Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Kendini Büyük Görmek

1. Rüyada büyük abdest bozduğunu görmek, iş ve özel hayattaki olumlu gelişmelere, açıkta bir yerde abdest bozmaksa rüya sahibinin başını öne eğeceği, yüzünün kızaracağı bir hata yapmasına bu nedenle de ömür boyu taşıyacağı büyük bir damga yemesine yorulur.
2. Kendini Büyük Görmek – MAiDE 15-26 – (26.09.2017)
Thank you for watching!
3. SlidePlayer
q3
4. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q4
5. Inci s zl k
q5
6. Egitimler INFO
q6
7. Egitimler INFO
q7
8. Rüyada bıyığı olduğunu görmek Rüyada bıyığı olduğunu görmek veya Rüyada kendini bıyıklı görmek, büyük kazanç elde edecek, mal […].
9. Büyük bir hatadan dönmeye ve bir şeylerin farkına vararak tehlikeden kaçınmaya, alınan yanlış kararların da telafisine yorumlanır.
10. G zel S zler
q10
11. Egitimler INFO
q11
12. Zlesene.com
q12
13. Rüyada kendini pijamalı görmek kendisine uzun süre gelemediği gibi işte de moralsizliği nedeniyle sıkıntı yaşayacağına, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına yorulur.
14. G zel S zler
q14
15. Sevilen S zler
q15
16. Hanife Mert
q16
17. Rüyada kendini zayıflamış görmek iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine, hayatının olumlu şekilde devam edeceğine, sürpriz.
18. Büyük, güzel, aydınlık bir mağaza kişinin umutlarının gerçekleşeceğine işaret eder.
19. SlidePlayer
q19
20. Haber Global
q20
21. Rüyada sakin ve güzel bir deniz görmek, kişinin tekamülünde büyük bir aşama kaydedeceğine yorulur.
22. Www.belgelisozluk.com
q22
23. SlidePlayer
q23
24. Zl S zler Anlaml ve G zel
q24
25. Diğer insanların kendinden daha iyi olamayacağını düşünüp, kendini onlardan daha iyi görmek durumudur.
26. 2016 · rüyada büyük dalganin eve vurmasini görmek haksızlık yaparak haram mal kazandığına, planlı hareket eden kimsenin isteklerine kavuşacağına işarettir.
27. Bir Garip Hatun
q27
28. Rüyada Kendini Çıplak Görmek Ne Anlama Gelir.
29. Rüyada kendini bir davette görmek sorunlarından bu sayede kurtulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, mesleki olarak hakim, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına işarettir.
30. Www.yoneticilikokulu.com
q30
31. Bizim Sivas
q31
32. Bulmaca Bulmaca
q32
33. G zel S zler
q33
34. Rüyada fırtınadan bir canlı kurtardığını görmek bir insanın hayatındaki büyük bir değişiklik esnasında o bir yerlerden bir yerlere savrulup kararsız kalırken ona destek olacaksınız.
35. Zmir Barosu
q35
36. Sevilen S zler
q36
37. Rüyada ayna içinde ayna görmek yolculuğa çıkacağınıza ve geçmiş sizleri unutacak kadar uzun süre bir yerlerde kalacağınıza işaret eder, büyük bir değişimin habercisidir.
38. KizlarSoruyor
q38
39. Rüyada hızlı ya da durgun akan berrak büyük bir nehir görmek, kadri yüce, şanı büyük, saygın, temiz, salih bir kimseye yorumlanmaktadır.
40. K ro lu Gazetesi
q40
41. Bolu Havadis
q41
42. D nce Mektebi
q42
43. Rüyada kendini büyük bir gemide görmek aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, ancak işle ilgisi olmayan, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına, aile içindeki yokluk nedeniyle keyfinin ve huzurunun da kalmayacağına, üzüleceğine, zor durumda kalacağına, neşenin yerine geleceğine, çok büyük ve değerli işlere imza.
44. G zel S zler
q44
45. Rüya sahibinin aile ve sosyal hayatındaki sorunların sona ereceğine, yaşanan sıkıntıların çözüleceğine ve iş hayatındaki problemlerin en kısa sürede ortadan kalkacağına delalet eder.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: