Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Gardaş Sözleri

1. Abdurrahman Önül – Şehitler Ölmez İlahi Sözleri Öyle bir makam ki kolay erilmez, Hikmeti büyüktür sual edilmez, İbreti alemdir kokma.
2. Ahmet Kaya – Lan Gardaş Bu Nasıl Yara (Gayrı Gider Oldum)
Thank you for watching!
3. Noldu gardaş noldu dardamı kaldın Doluyamı düştün kardamı kaldın Bir zalim elinden yaramı aldın Antep’i Maraş’ı başıma yıktın Geleceksin diye gözüm yoldaydı İçimdeki ateş ogün soldaydı Nere gittin kardaş neydi acelen Keşke kalan ömrün senin olaydı Noldu gardaş ….
4. Volkan Konak Şarkı Sözleri – Gardaş : gökten bir yıldız kaydı karadenize düştü aman aman gardaş yara yaralıyım onu sevenlerinin yürekleri tutuştu susun kuşlar susun kara karalıyım aman aman gardaş yara.
5. Dağlar karlı karlı gardaş Yiğit yarlı yarlı gardaş Benim gibi dertli var mı gardaş Yarim eller aldı gardaş.
6. Lan bu nasıl dert nasıl yara ah gardaş Genç ozanlar güpe gündüz kül oldu Bir yel esti dumanları savruldu Bizi en çok bizden olanlar vurdu Bu nasıl aşk nasıl sevda ah gardaş Biz ölünce bize kıyanlar gelir Çürür bedenimiz çiyanlar gelir Puşt olup sözünden cayanlar gelir Lan bu nasıl dert nasıl yara ah gardaş ….
7. APKPure.com
q7
8. M zik Mp3 ndir
q8
9. Çukur Dizisi – Hele Gardaş (Kıvırcık Ali) şarkısının sözlerini bu sayfada görebilir ve şarkıyı dinleyebilirsiniz.
10. Volkan Konak – Gardaş Şarkı Sözleri.
11. Dirliğim düzenim umudum canım Solum, sol tarafım hey dost Cümle varlığım Benim beyaz unum ak güvercinim Bilirem bilirem gardaş Gelen gündedir.
12. T rk Sitesi
q12
13. Bandedegosses
q13
14. Bandedegosses
q14
15. Sayfa İçeriği: Gardaş Sözleri, Etkileyici Gardaş Sözleri, Gardaş lık Sözleri, Gardaş Lafları, Anlamlı Gardaş Sözleri, Gardaş Sözleri 2019, Kısa Özlü Gardaş Sözleri Gardaş sözlerine, Gardaşlık sözlerine bu yazımızın altından ulaşabilirsiniz En anlamlılarını sizler için hazırladık Twitter, İnstagram vb hesaplarınızdan da bu sözleri paylaşabilirsiniz.
16. Lokmanbas.net – Kurs – Lokman Ba
q16
17. Ne G zel S zler
q17
18. T rk lerimiz
q18
19. T rk e ark S zleri
q19
20. Şiirlerin “Gardaş” ile ilgili alakalı olup olmadıkları sistem tarafından otomatik belirlenip içinde aradığından konu dışı bazı şiirler listelenebilir.
21. Sabahat Akkiraz – Öle Gardaş Öle sabahtan estide bir kanlı sazak felek bize kurmuş kötü bir tuzak bilmem derdimizi kimlere yazak dağlar bana geri verin gardaşı(2) öle gardaş öle gardaş bacısı….
22. Ok G zel S zler
q22
23. Turkulerimiz.biz
q23
24. Ark S zleri
q24
25. Turkulerimiz.biz
q25
26. Latif Doğan – Gardaş Şarkı SözleriYine akşam oldu yaram sızlar gardaşBurdakiler evi barkı özlüyor gardaşYavrularım gözlerimde tütüyor gardaşKör olası mapus damı bağlıyor gardaşHele gardaş ölem ölem ben ölem gardaşYollarına yollarına ben ölem gardaşDuydum acı haberini ağlıyom gardaşYıkılası mahpuskale koymuyor gardaşAhbabların gelmiş ahıt yakıyor.
27. G zel S zler
q27
28. “Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne” ve “Sen Yanlış Yaptın” gibi değerli eserlere de albümünde yer veren genç şarkıcının çıkış şarkısı “Adana’ya Gidek Mi.
29. Com dostları her zaman en güzel sözler ve güzel cümleler için GuzelCumleler.
30. Baglamist.Com
q30
31. Namus belası Lyrics: Düştüm mapus damlarına öğüt veren çok olur / Toplasam o öğütleri burdan köye yol olur / Ana baba bacı gardaş dar günümde el olur / Namus belasına gardaş.
32. Bandedegosses
q32
33. Bandedegosses
q33
34. Azer Bülbül Şarkı Sözleri – Zoruna Mı Gitti : Alacak mı verecek mi gardaş bilmedim Geldim gittim hesabımı görmedin Ben allah”dan umudumu kesmedim Umutlarım kaldı gardaş ….
35. İnsan sevdiğini üzmez gardaş.
36. Gardaş Sözleri, sayfamızda gardaş kelimesi ile ilgili söylenmiş sözleri sizler için derledik, dilediğiniz zaman facebook, twitter, whatsapp ve diğer sosyal ağlar üzerinden tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde paylaşabilirsiniz… Gardaş Sözleri.
37. G zel s zler ve mesajlar
q37
38. Tokatlı Şair Murat İnce şairine ait ÖZLEDİM GARDAŞ şiiri okumak için tıklayın.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: