Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Baba Mesajlar

1. Bu sayfamızda Baba Sözleri, Baba Mesajları, Babaya Sözler, Babaya Güzel Sözler, Baba ile ilgili Sözler yer almaktadır.
2. Suriyeli baba ve kızının mesajı
Thank you for watching!
3. Hediye Sepeti
q3
4. G zel s zler ve mesajlar
q4
5. G zel s zler ve mesajlar
q5
6. Baba sözlerden kastımız sizlerin de tahmin edebileceği üzere aslında son derece kaliteli ve insanların ilgisini çeken sözler bütünüdür demek yanlış olmaz.
7. G zel S zler
q7
8. Hediye Sepeti
q8
9. Hediye Sepeti
q9
10. Baba yarısı olan sevgili amcalarımızın 16 Haziran 2019 pazar günü kutlanacak Babalar Gününe özel olarak bir demet kutlama mesajı hazırladık.
11. Resimli S zler
q11
12. G zel s zler ve mesajlar
q12
13. G zel S zler
q13
14. Fizik i ehriye – WordPress.com
q14
15. Babamın ölüm yıldönümünde ne yapabilirim diye düşüyorsanız gidip mezarını ziyaret edebilirsiniz, mezarı başında Kuran-ı Kerim okuyabilirsiniz, hayır yapabilirsiniz.
16. Hamarat Abla
q16
17. “Babalar Günü” ne zaman, bu kutlu günde babalarımıza alacağımız en güzel hediyeler, söyleyebileceğimiz en güzel sözler nelerdir.
18. Ateş düştüğü yeri yaktığı için bu hüznün tarifi olmadığı gibi empati kurmak da zor hatta imkansız denebilir.
19. Uluda s zl k galeri
q19
20. S zler ve Mesajlar
q20
21. Alemdeki En Baba Sözler Kısa 2020 – Bu yazımızda söylediğinizde karşınızdakini duraksatacak ne oluyoruz ya dedirtecek şekilde en baba mesajları yayınladık.
22. G zel s zler ve mesajlar
q22
23. Babamıza teşekkür edebilmek adına, en azından güzel bir babaya doğum günü mesajı ve hediyesi hak ediyor.
24. Babalar Günü Sözleri, Babalar Günü Mesajları, Baba Sözleri, Baba Mesajları, yer almaktadır.
25. 1924 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Calvin Coolidge kutlamaları desteklemiş.
26. Bir öğretmen düşünün öğrencileri için gecesini gündüzüne katıp çalışan, idealleri için her gün koşturan, öğrencilerini karanlıktan çıkarıp aydınlığı gösteren ve bir öğretmen düşünün çok iyi bir baba.
27. Hediye Sepeti
q27
28. Sensiz bir babalar günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum… Sen benim arkadaşım, sevincim ve ışığımsın.
29. G zel S zler
q29
30. Bu sayfada yer alan babalarımıza en güzel sözleri kısa mesajla babanıza yollayın ya da instagram gibi sosyal medya sitelerinde paylaşın tercih sizin ne yapmak isterseniz yapın.
31. KuŞ olmak isterim, ÖzgÜrÇe uÇmak iÇin, kuŞ olmak isterim, pencerenin kenarinda seni uyurken seyretmek iÇin, kuŞ olmak isterim, omuzuna konup yanaĞina ÖpÜcÜk kondurmak iÇin, kuŞ olmak isterim, ÇÜnkÜ ilerde bir gÜn sende kuŞ olup uÇtuĞunda, seni yanliz birakmamak iÇin… paylaŞtiĞimizi sandigim guzel gunler hatirina, suclu benmisim gibi af dileyecektim gozlerine bakipta.
32. Top Resimler
q32
33. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q33
34. Kısa, Uzun, Duygusal ve Resimli Babalar Günü kutlu olsun mesajları Bizleri yetiştiren, hastalık ve sağlıkta hep yanımızda olan.
35. G zel S zler
q35
36. Bu sayfamızda ölmüş babaya sözler,ölen babaya sözler,ölen baba ile ilgili sözler,ölmüş babalar için güzel sözler,ölen babaya mesaj,ölen babaya özlem sözleri,ölen babanın ardından sözler,baba ölümüyle ilgili sözler ve ölüm yıldönümü mesajları babaya yazılarımızı bulabilirsiniz.
37. Bandedegosses
q37
38. 2019 · Eğer eğlenceli mesajlar ilginizi çekiyorsa babalar günü resimli mesajları ile daha dikkat çekici hale gelen hediyelikleri de değerlendirmelisiniz.
39. G zel S zler
q39
40. Yazımızda yer alan resimli eşe en güzel babalar günü mesajları ve sözlerini facebook, instagram gibi sosyal medyadan paylaşabilir ya da güzel bir karta yazabilirsiniz.
41. SAYFA İÇERİĞİ: Vefat Eden Babaya En Güzel Sözler, Vefat Eden Babaya Özlem Sözleri, Vefat Eden Babaya Sözler, Vefat Eden Babaya En Anlamlı Sözler, Baba Özlemi, Baba Özlemi Sözleri, Vefat Eden Babaya Babalar Günü Mesajları, Vefat Eden Babaya Özlü Sözler, Vefat Eden Babaya Mesajlar.
42. G zel S zler
q42
43. Bandedegosses
q43
44. Uluda s zl k galeri
q44
45. Babaya Doğum Günün Mesajları yazımız da.
46. G zel S zler
q46
47. Babaya güzel mesajlar göndererek onu mutlu edebilir veya bu anlamlı mesajları facebook, Twitter, Tumblr googleplus gibi sosyal medyada paylaşabilirsiniz.
48. Top Resimler
q48
49. Tabi bu Babalar Günü’nde eşinize de hediye seçebilir, baba olan eşinizin de Babalar Günü’nü kutlayabilirsiniz.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: