Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Beşiktaş Sözleri

1. Beşiktaş Sözleri, Sayfamızda beşiktaş marşı, bjk sözleri, beşiktaş şarkıları ve beşiktaş ile ilgili güzel sözler bulabilir facebook, twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabilirisiniz.
2. GURURLAN-112. YIL MARŞI- birolcan
Thank you for watching!
3. G zel S zler, A k S zleri ve Resimli S zler
q3
4. Esrarli S zler
q4
5. S zler ve Replikler
q5
6. Eski futbolcu Hoeness, Boateng için “Hayatımda ondan daha yetenekli bir oyuncuyla oynamadım” diye.
7. Beşiktaş mesajları SMS göndererek sevdiklerinizin Beşiktaşlılar gününü kutlayabilirsiniz.
8. Kevin-Prince Boateng, Beşiktaş YouTube’a Konuk Oldu 6 Şubat Antrenman Fotoğrafları Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Aygaz Takımımızın Maçını İzledi Beşiktaş Aygaz – Göztepe Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’den Başkanımıza Ziyaret 5 Şubat ….
9. Beşiktaş Mesajları, Beşiktaş Sözleri, Beşiktaş Lafları, Beşiktaş Tezahüratları, Beşiktaş Yazıları, Beşiktaş Cümleleri hakkında ilgi ile hazırlanmış en güzel, kısa, anlamlı,en iyi, yeni ve güncel içerikleri sayfamızda bulabilirsiniz.
10. AltCensored
q10
11. Tekno Bilgi – WordPress.com
q11
12. G zel S zler
q12
13. En G zel S zler, Resimli S zler, zl S zler
q13
14. Beşiktaş İle İlgili Resimli Sözler sayfamızda ligimizde asırlık bir geçmişe sahip, mazisi başarılarla dolu olan Beşiktaş ile ilgili resimli sözler, sözler ve kareografiler siz değerli misafirlerimiz için bir araya getirildi.
15. Siyahla beyazı ayıran çizgi ölümle yaşamı ayıramaz ki he yolun sonunda ölüm olsada sevenleri kimse ayıramaz ki bu sen şampiyon görelim sizi ölmeden mezara koymayın bizi korkutamaz bizleri musala taşı çlümüne seviyoruz biz beşiktaşı yağmurlu bir günde görmüştüm seni üstünde çubuklu formalar wardı bir anda tutuldum.
16. Çalımbay, Beşiktaş ile zorlu bir karşılaşmaya çıkacaklarını vurgulayarak, “Tabii ki kolay bir maç değil, Beşiktaş’la oynuyoruz.
17. APKPure.com
q17
18. Büyük Beşiktaşımız için özenle seçtiğimiz ve güncellediğimiz sayfamızda aradığınızı bulacaksınız.
19. G zel S zler
q19
20. G zel S zler
q20
21. APKPure.com
q21
22. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q22
23. Bir kere seni sevdi bu söz dinlemez asi kalp, senden başka sevgili istemez, Beşiktaş bu her sevgiliye benzemez.
24. G zel S zler
q24
25. Beşiktaş transfer haberleri , bjk takımının son dakika haberleri,beşiktaş puan durumu, bjk videoları, beşiktaş resimleri, çarşı tezahüratları ve marşları.
26. Beşiktaş Şarkı Sözleri – Gücüne Güç Katmaya Geldik : Sevdalı yüreklerde beyaz sürgünler, Halayla türkülerle sevdi bu kalpler, Yıldızlar tutuştu siyah beyazla, Marşlarımız ağlasın kartal aşkıyla, Beşiktaş seninle ölmeye geldik.
27. Ayrıca yazımızda Twitter, Facebook, Whatsapp, Instangram gibi platformlarda paylaşabileceğiniz Beşiktaş sözleri derlememizi de bulabilirsiniz.
28. Bandedegosses
q28
29. Beşiktaş’ım hayat sensin, dünyam sensin, her şey sensin, gelecekse tüm acılar biz hazırız senden gelsin, bu sevdadan vaz geçersek, Allah bize akıl versin.
30. Resimli S zler
q30
31. Taraftarlar’ın aklında, kalbinde ve dilinde olan sözleri içeriğimiz de bulabilirsiniz.
32. Whatsapp S zleri
q32
33. Ark S zleri
q33
34. Beşiktaş böyle devam ederseniz kazanırsınız herkes sizi destekliyor nolur kazan Beşiktaş sen bizim her şeyimizsin devam edin böyle eski gibi oynayıp kazanın nolur adam alınız kedinize size güveniyoruz herkesin güvenini harcama haydi bastır Beşiktaş güvenimiz sana hadi Beşiktaş ….
35. T mspor – Haber7
q35
36. G zel S zler, A k S zleri ve Resimli S zler
q36
37. En G zel S zler, Resimli S zler, zl S zler
q37
38. APKPure.com
q38
39. Haberin tüm yorumlarını OKUYUN (yorum) ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.
40. Spor – Haber7
q40
41. 1903’de doğdu aşkımız, siyah-beyaz renkleri oldu şarkımız, sporun her dalında bizim sanımız, hiç bitmedi bitmeyecek Beşiktaş sevdamız.
42. Haberler Spor Haberleri Futbol Haberleri Ryan Babel’den Beşiktaş sözleri.
43. Beşiktaş Sözleri Kısa, 2020 Beşiktaş Marşları 1903 yılında kurulan Beşiktaş’ımızın statlarda söylenen en güzel sözlerini bu yazı içinde sizler için bir araya getirerek hazırladık.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: