Anlaml─▒ s├Âzlere, ak─▒lda kal─▒c─▒ memelere ve esprili al─▒nt─▒lara herkesten daha de─čer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin bi├žiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farkl─▒ kaynaktan gelen ak─▒ll─▒ kelime ├Âbekleri ve d├╝┼č├╝ncelerimizi i├žermektedir.

Baba Mesajlar

5e42a96a41523 - Baba Mesajlar

Merhaba! Çoğumuzun hayatında bir şekilde önemli rol oynamış babalarımızın bizlere ilettiği mesajlar vardır. Kimimiz için aksiyon dolu, kimimiz için duygusal olan bu sözler, zaman içinde hatıra olarak kalmaktadır. Baba Mesajları adlı yazımızda sizleri kendi babalarınızın size bıraktığı özel mesajları paylaşmaya ve anılarınıza ortak olmaya davet ediyoruz. Keyifli okumalar!

1. Bu sayfamızda Baba Sözleri, Baba Mesajları, Babaya Sözler, Babaya Güzel Sözler, Baba ile ilgili Sözler yer almaktadır.
2. Suriyeli baba ve kızının mesajı
Thank you for watching!
3. Hediye Sepeti
ozur dilerim - Baba Mesajlar
4. G zel s zler ve mesajlar
icmesini bakmasini gonul baba evlat hazine suyudur acmasini deniz cennet 1510955425 197 947 renkli - Baba Mesajlar
5. G zel s zler ve mesajlar
diyor ama yetersiz karakter sifrem 1510853646 4425 371 renkli - Baba Mesajlar
6. Baba sözlerden kastımız sizlerin de tahmin edebileceği üzere aslında son derece kaliteli ve insanların ilgisini çeken sözler bütünüdür demek yanlış olmaz.
7. G zel S zler
babaileilgilimesajlarresimli - Baba Mesajlar
8. Hediye Sepeti
evlilik tebrik mesaji 4 - Baba Mesajlar
9. Hediye Sepeti
babalar gunu mesajlari resimli 4 - Baba Mesajlar
10. Baba yarısı olan sevgili amcalarımızın 16 Haziran 2019 pazar günü kutlanacak Babalar Gününe özel olarak bir demet kutlama mesajı hazırladık.
11. Resimli S zler
c615431d2cca2358b53d4bb703dc7b69 859x639 - Baba Mesajlar
12. G zel s zler ve mesajlar
kapattigimda gozlerimi gorebiliyorum 1510853616 0084 1045 renkli - Baba Mesajlar
13. G zel S zler
baba ile ilgili mesajlar resimli 4 - Baba Mesajlar
14. Fizik i ehriye – WordPress.com
baba - Baba Mesajlar
15. Babamın ölüm yıldönümünde ne yapabilirim diye düşüyorsanız gidip mezarını ziyaret edebilirsiniz, mezarı başında Kuran-ı Kerim okuyabilirsiniz, hayır yapabilirsiniz.
16. Hamarat Abla
14942 anne baba mesajlari d620 - Baba Mesajlar
17. “Babalar Günü” ne zaman, bu kutlu günde babalarımıza alacağımız en güzel hediyeler, söyleyebileceğimiz en güzel sözler nelerdir.
18. Ateş düştüğü yeri yaktığı için bu hüznün tarifi olmadığı gibi empati kurmak da zor hatta imkansız denebilir.
19. Uluda s zl k galeri
emojili mesajlar atan baba 1378264 - Baba Mesajlar
20. S zler ve Mesajlar
baba - Baba Mesajlar
21. Alemdeki En Baba Sözler Kısa 2020 – Bu yazımızda söylediğinizde karşınızdakini duraksatacak ne oluyoruz ya dedirtecek şekilde en baba mesajları yayınladık.
22. G zel s zler ve mesajlar
artik affettigini olan askimdan gunlerdir duymamalisin hafiflet sikintiyi tum sevmiyor 1510853695 6066 722 renkli - Baba Mesajlar
23. Babamıza teşekkür edebilmek adına, en azından güzel bir babaya doğum günü mesajı ve hediyesi hak ediyor.
24. Babalar Günü Sözleri, Babalar Günü Mesajları, Baba Sözleri, Baba Mesajları, yer almaktadır.
25. 1924 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Calvin Coolidge kutlamaları desteklemiş.
26. Bir öğretmen düşünün öğrencileri için gecesini gündüzüne katıp çalışan, idealleri için her gün koşturan, öğrencilerini karanlıktan çıkarıp aydınlığı gösteren ve bir öğretmen düşünün çok iyi bir baba.
27. Hediye Sepeti
babaya dogum gunu mesaji - Baba Mesajlar
28. Sensiz bir babalar günü geçiriyorum ve inan bana, kendimi çok yalnız hissediyor, çok üzülüyor ve çok üşüyorum… Sen benim arkadaşım, sevincim ve ışığımsın.
29. G zel S zler
baba ile ilgili mesajlar resimli 2 - Baba Mesajlar
30. Bu sayfada yer alan babalarımıza en güzel sözleri kısa mesajla babanıza yollayın ya da instagram gibi sosyal medya sitelerinde paylaşın tercih sizin ne yapmak isterseniz yapın.
31. KuŞ olmak isterim, ÖzgÜrÇe uÇmak iÇin, kuŞ olmak isterim, pencerenin kenarinda seni uyurken seyretmek iÇin, kuŞ olmak isterim, omuzuna konup yanaĞina ÖpÜcÜk kondurmak iÇin, kuŞ olmak isterim, ÇÜnkÜ ilerde bir gÜn sende kuŞ olup uÇtuĞunda, seni yanliz birakmamak iÇin… paylaŞtiĞimizi sandigim guzel gunler hatirina, suclu benmisim gibi af dileyecektim gozlerine bakipta.
32. Top Resimler
iyi bayramlar 009 - Baba Mesajlar
33. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
BABA - Baba Mesajlar
34. Kısa, Uzun, Duygusal ve Resimli Babalar Günü kutlu olsun mesajları Bizleri yetiştiren, hastalık ve sağlıkta hep yanımızda olan.
35. G zel S zler
vefat etmis babaya ozlem sozleri dualari - Baba Mesajlar
36. Bu sayfamızda ölmüş babaya sözler,ölen babaya sözler,ölen baba ile ilgili sözler,ölmüş babalar için güzel sözler,ölen babaya mesaj,ölen babaya özlem sözleri,ölen babanın ardından sözler,baba ölümüyle ilgili sözler ve ölüm yıldönümü mesajları babaya yazılarımızı bulabilirsiniz.
37. Bandedegosses
kirginlik sozleri - Baba Mesajlar
38. 2019 · Eğer eğlenceli mesajlar ilginizi çekiyorsa babalar günü resimli mesajları ile daha dikkat çekici hale gelen hediyelikleri de değerlendirmelisiniz.
39. G zel S zler
Baba kiymeti ile ilgili sozler - Baba Mesajlar
40. Yazımızda yer alan resimli eşe en güzel babalar günü mesajları ve sözlerini facebook, instagram gibi sosyal medyadan paylaşabilir ya da güzel bir karta yazabilirsiniz.
41. SAYFA İÇERİĞİ: Vefat Eden Babaya En Güzel Sözler, Vefat Eden Babaya Özlem Sözleri, Vefat Eden Babaya Sözler, Vefat Eden Babaya En Anlamlı Sözler, Baba Özlemi, Baba Özlemi Sözleri, Vefat Eden Babaya Babalar Günü Mesajları, Vefat Eden Babaya Özlü Sözler, Vefat Eden Babaya Mesajlar.
42. G zel S zler
Baba mesaji gorseller - Baba Mesajlar
43. Bandedegosses
baba ile ilgili sozler 002 - Baba Mesajlar
44. Uluda s zl k galeri
yazarlara whatsapp tan gelen son mesaj 1637633 - Baba Mesajlar
45. Babaya Doğum Günün Mesajları yazımız da.
46. G zel S zler
Babaya resimli ozlem mesaji - Baba Mesajlar
47. Babaya güzel mesajlar göndererek onu mutlu edebilir veya bu anlamlı mesajları facebook, Twitter, Tumblr googleplus gibi sosyal medyada paylaşabilirsiniz.
48. Top Resimler
kis 004 - Baba Mesajlar
49. Tabi bu Babalar Günü’nde eşinize de hediye seçebilir, baba olan eşinizin de Babalar Günü’nü kutlayabilirsiniz.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

#WeStandWithUkraine