Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Kederli Sözler

1. Sevgilisinden ayrılan lar için veda sözleri,ayrılık sözleri,kederli sözler,üzgün sözler,acı sözlerle ilgili yazılarımızı ,msn de,sitenizde,facebook sayfanızda.
2. Gözyaşları, kederin sessiz dilidir…Düşündüren Sözler…!!!
Thank you for watching!
3. Zl S zler Anlaml ve G zel
q3
4. Benim yaşım kaç ki, yaşım on yedi, bu dertler beni bitirdi, yaşamak istemezdim böyle kederli….
5. Sevilen S zler
q5
6. Www.giderlisozler.com
q6
7. Ama rengarenk gök kuşağı da yağmurdan sonra çıkar… Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun.
8. S z D nyas
q8
9. Sözün geçmez gücün yetmez Öyle dertli dertli bakma gören olmaz Kalbinden söyler ama duyan olmaz LÜTFEN ŞARKIYI İNDİRMEYİN, KORSANA DESTEK.
10. Şarkı sözü transkripsiyonu isteğinde bulun.
11. Lahi s zleri
q11
12. En dertli sözler, dertli anlamlı sözler, kısa dertli sözler ile dertli sözlerini burada bulacaksınız.
13. Bu sayfada yer alan keder yüklü sözleri sevdiklerinizle facebook ve twitterdan paylaşabilirsiniz.
14. Hüzünlü Sözler, Hüzünlü Mesajlar, Hüzün Sözleri, Hüzünlü Laflar yer almaktadır.
15. Hayata dair sözün bittiği yerdeyim bu gece, ne yaşamak için bir umut var içimde nede gözlerimde hayata bakmak için bir güç kaldı, şimdi sadece dertlerimle başbaşayım herkezden uzak bana benden yakınım.
16. Sayfa İçeriği: Kederli Sözler, Anlamlı Kederli Sözler, Kısa Öz Kederli Sözler, Kederli Sözler Uzun, Kederli Sözler Facebook, Kederli Sözler 2019, Güzel Kederli Sözler, Keder Sözler, Keder İle İlgili Sözler, Kederli Laflar Her insanın bazı anları vardır kederli.
17. Ne G zel S zler
q17
18. Dertli Laflar, Kısa Dertli Sözler, Sevgiliye Dertli Sözler, Damar Dertli Sözler, Dertli Sözler Yeni, Dertli Sözler 2017, En Güzel Dertli Sözler, Etkileyici Dertli Sözler, Dertli Sözler Facebook.
19. Giderli S zler
q19
20. Sevilen S zler
q20
21. Www.enguzelsoz.net
q21
22. Cahiller kendini aklar kamiller özünü yoklar Kurudu çaylar ırmaklar serçeşmenin gözü kaldı.
23. Resimli S zler
q23
24. Www.enguzelsoz.net
q24
25. Kederli Sözler bu alanda kederli duygularınızı ifade etmenize yardımcı olabileceğini düşündüğümüz sözleri bir araya getirdik.
26. Çayımız bardakta çocukluğumuz sokaklarda mutluluğumuz kursağımızda sevdiklerimiz uzaklarda gülüşlerimiz fotoğraflarda.
27. S zler ve Mesajlar
q27
28. Resimli S zler
q28
29. Efkarlı damar sözler,ağlatan sözler,kederli sözler,dertli sözler resimli,kederli sözler resimli,hayata karşı damar sözler.
30. Kederli günlerimde arkadaş oldun bana Ne güzel anlaşırken şimdi ne oldu sana Ayrılmaksa maksadın istersen ayrılalım Barışmaksa maksadın hadi gel barışalım Ettiğin o yeminler söyle şimdi nerede.
31. Aşk Sözleri, Kapak Sözler, Doğum Günü Mesajları, Laf Sokma Sözleri, Özlü Sözler, Damar Sözler, Süper Sözler, Resimli Sözler, Ata Sözleri.
32. Edebiyat Defteri
q32
33. Kederim derdimin çok oIuşundan değiI, seninIe oImak varken sensiz yaşamak.
34. Dertlerim Aşk üstüne Kurulmuş Beni Bir Sen Anlıyordun Sende Dertlerim Yüzünden Bıraktın Beni Derdim Sana Değil hayata Gülüm.
35. Facebook’ta Dertli sözler’in daha fazla içeriğini gör.
36. Bandedegosses
q36
37. Hakkın rahmetine kavuşan merhum/merhumeye yüce Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum/uz.
38. 2015 · Duman’ın, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Darmaduman” albümünün “Öyle Dertli” isimli çalışması NetD Müzik’te.
39. Www.enguzelsoz.net
q39
40. Dini s zler,anlaml s zler a k s zleri, Hz.Mevl na
q40
41. S z Hazinesi
q41
42. Resimli S zler
q42
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: