama kemiği gibi acıtır.” – Atasözü

Alengirli Sözler. SÖZ; Alışkanlıktan başka bir şey bilmedikleri için, sizin de yokluğunuza alışacaklardır. Oğuz Atay: Arkamdan konuşan insanlar, konuşmaya devam edin. Küçük insanlar konuşur, Büyük insanlar konuşulur. Artık kimse için sabretmeye gücüm yok.

2014 94276 - Alengirli Sözler

“Dilin şerbeti, gönlün şifasıdır.” – Yunus Emre

EN GÜZEL ALENGİRLİ SÖZLER Çay da sarhoş eder, özIediğine içersen. Yaramızı gören tuzunu esirgemiyor çok şükür. Hayat zaten berbat ve bir de öIüyorsun. İnceIdiği yerden kopmasını bekIeme. İpi kes ipi! KaIiteIi insan işiyIe boş insan kişiyIe uğraşır. Söz söyIemek irfan ister, anIamak insan. FuzuIi

2014 94277 - Alengirli Sözler

“Kötü söz sahibine döner.” – Atasözü

Alengirli Sözler Oldukça fiyakalı olan ve herkesin gerçekten çok beğeneceği bir sözler, genelde internet aleminde sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

2014 94278 - Alengirli Sözler

“Adamın sözü adamdır.” – Atasözü

Alengirli Sözler Anlamlı En Güzel Alengirli Sözler Anlamlı Sayfa içeriği : Alengirli Sözler Kısa, Alengirli Sözler Facebook, Alengirli Laflar, Alengirli Aşk Sözleri, Alengirli Şiir Sözleri, Alengirli Sözler Anlamlı, Alengirli Sözler Damar, Alengirli Sözler Kapak, Alengirli Sözler Sevgiliye Hayat bize eyvallah demesini çok güzel öğretti.

2014 94280 - Alengirli Sözler

“Söz, gümüşse sükut altındır.” – Atasözü

Alengirli Sözler, Alengirli Yazılar. Hayat bana hiç yeşil ışık yakmadı sorun değil, ben zaten hiç kırmızıda durmadım. Bir şey seçebilseydim, un

2014 94282 - Alengirli Sözler

“Sözünüzü ölçün, ölçüsüz sözlerden kaçının.” – Mevlana Celaleddin Rumi

Sayfa İçeriği: Alengirli Sözler Kısa, Alengirli Sözler Facebook, Alengirli Laflar, Alengirli Aşk Sözleri, Alengirli Şiir Sözleri, Alengirli Sözler Anlamlı, Alengirli Sözler Damar, Alengirli Sözler Kapak, Alengirli Sözler Sevgiliye. Çay da sarhoş eder, özlediğine içersen. Yaramızı gören tuzunu esirgemiyor çok şükür.

2014 94285 - Alengirli Sözler

Kadınlarla Ilgili Sözler

“Söz verildi mi tutulmalı, verilmeyecekse verilmemeli.” – Atasözü

2014 94286 - Alengirli Sözler

“Sözden dönüp kılıçtan dönülmez.” – Atasözü

2014 94287 - Alengirli Sözler

“Söz insanı bağlar, söz insanı serbest bırakır.” – Mevlana Celaleddin Rumi

2014 94290 - Alengirli Sözler

Anne Ile Ilgili Sözler

“Sözlerin en güzeli, susmanın verdiği hazzı bozmamaktır.” – Hz. Ali

“Sözlerinizle insanların gönüllerini kazanın, öfkelerini değil.” – Hz. Ali

Mevlana Sevgi Sözleri Resimli

“Söyleyecek sözün yoksa susmak en güzeli.” – Mevlana Celaleddin Rumi

“Söz, insanın aynasıdır.” – Hz. Ali

“Sözlerinizin ölçüsünü, sözlerinizi söylediğiniz kişiler belirler.” – Hz. Ali

“Söz, bir insanın en büyük silahıdır.” – Hz. Ali

“Söz, hikmetin aynasıdır.” – Hz. Ali

Latince Yazı Dövmeleri Ve Anlamları

Umarım “Alengirli Sözler” yazımızı keyifle okumuşsunuzdur. Eğlenceli ve düşündürücü sözlerle dolu bu yazımız, günlük hayatta karşılaştığımız durumlara hoş bir mola sunabilir. Daha fazla içerik ve güncel yazılar için web sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Teşekkür ederiz.

Rate article
Add a comment