Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Cehalet Ile Ilgili Sözler

1. Cahil ile ilgili sözler Cehalet ile ilgili sözler Basma cahilin izine, gitme şeytanın sözüne Ruhsati Bilgisiz bir kimse, savaş davuluna benzer, sesi ço.
2. “Cehalet başladığında sınır tanımıyor.” Will Rogers Sözleri: (1879-1935)
Thank you for watching!
3. Newton dan asırlar önce 1400 sene önce yer çekimine kurani kerim işaret etmiştirfakat ilgili ayetlerin mevcut meallerinde bir çeviri hatası söz konosudur.
4. Dostkelimeler
q4
5. Dostkelimeler
q5
6. G zel s zler, Anlaml S zler, A k S zleri, Resimli S zler
q6
7. Ey iman edenler, eğer bir fasık, size bir haber getirirse, onu ‘etraflıca araştırın’.
8. G zel S zler
q8
9. Ne hazindir ki, filozoflar ve gerçek aydınlar karanlıktan söz edip, ışık arayışını sürdürürken, genel halkın, özellikle de cahil kesimin ne karanlıkla bir işi olmakta ne de ışık arayışının peşine düştüğü görülmekte.
10. G zel S zler
q10
11. Sevilen S zler
q11
12. O çok merhametli Allah’ın (has) kulları onlardır ki, yeryüzünde tevazu ile yürürler ve cahil kimseler kendilerine laf attığı zaman (incitmeksizin) “selam” derler (geçerler).
13. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q13
14. G zel s zler ve mesajlar
q14
15. Göndermiş olduğunuz mesajların toplum ve site kurallarına yakışır saygılı, seviyeli ve Cehalet İle İlgili En Güzel Özlü Sözler ile alakalı içerikler olmasına dikkat ediniz.
16. HD Images g zel s zler
q16
17. G zel s zler ve mesajlar
q17
18. Tüm kötülüklerin ve mutsuzlukların başı olan cahillik ile ilgili güzel sözler arıyorsanız aşağıdan resimli olarak bulabilirsiniz.
19. G zel S zler
q19
20. Sevilen S zler
q20
21. G zel s zler ve mesajlar
q21
22. G zel S zler
q22
23. Cehalet Sözleri, Cehalet İle İlgili Sözler, Cahillik İle İlgili Sözler derlemeye çalıştık bu yazımızda.
24. Hükümdarların, şunun, bunun, milleti esir gibi, köle gibi kullanmaları, bütün vatanı kendi özel mülkleri gibi düşünmeleri, hep milletin bu bilgisizliğinden istifade edilmek sayesinde idi.
25. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q25
26. Sevilen S zler
q26
27. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q27
28. Sevilen S zler
q28
29. Bu sayfamızda cahillikle ilgili sözler, cahillik ile ilgili sözler, cahil insanlarla ilgili sözler, cahil insan sözleri, cehalet ile ilgili sözler, cehaletle ilgili sözler yazımızı bulabilirsiniz.
30. G zel s zler ve mesajlar
q30
31. G zel S zler
q31
32. “Cahillik” ile ilgili en güzel ve efsane sözler, şiirler, anekdotlar, yazılar, replikler, atasözler ve deyimler demle.
33. G zel s zler ve mesajlar
q33
34. Bunlara ek olarak dilerseniz, İngilizce çiçek sözleri ve İngilizce cahillik sözlerinden beğendiklerinizi Pinterest, Instagram ya da Tumblr gibi sosyal platformlarda.
35. Evrim A ac
q35
36. G zel S zler
q36
37. Cahil insanlar ile ilgili Anlamlı Özlü Sözler Mesajlar Hadisler ve Ayetler Cahil ile ilgili sözler, cahil ile ilgili Mevlana sözleri, cahil ile ilgili anlamlı sözler, cahil kişi ile ilgili Resimli sözler.
38. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q38
39. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q39
40. Ingilizce1soz,ingilizce zl s zler,ingilize g ze s zler ve anlamlar
q40
41. Bandedegosses
q41
42. Cehaletle ilgili özlü sözler, cehalet hakkında özlü sözler Kısaca Benzer Konulara da Bakmalısın e ödev cehalet ile ilgili sözler Ölümle ilgili sözler,ölüm ile ilgili özlü sözle.
43. Dostkelimeler
q43
44. En anlamlı sözlerin yer almış olduğu sitemizde şimdi de sizler için bilgisizlik ile alakalı sözler yer ediniyor.
45. G zel s zler ve mesajlar
q45
46. G zel S zler
q46
47. Resimlisozler.com
q47
48. 1 ~ İnsanlık ölüme, ıstıraba ve cehalete çare bulmayı başaramayınca çözümü mutlu olabilmek için bunları asla düşünmemekte buldu.
49. Hareket halindeki cehaletten daha korkunç hiçbir güç yoktur.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: