Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Anlamli Laflar

1. Çünkü her şey o kadar absürt ve iğrenç bir durumdadır ki tüm bu saçmalıkları kapatabilmek adına mantıklı şeylere ihtiyacımız vardır.
2. Harbi Ağır Sözler Abi 2
Thank you for watching!
3. S zler ve Replikler
q3
4. Her yeni en anlamlı sözlerin ve mesajların sitesinde sizlere en güzel ağır kapak sözleri bu sayfada hazır edelim dedik.
5. Bu laflar sana kapak olsun fena oturttum helal olsun tipin yokki şeklin olsun hadi canım yolun açık olsun.
6. Anlamlı sözler yazımızda 2019 yılında yazılan en anlamlı güzel sözler, güzel anlamlı sözler ve kısa anlamlı sözler bulabilirsiniz.
7. Hediye Sepeti
q7
8. Sen hayata at gözlükleriyle bakmaya devam edersen, birilerinin çüş demesi zoruna gitmesin.
9. G zel S zler
q9
10. Sayfamızda en komik sözler, en komik mesajlar, komik laflar ve güzel en komik sözleri bulabilir sosyal ağlarda paylaşabilir sevdiklerinize gönderebilirsiniz.
11. G zel S zler
q11
12. Şu kahpe dünyada bir kuru kilimizi yok, gerekirse kendimizden de vazgeçeriz, ama buz vazgeçiş sizden çok şey götürür.
13. G zel S zler, A k S zleri ve Resimli S zler
q13
14. Anlamlı Mesajlar, Anlamlı Mesaj, Kısa Anlamlı Mesajlar, Anlamlı Mesajlar Facebook, Anlamlı Sözler:Yatağını güI yaprakIar.
15. Güzel Sözler Dile Gelen Sözler: anlamlı sözler güzel resimli İğneli sözler | 2015 katalog en yeni modelleri ve çeşitleri İğneli sözler laflar kısa komik iğneleyici sözler sözcükler İĞNELEYİCİ MESAJLAR.
16. Sayfamızda Etkileyici Laflar, Anlamlı Laflar, Duygusal Laflar, En Güzel Laflar, Facebook Güzel Laflar, Twitter Güzel Laflar, Kaliteli Laflar yer alır.
17. Sayfamızda Laf Sokucu Sözler, Laf Sokma Sözlerini bulabilir facebook, twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirisiniz.
18. Ne G zel S zler
q18
19. Kime gönderirseniz gönderin yollayacağınız şey onun için bir anlam değer ifade etmiyorsa mutlaka gönderinizde olan bir sorundan dolayıdır.
20. Anlaml s zler – G zel s zler
q20
21. Bu laflar sana kapak olsun fena tuttrudum helal olsun tipin yokki şeklin olsun ikile cnm yolun açık olsun.
22. Anlamlı sözler yazımızda hayat ile ilgili, sevgiliye aşkınızı anlatan en anlamlı, güzel, resimli manalı etkileyici sözler bulabilirsiniz.
23. Bu sayfamızda Kısa Anlamlı Sözler, Kısa Anlamlı Laflar, Kısa Anlamlı Mesajlar yer almaktadır.
24. Anlaml s zler – G zel s zler
q24
25. Sonhaberler
q25
26. Pt-br.facebook.com
q26
27. S zler ve Replikler
q27
28. G zel S zler
q28
29. Bandedegosses
q29
30. Iirler G zel s zler
q30
31. Kapak Sözleri: Birbirinden güzel anlamlı kapak sözleri, en güzel kapak sözleri ve kapak laflarını sayfamızda bulabilir sosyal paylaşım platformlarında paylaşabilirsiniz.
32. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q32
33. Bu adam gibi ağır sözleri dilediğiniz gibi ister kısa mesajla yollayın ister sosyal medyada paylaşın bu ağır sözlerle neler yapacağınız artık size kalmış tercih sizin.
34. G zel S zler Anlaml K sa Yeni A k Sevgi S zleri 2019
q34
35. Bu laflar sana kapak olsun fena oturtum helal olsun tipin yokki şeklin olsun hadi canım yolun acık olsun.
36. Onlarca söz konuları arasında yer alan Sevgiliye güzel sözler, anlamlı güzel sözler, komik sözler, ağır sözler, laf sokucu sözler, kapak sözler ve dini sözler gibi en çok aranan en çok beğenilen sözleri sizler için bir araya getirdik.
37. Anlaml s zler – G zel s zler
q37
38. G zel S zler
q38
39. Sevgiliye G zel S zler
q39
40. A k S zleri, G zel S zler, Anlaml G zel Mesajlar, Resimli S zler
q40
41. G zel s zler ve mesajlar
q41
42. Resimli S zler
q42
43. Milli Gazete
q43
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: