Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Katliamlarla Ilgili Sözler

1. Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un ‘sömürgeciliğin büyük bir hata olduğu’ yönündeki ifadesi, Fransa’nın tarihi katliamlarla dolu sömürgeci geçmişini tekrar gündeme getirdi.
2. Srebrenitsa Soykırımı 1995 (TRT)
Thank you for watching!
3. BM çünkü bu katliamlarla ilgili rapor hazırladı ve komisyon kurdu.
4. Ağustos ayında El Paso Texas ve Dayton Ohio’da üst üste düzenlenen, 31 can alan ve failleri beyaz olan katliamlarla ilgili Trump’ın “Alçakça eylem” demekle yetinmesine, Rihanna “Hımm, Donald terörizmi yanlış telaffuz ettin” paylaşımıyla tepki göstermişti.
5. Bandedegosses
q5
6. İyi bir savaş, kötü bir barış hiç olmamıştır sloganuyla savaşa hayır diyeceğimiz bu yazımız felsefi savaş sözleri , savaş karşıtı sözler ve savaşın kötülüğü ile ilgili sözleri de ….
7. Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, ABD’deki silahlı saldırıları akıl hastalığına bağlayan, Donald Trump’a “Şu sıra Amerika’daki en akıl hastası insan, bizzat Başkan gibi görünüyor” dedi.
8. Sevilen S zler
q8
9. Söz konusu 71 hava saldırısıyla ilgili ihbarlardan 28’inin değerlendirmesinin tamamlandığı vurgulanan raporda, 17 ihbarın asılsız, 2 ihbarın mükerrer, 9 ihbarın ise güvenilir olduğuna yer verildi.
10. Sabah lkesi
q10
11. G zel S zler
q11
12. Bandedegosses
q12
13. Odak Dergisi
q13
14. ABD’den Musul’daki Sivil Katliamlarla İlgili Skandal Savunma ABD’nin DEAŞ karşıtı koalisyon sözcüsü Albay John Thomas, Musul’da 230’dan fazla sivilin katledildiği hava saldırılarını “karada savaşan güçlere verilen doğrudan desteğin parçası” sözleriyle savundu.
15. Zg rl k ve Dayan ma Partisi
q15
16. AK Partili Ünal: Arakan`la ilgili yakında sonuç alırız AK PARTİ Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Arakanlı Müslümanlara yapılan katliamlarla ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`ın uluslararası alanda girişimlerde bulunduğunu belirterek, `İnşallah en ….
17. Birleşmiş Milletlerin (BM) İsrail’in Filistinli sivillere yönelik işlediği katliamlarla ilgili tutumunun esef verici olduğunu dile getiren Zarif, bu tavrın farklı olması gerektiğini.
18. Dirili Haber
q18
19. Bandedegosses
q19
20. Www.sozcu.com.tr
q20
21. Com dostları her zaman en güzel sözler ve güzel cümleler için GuzelCumleler.
22. Hayat n Anlam Nedir?
q22
23. Ger ek Basin
q23
24. Www.aa.com.tr
q24
25. Ok G zel S zler
q25
26. Haks z Haber
q26
27. Www.aa.com.tr
q27
28. Başkanlığa gelen yazı ve önergelerde kaba ve yaralayıcı sözler varsa, başkan, gereken düzeltmelerin yapılması için, o yazı veya önergeyi sahibine geri verir.
29. 10 Ekim Ankara Katliamı’nda kızını kaybeden Suruç Belediye Başkanı Hatice Çevik ise şöyle konuştu: “Valilik bütün Urfa genelinde 7 günlük bir yasaklama getirmiş.
30. Ekmek ve G l
q30
31. Nternet Haber
q31
32. Bir gün önce Halep’teki katliamlarla ilgili bir söz paylaşan Oktay Kaynarca, daha sonra içmeye devam deyip Engin Altan Düzyatan’ın da olduğu bir fotoğrafı paylaşınca büyük tepki aldı.
33. Risale Haber
q33
34. Www.star.com.tr
q34
35. Milli Gazete
q35
36. Çıkardığı makyaj markasıyla dünyanın en çok kazanan şarkıcıları arasında yer alan Rihanna, Vogue dergisine verdiği röportajda “Şu sıra Amerika’daki en akıl hastası insan, bizzat Başkan gibi görünüyor” dedi.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: