Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Kahpe Sözler

1. > gusel soz arsıvı-5-gİdene kal demek Çaresİzlere kalana gİt demek pİÇlere hak edene yol vermek bİze yakiŞir.
2. İhanete uğraşanlara ağır sözler başım belası
Thank you for watching!
3. G zel S zler
q3
4. Anlamlı Sözler, Anlamlı Mesajlar, Kısa Anlamlı Sözler sayfasında bulunmaktasınız, Sizde Anlamlı Söz eklemek istiyorsanız yorum bölümünü kullanabilirsiniz.
5. Kahpe Felek Sana Nettim Neyledim türküsü, Kahpe Felek Sana Nettim Neyledim türküsünün sözleri, turku sozu, türküleri, Sivas.
6. Anlaml S zler, G zel S zler, A k S zleri
q6
7. Beşiktaş İle İlgili Resimli Sözler sayfamızda ligimizde asırlık bir geçmişe sahip, mazisi başarılarla dolu olan Beşiktaş ile ilgili resimli sözler, sözler ve kareografiler siz değerli misafirlerimiz için bir araya getirildi.
8. Bütün isyanım çaresizliklere, bu kahpe imkânsızlıklara, bu mesafelere, bu zamana ve ….
9. G zel S zler
q9
10. G n l Sayfas
q10
11. Bizlerde sizler için en yeni küfürlü sözler ile beraber tüm zamanların en küfürlü sözlerini, en ağır sözlerini ve laf sokucu küfürlü sözlerini bir araya getirdik.
12. Ark S zleri
q12
13. Anlaml G zel S zler
q13
14. Giderli S zler
q14
15. Adamlık her kişinin üzerine oturmuyor ne yazık ki o yüzden böylelerini bulmak çok zor bu zamanda.
16. Giderli S zler
q16
17. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q17
18. Sevilen S zler
q18
19. Ark S zleri
q19
20. Sevilen S zler
q20
21. G zel S zler
q21
22. Harbi Sözler, Harbi Mesajlar, Harbi Laflar ve Dobra Sözler yer almaktadır.
23. Dosta Kapak Sözler, Dosta Kapak Sözler Kısa Dosta Kapak Sözler Uzun Mesajlar Dosta Kapak Sözler Kısa Dosta Kapak Sözler.
24. En me hur k f rler
q24
25. Bakıyorum da en namuslu sözler, en kahpe insanların profilinde yazılı.
26. Sosyete Trend Moda – WordPress.com
q26
27. Bir çok kişi tarafından bilinen 2016 yılında çıkışını yapmış olan Berkay Kahpe Bu Dünya sözlerini sizlerle paylaşmaktan gurur duymaktayız.
28. Resimli Saçma Sözler sayfamızda bugüne kadar yapılan gaf, pot ve saçma sözleri siz değerli misafirlerimiz için bir araya getirdik.
29. 2019 · 50+ videos Play all Mix – Ayaz – Kahpe Oyunu (Official Video) YouTube Navy SEAL Jocko Willink Breaks Down Combat Scenes From Movies | GQ – Duration: 26:48.
30. Resimli S zler
q30
31. Arkadaşa Kapak Sözler, Arkadaşa Kapak Sözler Kısa Arkadaşa Kapak Sözler Uzun Mesajlar Arkadaşa Kapak Sözler Kısa Arkadaşa Kapak Sözler.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: