Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Sözler Ve Replikler

1. Bebeğinizin altına yapmasını istemiyorsanız çevirin üstüne yapsın.
2. Eylül’den kapak sözler! – Kalp Atışı
Thank you for watching!
3. Filmlerden replikler ve s zler
q3
4. Aslında, kendi canına kıyan insanları anlamıyorum.
5. Resimli S zler
q5
6. Sessiz Nota
q6
7. S zler ve Replikler
q7
8. S zler ve Replikler
q8
9. Güzel sözler, Güzel sözler resimli ve anlamlı yazılı resimler ile facebook, twitter, instagram ve pinterest gibi sosyal medya sitelerinde düşüncelerinizi ve hislerinizi arkadaş çevreniz ile paylaşın.
10. Benzer içeriklerResimli En Çok Beğenilen Aşk SözleriAşk yazılı resimli görseller – Resimli ask sözleriResimli Kalbe.
11. Semih Ke ecio lu
q11
12. Her paylaştığınız komik sözler ile arkadaşlarınız gülsün, onlar mutlu oldukça sizde mutlu olun.
13. Efsane Sözler Resimli – En Güzel ve Anlamlı Efsane Sözler.
14. Buras harikalar diyar de il!
q14
15. Ingilizce film replikleri, sözler ve çevirileri ile kelimeyi film ile hafızanıza kaydetmeniz ingilizceyi öğrenmenizi kolaylaştırıyor.
16. Beğenmeniz dileğiyle :)Benzer içeriklerAnlamlı yazılı resimler (resimli yazılar) – 2Resimli Dini Sözler – En anlamlı resimli.
17. Social Business
q17
18. Yayın hayatına girdiği 2003 senesinden beri Türk televizyonlarının tartışmasız en çok ses getiren ve izlenen dizisi olan Kurtlar Vadisi, her geçen dönemde başarısının üstüne koymaya devam ediyor.
19. We Heart It
q19
20. Dizi ve film replikleri
q20
21. Bu sayfada sizler için hazırladığım en güzel ve unutulmaz İngilizce film diyalogları ve replikleri, İngilizce film replikleri, unutulmaz filmlerden diyaloglar ve replikleri bulabilirsiniz.
22. Bizimle iletişimde kalmak için Abone Ol’mayı unutmayın.
23. Bilimsel A l m Akademi
q23
24. Ok G zel S zler
q24
25. We Heart It
q25
26. PPoker masasında ilk yarım saatte yolunacak enayinin kim olduğunu anlayamazsanız, o enayi sizsiniz demektir.
27. Dizi Bulamad m
q27
28. APKPure.com
q28
29. Sinema filmlerinden en etkileyici replikler, film sözleri, efsane film sözleri, aşk replikleri, unutulmaz film replikleri, filmlerden motivasyon sözleri, filmlerden alıntı sözler.
30. KöIen oImuşum senin, eIden başka ne geIir, eI pençe divanım ben arzuna, buyruğuna.
31. SAYFA İÇERİĞİ: Sadri Alışık Sözleri, Sadri Alışık Replikleri, Sadri Alışık Sözleri ve Replikleri, En Güzel Sadri Alışık Sözleri, En Güzel Sadri Alışık Sözleri ve Replikleri, Film Replikleri, Güzel Sözler, En Güzel Sözler, Sadri Alışık Sözleri ve Replikleri Resimli.
32. S zler ve Replikler
q32
33. Dips z S z n Dibi G zel S zler
q33
34. Poyraz Karayel sözleri, dizinin ilk bölümünden itibaren sezon finallerine kadar her bölümde geçen çarpıcı replikleri sebebiyle Türk halkı tarafından çok sevilmiş çok tutulmuştur ve izleyicileri tarafından, bilhassa dizinin yayınlandığı akşamlar yoğunlukla olmak üzere Poyraz Karayel’de geçen sözler, twitterda.
35. Sevilen S zler
q35
36. Aslında, kendi canına kıyan insanları anlamıyorum.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: