Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Aziz Nesin Sözü

1. Ülkemizde yetişen en büyük yazarlardan, kalemi en etkileyici olan yazarlardandır Aziz Nesin.
2. Bir Kadını Ağlatmak – Aziz Nesin
Thank you for watching!
3. Peki Aziz Nesin altı yaşındaki bir erkek çocuğunun ırzına geçtikten sonra çocuğu boğarak cesedini toprağa gömen Berber Hayri’yi mi savunuyor ya da birazdan Berber Hayri’yi ben mi savunacağım.
4. Kitapları ve hikayeleri ile gelecekte gerçekten çok değerli olan söz ve yapıtlar sizleri bekliyor olacaktır.
5. Tiyatro Dergisi
q5
6. G zel S zler
q6
7. 2015 · Aziz Nesin Sözleri.
8. Resimli iirler
q8
9. Stanbul Anadolu Yakas Sosyal Siyasal Yerel Haberleri
q9
10. Üstad bu laftan sonra tepkiler alınca ve sivas olayları patlak verince özür dilemiş ve de yüzde 90 nı aptal diye düzeltmiştir.
11. Seviyorsa ya ahmâktır ya sahtekâr” * Resimleri orjinal boyutunda görmek için üzerlerine tıklayınız Aziz Nesin: “Atatürk, Müslümanlar açısından sevilecek bir şey yapmadı.
12. Farkl S zler
q12
13. B y k Torbal
q13
14. Aziz Nesin sözü: Dünyadaki en karlı ticaret din tüccarlığıdır.
15. Nerde ne zaman
q15
16. Nesin Matematik Köyü Lise Yazokulları / 22 Haziran – 6 Eylül 2020.
17. Eskimeyen Kitaplar
q17
18. Anlaml s zler – G zel s zler
q18
19. G zel s zler ve mesajlar
q19
20. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q20
21. PADİŞAHA GİREN KAZIK Raviyan-ı ahbar ve nakılan-ı asar ve muhaddisan-ı rüzigar o güna rivayet ve bu tarz üzre hikayet ederler ki, çook eski zamanlarda, yeryüzünün bilinmedik bir yerinde, suları bol, dört yanı yol, kişileri erimli, toprağı verimli, halkı erdemli, yazarları görkemli bir ülke vardı.
22. Aziz Nesin, ülkemizin yetiştirdiği çok önemli yazarlardan bir tanesidir ve çok güzel anlam dolu sözler ….
23. Www.sozcu.com.tr
q23
24. ” Tevazu ve bilgeliğin en güzel örneğini veren Aziz Nesin’i ölüm yıldönümünde saygıyla anıyoruz… ibretlik Aziz Nesin sözleri içerisinden 20 tanesini sizler için seçtik.
25. Sanal Bas n
q25
26. Duyuyorsun değilmi suskunluğumu nasıl haykırıyor.
27. Gazete Manifesto
q27
28. Aynı kağıdın arka ve ön yüzIeri gibiyiz.
29. Sayfa içeriği olarak yazımız da Aziz nesin sözleri resimli, Aziz nesin sözleri bu milletin, Aziz nesin adalet sözleri, Aziz nesin sözleri facebook, Aziz nesin sözleri Atatürk, Aziz nesin sözleri tumblr yer almaktadır.
30. MustafaKem lim
q30
31. Risale Haber
q31
32. G zel s zler ve mesajlar
q32
33. Nesrin GÜLAÇAR,Şebnem AYDIN,Şebnem in kız kardeşi Esra AYDIN ,Büşra KOÇ,Ayşe Rabia CEYLAN ve ben Bartelmi DİAZ(Facebook paylaşım sitesinde çok rahatsız edildiğim.
34. B lge G ndem
q34
35. Pusula s zler – Tumblr
q35
36. Hic bir zaman ne oldugunu saklamamis, bu yuzden yakilmak istenmis, turlu zamanlarda (ki hayatinin uzunca bi suresi) nezarethanede ve hapiste gecirmis, buna ragmen butun yapilanlara kizip cekip gimek yerine kalip insanlarin gozunu acmaya caba harcamistir.
37. Aziz Nesin Türk halkının yüzde 60’ı aptal sözü de aslında dil sürçmesinden kaynaklanmış çünkü darbe anayasasına oy veren yüzde 92’yi söyleyecekmiş ama o şekilde söylemiş.
38. G zel S zler
q38
39. Kısa, uzun ve resimli şekilde paylaştığımız en anlamlı Aziz Nesin sözlerini ve şiirlerini beğendiyseniz facebook, instagram, twitter, pinterest, tumblr gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir veya whatsapp üzerinden yakınlarınıza gönderebilirsiniz.
40. 2019 · Tiyatro ve şiir dallarında pek çok yapıtı bulunan Türk mizah yazarı.
41. Zl S zler Anlaml ve G zel
q41
42. Bugüne kadar pek fazla bilinmeyen bu detayda Aziz Nesin’in o sözü nerede, nasıl ve hangi soruya cevaben vermiş olduğu saklıydı.
43. Nerde ne zaman
q43
44. G zel S zler
q44
45. KizlarSoruyor
q45
46. Sevilen S zler
q46
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: