Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Ankara Sözleri

1. Şiirde benim en çok ilgimi çeken ve içimi cız ettiren kısım Hiçbir lahmacunda O okul yolundaki üçüncü sınıf lokantadakinin Tadını vermeyecek bir daha dizeleridir.
2. Radyo 7 Canlı Yayın Müzik Dinle – En İyi Türkçe Şarkılar ve Türküler 2018 – 2019
Thank you for watching!
3. Nevzat Soydan Şarkı Sözleri.
4. Sosyete Karadeniz
q4
5. Sen ellerimde Sen gözlerimde lssız geçen her gecemde Herşeyinle yanımdasın En zor bu gerçekten Sevdiğimi söylemeden Ayrıldım yine senden Yoksun sen aslında Yalnızım bu kumsalda Neler neler yapıyorsun Bensizken Ankara’da.
6. Ark S zleri
q6
7. Sevilen S zler
q7
8. Turkulerimiz.biz
q8
9. Notalar Net Nota Ar ivi
q9
10. En Son Haber
q10
11. İp attım ucu kaldı da Daraz da gücü kaldı Ben sevdim eller aldı İçimde acı kaldı Ankara’nın bağları da Büklüm, büklüm yolları Ne zaman sarhoş oldun da.
12. Alfabetik olarak 4 sayfa ve 173 kayıttan oluşan Ankara türkülerinin ilk sayfası listelenmektedir.
13. I wonder.. a lot…
q13
14. Bizler de sizler için Ankara üzerine sözler başlığı altında Ankara İle İlgili Aşk Sözleri, Ankaralıların Sözleri, Ankara İle İlgili Şiirler, Ankara İle İlgili Resimli Sözler, Ankaralı Delikanlı Sözlerinden oluşan bir kısmını derlemek istedik.
15. Ger ek G ndem
q15
16. Şaşkın düşman çıka gelmiş.
17. Ankara ile ilgili Facebook kapak sözleri, Ankara ile ilgili duvar yazıları ve Ankara ile ilgili Whatsapp durum yazıları son dönemde özellikle internet kullanıcıları arasında çok yoğun talep görmektedir.
18. 2014 · Ankara Marşı Müzik: Halil Bediî Yönetken / Söz: Aka Gündüz Ankara, Ankara güzel Ankara, Seni görmek ister her bahtı kara.
19. Sude i ek ilik
q19
20. Ankara’nın bağları Lyrics: İp attım ucu kaldı tarakta gücü kaldı / Ben sevdim eller aldı içimde acı kaldı / Ankara’ nın bağları da büklüm büklüm yolları / Ne zaman sarhoş.
21. Com türkü sözü sitesinde Ankara yöresi türkülerine ait mp3 dosyaları veya Ankara yöresi türkü mp3 indirebileceğiniz Rapidshare ve benzeri linkler yoktur.
22. Ocuk Gezegeni
q22
23. Lokmanbas.net – Kurs – Lokman Ba
q23
24. Haberarsiviyiz.com
q24
25. Head Topics
q25
26. HD Images g zel s zler
q26
27. Haluk Levent Şarkı Sözleri – Ankara : Sen ellerimde Sen gözlerimde Issız geçen her gecemde Herşeyinle yanımdasın En zor bu gerçekten Sevdiğimi söylemeden Ayrıldım yine senden Yoksun sen ….
28. I wonder.. a lot…
q28
29. Yılmaz Erdoğan Ankara şarkı sözü, ankara şarkısının sözleri çevirisi, yılmaz erdoğan şarkılarının tüm sözleri.
30. Haluk Levent Ankara Şarkı Sözleri: Sen eIIerimde Sen gözIerimde Issız geçen her gecemde HerşeyinIe yanımdasın En zor bu gerçekten Sevdiğimi söyIemeden AyrıIdım yine senden Yoksun sen.
31. A k iirleri
q31
32. ANKARA’NIN TAŞINA BAK TÜRKÜSÜ SÖZLERİ: Ankara’nın taşına bak Gözlerimin yaşına bak Biz düşmanı esir ettik Şu feleğin işine bak Pek şanlıyız Ankara’nın taştır yolu Her tarafı asker dolu Yetiş Kemal Paşa yetiş Kan ağlıyor Anadolu Pek gamlıyız Ankara’da şanlı ordu Her tarafa çadır kurdu Türk ordusu karşısında Zalim düşman kaçıyordu Ankara’dan uçan.
33. Vega grubunun o eşsiz şarkısı Ankara ve hissediyorsunuz o grilikten doğan aşkları ve sevdayı.
34. ANKARA’NIN TAŞINA BAK TÜRKÜSÜ SÖZLERİ Ankara’nın taşına bak Gözlerimin yaşına bak Biz düşmanı esir ettik Şu feleğin işine bak Pek şanlıyız Ankara’nın.
35. Aşk Sözleri ve Aşk Mesajlarının yer aldığı sayfamızda bulunmaktasınız, Güzel Aşk Sözleri Etkileyici Aşk İle İlgili Sözler Sevgiliye Harika Aşk Sözleri’ni sevdiklerinle paylaşabilir, yorum ve söz ekleme bölümlerinden sayfamıza katkına bulunabilirsiniz.
36. Ark S zleri
q36
37. APKPure.com
q37
38. «Ankara’nın Taşına Bak 1» isimli türkünün sözleri ve çeşitlemeleri görüntülenmektedir.
39. Sevgili milletimizin bütün bir düşmanlık dünyasına karşı, sonu zaferle başardığı Bağımsızlık Mücadelesi tarihinde Ankara ismi, en saygın bir yeri koruyacaktır.
40. Cem Adrian tarafından çıkarılan Seçkiler 2 albümünde yer alan Sen Gel Diyorsun Öf Öf şarkı / türkü sözleri siz değerli ziyaretçilerimizin beğenisine sunulmuştur.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: