Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Hasretinden Prangalar Eskittim Sözleri

1. Bir ben uyumadım, Kaç leylim bahar, Hasretinden prangalar eskittim.
2. Hasretinden prangalar eskittim SÖZLERİYLE(MUHTEŞEM ŞİİR)
Thank you for watching!
3. Birbirini takip eden birkaç kuşak sosyalist ve devrimcinin ellerinde, sözlerinde ve şarkılarındaydı.
4. Ahmet Kaya Hasretinden Prangalar Eskittim Şarkı Sözleri: Ardarda biImem kaç zemheri geçti Kurt uyur, kuş uyur, zindan uyurdu Dışarıda gürüI gürüI akan bir dünya Bir ben uyumadım, kaç bahar IeyIim Hasretinden.
5. D nya S zl k
q5
6. Antoloji.Com
q6
7. I wonder.. a lot…
q7
8. Sevilen S zler
q8
9. Ok G zel S zler
q9
10. Bilmeye c ret et
q10
11. Gazete Duvar
q11
12. I ekSepeti
q12
13. Ne Okuyorum?
q13
14. Hasretinden Prangalar Eskittim.
15. Hasretinden Prangalar Eskittim şiiri Ahmed Arif: Seni, anlatabilmek seni.
16. SlidePlayer
q16
17. Ard-arda bilmem kaç zemheri geçti Kurt uyur, kuş uyur, zindan uyurdu Dışarıda gürül gürül akan bir dünya Bir ben uyumadım, kaç bahar leylim Hasretinden prangalar eskittim Karanlık gecelerde kendimden geçtim Saçlarına kan gülleri takayım Bir o yandan bir bu yandan Elma yanaktan.
18. Nazım hikmetin başyapıtı kabul edilen 5 ciltten oluşan bu kitap memleketimizi içten lirik ve yalın bir dille anlatan ve her kütüphanede olması gereken bir eser.
19. Hozan Beşir yorumuyla Hasretinde Prangalar Eskitim (Feryadı İsyanım) eserinin Türkçe şarkı sözleri için tıklayın Hozan Beşir – Hasretinde Prangalar Eskitim (Feryadı İsyanım.
20. Ahmet Kaya Hasretinden Prangalar Eskittim Şarkı Sözleri: Ardarda biImem kaç zemheri geçti Kurt uyur, kuş uyur, zindan uyurdu Dışarıda gürüI gürüI akan bir dünya Bir ben uyumadım, kaç bahar IeyIim Hasretinden.
21. Kitap Eylemi
q21
22. Ard arda bilmem kaç zemheri geçti Kurt uyur kuş uyur zindan uyurdu Dışarda gürül gürül akan bir dünya Bir ben uyumadım Kaç bahar leylim Hasretinden prangalar eskittim ….
23. Ahmet Kaya – Hasretinden Prangalar Eskittim şarkı sözleri Geçtim saçlarına kaç dağı yedi dünya bir uzadıkça verenler kar kırmızı leylim hasretinden ben zemheri tuttu, bilmem diyarbekir de yağıyor bahar kan gibi gecelerde ard-arda ben gülleri bir kaya gürül düşünüyorum uyumadım, yandan savrulur kaya ahmet akan kuş yandan.
24. Ahmed Arif Hasretinden Prangalar Eskittim şarkı sözü, hasretinden prangalar eskittim şarkısının sözleri çevirisi, ahmed arif şarkılarının tüm sözleri.
25. Hasretinden Prangalar Eskittim Sözleri ve Alıntıları Şiir (Yerli) kitapları.
26. The Holy Ghost Electric Show
q26
27. Bu konuda Hasretinden Prangalar Eskittim isimli şarkıyı başarılı sanatçı Ahmed Arif söylüyor.
28. Hasretinden Prangalar Eskittim şarkısı sözleri Ard arda bilmem kaç zemheri geçti Kurt uyur kuş uyur zindan uyurdu Dışarda gürül gürül akan bir dünya Bir ben uyumadım Kaç bahar leylim Hasretinden pr….
29. Ahmet Kaya – Hasretinden Prangalar Eskittim sözlerini beyendiyseniz paylaş düymesine kulanıb arkadaşlarınızla bölüşmeyi unutmayalım Ardarda biImem kaç zemheri geçti Kurt uyur, kuş uyur, zindan uyurdu.
30. Hepsiburada
q30
31. 2013 · Ahmet Kaya HASRETİNDEN PRANGALAR ESKİTTİM Ard-arda bilmem kaç zemheri geçti Kurt uyur, kuş uyur, zindan uyurdu Dışarda gürül- gürül akan bir dünya.
32. S ylenti Dergi
q32
33. Ahmet Kaya Hasretinden Prangalar Eskittim Dinle Ard-arda bilmem kaç zemheri geçti Kurt uyur, kuş uyur, zindan uyurdu Dışarıda gürül gürül akan bir dünya Bir ben uyumadım, kaç bahar leylim Hasretinden prangalar eskittim.
34. Hasretinden Prangalar Eskittim Lyrics: Ard-arda bilmem kaç zemheri geçti / Ard-arda bilmem kaç zemheri geçti / Kurt uyur, kuş uyur, zindan uyurdu / Kurt uyur, kuş uyur, zindan uyurdu.
35. Artful Living
q35
36. Birbirini takip eden birkaç kuşak sosyalist ve devrimcinin ellerinde, sözlerinde ve şarkılarındaydı.
37. Tozlu Mikrofon
q37
38. Papatyalar da sevdaya dahil!
q38
39. Ahmet Kaya – Hasretinden Prangalar Eskittim şarkısının sözlerini bu sayfada görebilir ve şarkıyı dinleyebilirsiniz.
40. Birbirini takip eden birkaç kuşak sosyalist ve devrimcinin ellerinde, sözlerinde ve şarkılarındaydı.
41. M zik Mp3 ndir
q41
42. Birbirini takip eden birkaç kuşak sosyalist ve devrimcinin ellerinde, sözlerinde ve şarkılarındaydı.
43. Şarkının sözleri: Ard arda bilmem kaç zemheri geçti Kurt uyur kuş uyur zindan uyurdu Dışarda gürül gürül akan bir dünya Bir ben uyumadım Kaç bahar leylim Hasretinden p.
44. G zel S zler
q44
45. Ceviz Dergi
q45
46. Tumbral.com
q46
47. S ylenti Dergi
q47
48. Sark s z beste
q48
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: