Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Paşam Sözleri

1. Çelik – Paşam Şarkı Sözü Ay yıldıza misal göz üstte kaş, Dalgalanmaz konulmadan yoluna baş Kim koymamış taş üstüne taş Nerde kaldı söz söylesin emanetine atam Paşam neler diyorlar yüreğim yaralı Güneş bulut ardındaysa bahtım karalı Senin emrin üzerinedir ….
2. Yıldız Tilbe – Adanalı
Thank you for watching!
3. Paşam neler diyorlar yüreğim yaralı Güneş bulut ardındaysa Bahtım karalı Senin emrin üzerinedir Yurdumuzun temeli Boşa gider zalimlerin kem hevesi.
4. Arşivinde bulunan binlerce şarkıcıya ait onbinlerce şarkı sözü arasından istediğinize alfabetik dizinde arama yaparak ulaşabilir ve okuyabilirsiniz.
5. Sevilen S zler
q5
6. APKPure.com
q6
7. Paşam İle İlgili Sözler, Yakışıklı ile ilgili sözler, Kapak sözler, Kovmakla ilgili sözler, Karizma sözler, Imza ile ilgili sözler, Faili meçhul ile ilgili sözler, Güzel sözler, Kral sözler.
8. Mevsim soğuğu değil ki bu, bir hırkayla geçsin… Olsun, yine de insan her şey eskisi gibi olsun istiyor.
9. Mctuncer.com – Hayat n inden A k S zleri
q9
10. Www.sarkisozum.net
q10
11. Bir insanın gerçekten şaşırdığı bir anda hiç düşünmeden böyle şemsi paşa pasajında sesi büzüşecise celal tadında bir tepki verebilmesi için kendisini iyi eğitmiş olması gerekir.
12. Sevilen ark s zleri
q12
13. 2015 · Paşa Paşa Licensed to YouTube by Netd Müzik Video Dijital Platform Ve Ticaret A.
14. Turkulerimiz.biz
q14
15. Yıldız arayıp gökte nice turfa müneccim Gaflet ile görmez kuyuyu reh-güzerinde (Birçok acemi müneccim gökte yıldız ararken gaflete dalarak yollarındaki kuyuyu görmezler.
16. Ne G zel S zler
q16
17. G zel S zler, A k S zleri ve Resimli S zler
q17
18. G zel S zler
q18
19. Sayfa İçeriği: Paşam İle İlgili Sözler Kısa, Paşam Kelimesi İle İlgili Sözler, Paşam İle İlgili Kapak Sözler, Paşamlı Sözler, Paşam İle Biten Sözler, Paşa İle İlgili Güzel Sözler, Paşa Sözleri KısaBu güzel sayfada sizler için paşam ile ilgili söylenmiş en güzel sözleri hazırladık.
20. Zl S zler…
q20
21. Di gel ağam di gel paşam Yeter ağlatma beni Di gel varım di gel canım Yaktın kül ettin beni.
22. Ay’ın para evinizde seyahat etmeye devam edeceği sabah saatlerinde odağınız maddi konulara yönelebilir.
23. Pinterest.ch
q23
24. Son Haberler
q24
25. G zel s zler ve mesajlar
q25
26. PLEVNE MARŞI Tuna nehri akmam diyor Etrafımı yıkmam diyor Şanı büyük Osman Pasa Plevne’den çıkmam diyor Olur mu böyle olur mu Evlât babayı vurur mu Sizi millet hainleri Bu dünya size kalır mı Düşman Tuna’yı atladı Karakolları yokladı Osman Paşa’nın kolunda Beşbin top birden patladı Kılıcımı vurdum taşa Tas yarıldı baştan başa Askerinle binler yaşa.
27. Atam, Atam, Mustafa Kemal Paşam şarkı sözü.
28. G zel S zler
q28
29. Şinasi ve Namık Kemal ile birlikte “batılılaşma” kavramını ilk defa ortaya atan yenilikçi Osmanlı aydınları arasında yer alır.
30. MalumatFurus.org
q30
31. Kalbimcity.Net
q31
32. Bed-asla necabet mi verir hiç üniforma Zerduz palan ursan eşşek yine eşşektir.
33. Cep Mendili
q33
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: