Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Zehir Sözler

1. Arkadaşa, Sevgiliye, Dosta, Düşmana Zehir Sözler Sizler için bir arada bu sayfada buyrun içeri.
2. TARKAN – Kadehinde Zehir Olsa
Thank you for watching!
3. Resimli Mesaj
q3
4. Magazinburada.net
q4
5. Bu anlamlı zehir sözleri ve güzel zehir mesajları facebook, twitter gibi sitelerde paylaşabilir, whatsapptan arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.
6. Dünya Sağlık Örgütü acil toplanıyor Ahmet Davutoğlu’nun kurucuları arasında olduğu vakfa kayyum atandı AKP’den istifa eden Yeneroğlu’ndan zehir zemberek sözler Erdoğan’ı zora sokacak video… ‘Biz susalım görüntüler konuşsun’ Ekrem İmamoğlu’ndan İstanbullulara çağrı: Bu ayın.
7. Nternet Spor
q7
8. G zel s zler ve mesajlar
q8
9. Ebrar Medya
q9
10. Cash Flow) şarkı sözleri : Bazen gündüz bazen geceleri.
11. Zehir İle İlgili Sözler, Zehirle İlgili Sözler, Zehir Hakkında Sözler, Zehir Üzerine Sözler, Zehir İçin Söylenilmiş Sözler, Zehir İle İlgili Aşk Sözleri.
12. G zel S zler
q12
13. Cumhurbaşkanı Erdoğan, katıldığı açılış töreninde İBB Başkanı İmamoğlu’nu seçim vaatlerini gerçekleştirmediği yönünde eleştirdi.
14. CHP üyeliği düşürülen Güngör Atak, Merkez İlçe Başkanı’na yüklendi.
15. G zel S zler Kayna – Ensozler
q15
16. Ad yaman Haber – Ad yaman Haberleri
q16
17. Yeni a Gazetesi
q17
18. ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Morgan Ortagus, ABD’li bir diplomatın Hong Kong’da Çin karşıtı gösteriler düzenleyen protestocularla.
19. Yerel G zc
q19
20. Siyaset Cafe
q20
21. Dailymotion
q21
22. Yeni Akit Gazetesi
q22
23. APKPure.com
q23
24. Torbali G ncel
q24
25. Yeni Akit Gazetesi
q25
26. Buras D zce
q26
27. MHP’den Hasan Uzunlar’a zehir zemberek sözler AK Parti İlkadım Belediye Meclis Üyesi ve Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Hasan Uzunlar’ın sosyal medyada yaptığı paylaşım ile ilgili Samsunhaber.
28. G zelim S zler
q28
29. Rg p Haber Ajans
q29
30. AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kız arkadaşı Berfin Özek’in yüzüne kezzap atan Casim Ozan Çeltik’e zehir zemberek.
31. Su ve süt üzerinden vurdu Cumhurbaşkanı Erdoğan, katıldığı açılış töreninde İBB Başkanı İmamoğlu’nu seçim vaatlerini.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: