Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Tutumlulukla Ilgili Sloganlar

1. 2015 · Tutum, yatırım ve Türk malları haftası ya da eski adıyla Yerli malı haftası olarak anılan özel gün tüm yurtta öğrenciler tarafından kutlanıyor.
2. Enerji Tasarrufu İle İlgili Sloganlar ve Sözler
Thank you for watching!
3. GercekTUBE komik videolar, ilginc videolar, en begenilen videolar içerikli video sitemiz artık yayında.
4. Sahip olduğumuz her şeyi yeri ve zamanında miktarına uygun bir biçimde aşırıya kaçmadan kullanmaya tutumluluk denilir.
5. Tutumlulukla İlgili Atasözleri Tutumlu olmanın ve elindekileri tasarruflu kullanmanın önemini, bununla beraber ölçüsüz harcama yapmanın ve nasıl olsa malım mülküm fazla diyerek dengesiz harcama yapmanın zararlarını anlatan atasözlerinden ve kısa anlamlarından bir derleme hazırladık.
6. Ansiklomedia
q6
7. Yemekresimli.com
q7
8. Güzel Sözler, Anlamlı Sözler, Aşk Sözleri, Damar Sözler, Ağır Sözler, Kapak Sözler, Sevgi Sözleri, Ünlü Sözleri, Komik Sözler, Dini Sözler, Sevgiliye.
9. Ba kent niversitesi zel Ay eabla Okullar
q9
10. Yemekresimli.com
q10
11. Muhte em S zler
q11
12. Bandedegosses
q12
13. İleride iyi bir dünyada yaşamak istiyorsak mutlaka su tasarrufunda bulunmalıyız.
14. İsraf İle İlgili Sözler, İsrafla İlgili Sözler, İsraf Hakkında Sözler, İsraf İle İlgili Sloganlar, Tutumluluk İle İlgili Sözler, İsraf Etmeme İle İlgili Sözler.
15. Tasarruf hakkında sloganlar tasarruf ve tutumlulukla ilgili sloganlar Kazanç ne kadar çok olursa olsun, tutumlu davranılmazsa para biriktirilemez.
16. Www.farklar.net
q16
17. 2012 · Tutumluluk İle İlgili Sloganlar Tutumluluk İle İlgili Sözler Tutumluluk İle İlgili Mesajlar Sakla samanı, gelir zamanı.
18. Restarif.com
q18
19. 2014 · Tasarruf hakkında sloganlar tasarruf ve tutumlulukla ilgili sloganlar Kazanç ne kadar çok olursa olsun, tutumlu davranılmazsa para biriktirilemez.
20. İsraf hakkında kompozisyon, israf ile ilgili kompozisyonlar uzun ve kısa İsraf Konusunda Kompozisyon İnsan hayatını devam ettirebilmek, belirli bir para kazanıp ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bir meslek edinir.
21. Ansiklomedia
q21
22. O kadar aç insan varken, yemeğini çöpe atma.
23. Tutumlulukla İlgili Atasözleri Ak akçe kara gün içindir çalışarak kazandığımız para, dar zamanımızda bizi sıkıntıdan kurtarır.
24. HD Images g zel s zler
q24
25. Tutumluluk hakkında sloganlar Tutumluluk ile ilgili slogan örneklerini konumuzun devamında okuyabilirsiniz.
26. Aydınlatma tasarrufunun önemi bu sloganlar ile ile daha da anlaşılır ve toplumu bilinçlendirir olacaktır.
27. SAYFA İÇERİĞİ: Tasarruf ile İlgili Sözler, Tasarruf Hakkında Sözler, Tasarruf Üzerine En Güzel Sözler, Tasarruf ile İlgili Sloganlar, Tasarruf Sloganları, Enerji Tasarrufu ile İlgili Sözler, Enerji Tasarrufu ile İlgili Sloganlar, Etkileyici Tasarruf Sloganları, Anlamlı Tasarruf Sloganları, Tasarruf ile İlgili Atasözleri, Tasarruf ile İlgili Deyimler, Tasarruf Sözleri.
28. Parasını, malını eşyalarını, vaktini ve sağlığını gerektirdiği gibi korumasına veya kullanmasına tutumluluk diyebiliriz.
29. Bandedegosses
q29
30. Tutumluluk ile ilgili sözler tasarruf sözleri tasarruf sloganları Tasarruf ve tutumluluk ile ilgili güzel ve anlamlı söz ve slogan arayanlar için sizlere en yeni , farklı tutumluk ve tasarrufun önemini vurgulayan sözleri paylaşıyoruz.
31. Almus mam Hatip Ortaokulu
q31
32. Yemekresimli.com
q32
33. BURSA / NEG L – Kulaca Ortaokulu
q33
34. Tutumluluk cimrilik değil Tutumluluk gerçek hayata geçiştir Ayağımnı yorganına göre uzat Tutumlu ol hayat kurtar Sakla samanı, gelir zamanı Ayağını yorganına göre uzat.
35. Allâh dostlarına göre ise şeriatte doyduktan sonra yemek israf, tarîkatte doyuncaya kadar yemek israf, hakîkatte de Allâh’ın huzûrunda olduğunu unutarak yemek israftır.
36. G zel S zler
q36
37. Zl S zler Anlaml ve G zel
q37
38. Ansiklomedia
q38
39. Www.farklar.net
q39
40. Dostkelimeler
q40
41. Tutumlulukla ilgili sloganlar Tutumlulukla ilgili sloganlar Tutumlulukla ilgili sloganlar Tutumlulukla ilgili sloganlar Tutumlulukla ilgili sloganlar.
42. Enerji Tasarrufu ile İlgili Sözler ve Sloganlar.
43. İsraf İle İlgili Sözler, İsrafla İlgili Sözler, İsraf Hakkında Sözler, İsraf İle İlgili Sloganlar, Tutumluluk İle İlgili Sözler, İsraf Etmeme İle İlgili Sözler.
44. Gediz lkokulu
q44
45. G zel S zler
q45
46. Tutumlu olmak için evdeki elektriği boşa harcamamalı , musluğu fazla açmak yerine az açarak daha az su harcamalı , ihtiyacımız kadar ekmek kullanmalı , ihtiyacımız kadar kağıt kullanmalı.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: