Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Şaşırtan Sözler

1. Habere göre, İngiliz Büyükelçinin ABD Başkanı hakkındaki görüşlerini yansıtan diplomatik yazışmaların birinde, “Trump yönetiminin esasen daha normal, daha az işlevsiz, daha az tahmin edilemez, daha az hizipçi, diplomatik olarak da daha az sakar ve beceriksiz olacağına.
2. İBRAHİM TATLISES ŞAŞIRTAN SÖZLER: ÇOK SAHTEKARSIN!
Thank you for watching!
3. İlginç sözlerden kastımız zaten sizlerin de anlayabileceği üzere kısa zaman içerisinde gerçek anlamda ilginizi çekebilecek ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşabileceğiniz niteliğe sahip sözler olarak da ….
4. Sakarya da Haber
q4
5. Ilginç sözler, komik mesajlar, esprili sözler, komik sözler, en komik sözler, komik aşk sözleri, yalnızlıkla ilgili sözler, ilginç komik sözler, dosta güzel sözler, komik maniler, en komik espriler, araba arkası komik yazılar, geyikli aşk sözleri, en komik kısa sözler, en komik.
6. Sanal Bas n
q6
7. Firma rehberi
q7
8. Sevgiliye söylenecek etkileyici sözler özenle seçilmelidir çünkü bu sözler tam olarak sizi ve hislerinizi yansıtmalıdır.
9. Stiklal Gazetesi
q9
10. Siz de istediğiniz gibi Durumlar paylaşabilirsiniz ve burası sizin için ideal.
11. Şaşırtıcı Sözler Aşk, Şaşırtıcı Sözler Kısa, Şaşırtıcı Sözler Anlamlı, Şaşırtıcı Sözler Facebook, Şaşırtıcı Sözler Yeni, Şaşırtıcı Sözler Tumblr, Şaşırtıcı Sözler 2017.
12. Kastamonu’da hayvan hırsızlığı sırasında silahla öldürüldükten sonra ev ile birlikte yakılarak yok edilmek istenilen 5 kişilik Çataloğlu Ailesi cinayetinde yargılanan sanıklar.
13. Saba Tümer’den şaşırtan sözler: David Beckham’la aynı odada kaldım Sunucu Saba Tümer, yaptığı açıklamayla sosyal medyayı salladı.
14. Daha önce David Beckham’ın Duha’da kaldığı otele tatile giden Tümer, Beckham’la tesadüfen aynı yatakta yattığını açıkladı.
15. Panorama News
q15
16. Sanal Bas n
q16
17. Www.ayakligazete.com
q17
18. Www.sozcu.com.tr
q18
19. Posta Gazetesi
q19
20. Bu yazımızda en güzel ilginç sözler ve garip sözler olanlarını yayınladık.
21. Putin’den şaşırtan sözler: ”Suriye’nin çabalarını destekliyoruz” Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, “Suriye ordusunun söz konusu terör tehditlerinin durdurulması amacıyla yerel operasyonlar düzenleme çabalarını destekliyoruz” açıklamasında bulundu.
22. G nboyu Gazetesi
q22
23. FutbolArena
q23
24. Sevilen şarkıcı, şarkı sözlerini unutunca sahnede ilginç anlar yaşandı.
25. Başkandan şaşırtan sözler.
26. Ne G zel S zler
q26
27. Bthaberi.com
q27
28. G nboyu Gazetesi
q28
29. Sizler için birbirinden güzel sözler kategorisi hazırlamaya devam ederken Whatsapp durumları sözlerini unutamazdık.
30. Siyaset Cafe
q30
31. Amerika’da yaşayan yakın bir arkadaşının Türkiye’ye geldiğini ve onunla buluşacağını söyleyen Derici, “Arkadaşımın düğünü var.
32. Güzel sözler ve Özlü sözler kategorisinde yer alan içerikte hem tüm zamanların resimli, kısa ve en komik sözlerine ulaşabilir, aynı zamanda en yeni komik sözlerine ve Espirili sözler ve mesajlarını erişebilirsiniz.
33. — Eğer beni bu sokakta, bu mahallede, bu şehirde bulamazsan sevgilim bil ki ben, gözlerinin daldığı yerdeyim.
34. Dirili Haber
q34
35. 15 yıllık eşi Makbule Tunçbilek’i bulmak için programa katılan Mehmet Tunçbilek, eşinin bir kilo et karşılığında akrabasına kaçtığını iddia etti.
36. Ilkkursun.site
q36
37. Televizyon Gazetesi
q37
38. Tan Gazetesi
q38
39. Bandedegosses
q39
40. Sizler için birbirinden güzel sözler kategorisi hazırlamaya devam ederken Whatsapp durumları sözlerini unutamazdık.
41. Bodrumsoz.com
q41
42. Head Topics
q42
43. G zel s zler ve mesajlar
q43
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: