Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Arap Atasözleri

1. Arap atasözlerini ve vecizelerini okurken, çoğu zaman aynı sözlerin -değişik ifadelerle de olsa- bizim dilimizde de bulunduğunu ve bir çoğunun aslında evrensel bir kültür ürünü olduğunu göreceksiniz.
2. Muharrem Ertaş El arabiyye beyne yedeyk cilt 3 ünite 11, Arap atasözleri ve deyimleri
Thank you for watching!
3. Arap Atasözleri Kabahatini itiraf ederek affını iste.
4. Biymed E itim
q4
5. Anlaml S zler, G zel S zler, A k S zleri
q5
6. APKPure.com
q6
7. “: Söylenen söz ya da yaşanan durumun anlaşılmayacak kadar saçma ya da karmaşık olduğunu ifade eden ve Araplar üzerinden renk ayrımcılığı yapan bir deyimdir.
8. Sayfamızda bulunan Arapça Güzel Sözler Türkçe Okunuşu, Arapça Güzel Kelimeler ve Anlamları ve Türkçelerini sevdiklerinizle dilediğiniz gibi facebook ve twitterdan dilerseniz de whatsapptan paylaşabilirsiniz.
9. Kolnkutuphane.de
q9
10. Muarrib D kkan
q10
11. Canta Yay nlar
q11
12. Kitap : ARAPÇA ATASÖZLERİ (Seslendirmeli) Açıklama: Arapça öğrenenler için alıştırmalı özlü sözler içeren bu eserde, Her biri yaklaşık 25 atasözü içeren 8 bölümden oluşup, Arapların en çok kullandığı 300 adet atasözü ve deyimi içeriyor.
13. Bandedegosses
q13
14. S zler ve Replikler
q14
15. Www.posta.com.tr
q15
16. 1-Âdemoğlu, kendisine yasaklanan şeylere karşı çok hırslıdır.
17. Çalışmada, Arap atasözleri ele alınmış ve dilimizdeki benzer atasözleri ile karşılaştırılmıştır.
18. Sevilen S zler
q18
19. Www.pinterest.ph
q19
20. G zel s zler ve mesajlar
q20
21. Muarrib D kkan
q21
22. Atasözünün manası altında yazan değil bir karışıklık mı oldu acaba (el mer-ü adüvvü ma cehile ) kişi bilmediğinin düşmanıdır manası böyle olması lazım.
23. Sevilen S zler
q23
24. ” “Beni vuran okun arkasında kardeşimin tüyleri var” demiş.
25. Atasözü (Mesel) Kavramı Atasözleri, eskiden sav, mesel, darb-ı mesel ve tabir gibi kelimelerle 1 Çalışmamızda, gerek kitap olarak yayımlanan gerekse de tez ….
26. Nida Yay nc l k
q26
27. H z rbey mam Hatip Arap a
q27
28. Arapça ay doğdu üzerimize sözleri – Taleal- Bedru (arapça söz) Taleal- Bedru Taleal- bedru aleynâ Min seniyyâti-il vedâ Vecebe’ş-şükrü aleynâ Mâ deâ.
29. G zel s zler ve mesajlar
q29
30. Arapça Eş anlamlılar sözlüğü (arapça) Arapça Konuşma Kalıpları (24 sahife) Numan Yazıcı – Arapça-Türkçe Türkçe-Arapça Atasözleri ve Deyimler Arapça Hikaye Kitapları (20 adet pdf) Kasas-ı Enbiya (94 adet pdf) İngilizce – Türkçe – Arapça Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü.
31. Guzel resimler
q31
32. Dostkelimeler
q32
33. Kabahatini itiraf ederek affını iste.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: