Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Delilik Sözleri

1. En anlamlı sözlerin yer aldığı bu güzel sözler sitesinde sizlere şimdi de en anlamlı en komik deli sözleri hazır ettik.
2. Mehmet Balaman – Beyaz Gelinlik
Thank you for watching!
3. SAYFA İÇERİĞİ: Delilik ile İlgili Sözler, Delilik Hakkında Sözler, Deliler ile İlgili Sözler, Delilik Üzerine Sözler, Delilik Üzerine En Güzel Sözler, Deliler Hakkında Etkileyici Sözler, Delilik Hakkında Kısa Sözler, Deliler Hakkında Kısa Sözler, Etkileyici Delilik Sözleri, En Anlamlı Delilik Sözleri, Deliler Hakkında Sözler Facebook, Delilik ile İlgili Sözler.
4. Ne var ki tehlikede olan bir madencinin i ş ini hızlandırması gibi, bu da beni çalı ş maya ve ciddiyete itiyor.
5. İkili Delilik – Kaan Küçük şarkı sözleri Artık hayatımdan çıksan diyorum Bu ikili delilik sona erse İkimiz için de en hayırlısını diliyorum Hiç olmamış gibi davranabilmeyi Bu yok ediciliği anlayabilmeyi Bir bilsen ne kadar yürekten istiyorum Lütfen Görmeyeyim seni Bir yerlerde karşıma çıkma Konuşmayalım, bakışmayalım Ne olursun Daha fazla tükenmeye takatim yok.
6. Onur Karan Delilik Şarkı Sözleri: Bırak artık peşimi Akıl karı değil bu sevgi Yok mu başkası şu koca dünyada Gelip sardın bana Gelemem bile bile Göğsümü gere gere Ama yazılmış adın.
7. Joker T rkiye
q7
8. Hafif M zik
q8
9. Resimli S zler
q9
10. Sevilen S zler
q10
11. Delilik, birçok şeyi başarılı bir şekilde çok hızlı düşünmek veya birşeyi özellikle çok düşünmektir.
12. Zlesene.com
q12
13. G zel s zler ve mesajlar
q13
14. Delilik Şarkı Sözleri Sormadı kimse,soramadı kimse,-Bu adam neyin nesidir böyle.
15. Atasözü Delilik bir şeyin yeşil olduğunu görmek, fakat herkesin onun kırmızı olduğuna seni inandırmasıdır.
16. Sevilen S zler
q16
17. Notdefteri.net
q17
18. Resimli S zler
q18
19. Ark S zleri
q19
20. G zel S zler
q20
21. Sevilen S zler
q21
22. Cihan Mürtezaoğlu Şarkı Sözleri – Bitsin Bu Delilik : Bir sokak köşe başı farketmez Aniden daralırcasına dünya Gölgeler dağılıverir apansız Çünkü ben delirircesine arsız Sahi ….
23. Sezen Aksu isimli sanatçının seslendirdiği İkili Delilik’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde İkili Delilik’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
24. Sayfa İçeriği: Delilik ile ilgili Kısa sözler, Delilik İle İlgili Mesajlar, Delilik İle İlgili Etkileyici Sözler, Delilik İle İlgili Uzun.
25. Artık hayatımdan çıksan diyorum Bu ikili delilik sona erse İkimiz için de en hayırlısını diliyorum Hiç olmamış gibi davranabilmeyi Bu yok ediciliği anlayabilmeyi Bir bilsen ne kadar ….
26. Sadece seni istedim gün batarken ama gün doğsa ne güzel olurdu.
27. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q27
28. Hayatlar ve hayata ho seda
q28
29. Songaah.com
q29
30. Sevilen S zler
q30
31. Ne G zel S zler
q31
32. İkili Delilik Sözleri Artık hayatımdan çıksan diyorum Bu ikili delilik sona erse İkimiz için de en hayırlısını diliyorum Hiç olmamış gibi davranabilmeyi Bu yok ediciliği anlayabilmeyi Bir bilsen ne….
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: