Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Okumak Ile Ilgili Sözler

1. Bayağı şeyler okumak hem beyine hem kalbe bayağı giysiler dokur.
2. Okumak Üzerine 5 Özlü Söz/Umut belki de gelecek sayfadadır. Kapatma kitabı.
Thank you for watching!
3. Fecr anasayfa fecr homepage – WordPress.com
q3
4. Okumak hakkında söylenmiş ünlü kişilerin özlü, güzel sözleri, okumak ile ilgili Kuran ayetleri, okumakla ilgili en güzel resimli sözleri bu yazımızda bulabilirsiniz.
5. Başarı sözleri ve mesajlarının yer aldığı sayfamızı hemen ziyaret et, en iyi başarı ile ilgili sözleri sevdiklerinle paylaş.
6. Zl S zler Anlaml ve G zel
q6
7. Yatmadan önce kitap okumak, uykuya dalma sürecini hızlandırıyor ve beyine en son yazılan bilgiler daha kalıcı olduğu için uyumadan önce okunmuş olan bilgiler hafızada daha kalıcı olarak saklanmış oluyor, telefondaki mavi ışık ise tam tersi bir etki ile uykuya geçme ….
8. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q8
9. Ortakl Ortaokulu
q9
10. Atatürk, bireylerin kitap okuyarak kendilerini geliştirebileceklerini ve böylece vatana millete hayırlı evlat olabileceklerini vurguladı ve hayatı boyunca gençlere kitap.
11. Kitaplar İle İlgili En Güzel Sözler… 21 Mayıs 2010 31 Mart 2015 by Admin / 28 “Bir kitap okudum hayatım değişti” diyen insanların sözlerinin yanı sıra her toplumdan, kültürden, inanıştan insanların kitap hakkında söylediği en ulvi cümleleri vardır.
12. Kısa, uzun ve resimli şekilde paylaştığımız en anlamlı okumak sözlerini beğendiyseniz facebook, instagram, twitter, pinterest, tumblr gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir veya whatsapp üzerinden yakınlarınıza gönderebilirsiniz.
13. Edebiyat Sultan
q13
14. Okumak, zamandan tasarruf ederek bilgiyi öğrenmek, idrak etmek, uygulamaktır.
15. Bu sayfada yer alan okumak ile ilgili sözleri kısa mesajla yollayın ya da sosyal medyada paylaşın size kalmış.
16. Atatürk’ün Okumakla İle İlgili Resimli Sözleri, Mustafa Kemal Atatürk’ün Okumakla İle İlgili En Güzel Sözleri, Atatürk’ün Okumakla Hakkında Söylediği Sözler, Atatürk’ün Kitap Okumak İle İlgili Sözl….
17. Mektep sayesinde, mektebin vereceği ilim ve teknik sayesindedir ki Türk Milleti, Türk sanatı, ekonomisi, Türk şiir ve edebiyatı, bütün güzelliğiyle gelişir.
18. Ünlü yazarların Kitap Okumak ile ilgili söylediği muhteşem sözler, Kitap Okumak ile ilgili söylenmiş Güzel Sözler.
19. Mektep sayesinde, mektebin vereceği ilim ve teknik sayesindedir ki Türk Milleti, Türk sanatı, ekonomisi, Türk şiir ve edebiyatı, bütün güzelliğiyle gelişir.
20. Sevilen S zler
q20
21. SlidePlayer
q21
22. G zel S zler
q22
23. G zel S zler
q23
24. Başarı sözleri ve mesajlarının yer aldığı sayfamızı hemen ziyaret et, en iyi başarı ile ilgili sözleri sevdiklerinle paylaş.
25. Kur’ân-ı Kerim okumanın fazileti ile ilgili hadis-i şerifleri istifadenize sunuyoruz.
26. S n f retmenleri in cretsiz zg n Etkinlikler
q26
27. G zel S zler
q27
28. Biri Allah’ın kendisine Kur’an öğrenmeyi nasip ettiği kimsedir ki, onu gece gündüz okur, kendisini işiten komşusu: “Keşke komşuma verilen Kur’an nimeti bana da verilseydi de, gereği ile amel ettiği gibi ben de etseydim.
29. Mimarl k forumu
q29
30. İnsanın bir kendi dünyası vardır, bir de kitaplarında olduğu bir dünyası vardır.
31. G zel S zler
q31
32. Sosyete Trend Moda – WordPress.com
q32
33. Ki isel Ba ar
q33
34. Zmir Haber Merkezi
q34
35. Bandedegosses
q35
36. Sayfamızda aslı bozulmadan günümüze kadar gelmiş kutsal kitabımız Kur’an-ı Kerim ile ilgili sözleri ve hadisleri bir araya toplamaya çalıştık.
37. “Okumak” ile ilgili en güzel ve efsane sözler, şiirler, anekdotlar, yazılar, replikler, atasözler ve deyimler demle.
38. G zel S zler
q38
39. Yok B yle S zler
q39
40. Rehberlik Servisim
q40
41. Category: Kitap Tag: atasözleri , en güzel sözler , Franz Kafka , Goethe , güzel sözler , kitap , kitaplarla ilgili atasözleri , kitaplarla ilgili güzel sözler , kitaplarla ilgili sözler , kitaplıklar , kütüphaneler , kütüphaneler haftası.
42. SlidePlayer
q42
43. Biri Allah’ın kendisine Kur’an öğrenmeyi nasip ettiği kimsedir ki, onu gece gündüz okur, kendisini işiten komşusu: “Keşke komşuma verilen Kur’an nimeti bana da verilseydi de, gereği ile amel ettiği gibi ben de etseydim.
44. Zl S zler Anlaml ve G zel
q44
45. Bandedegosses
q45
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: