Anlaml─▒ s├Âzlere, ak─▒lda kal─▒c─▒ memelere ve esprili al─▒nt─▒lara herkesten daha de─čer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin bi├žiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farkl─▒ kaynaktan gelen ak─▒ll─▒ kelime ├Âbekleri ve d├╝┼č├╝ncelerimizi i├žermektedir.

Kiraz Ile Ilgili S├Âzler

5e42aa2cddb0f - Kiraz Ile Ilgili S├Âzler

Kiraz meyvesi hem tatlı olması, hem de yoğun bir aroma içermesi nedeniyle dünyada en sevilen meyveler arasında yer almaktadır. Hem besleyici hem de antioksidan sağladığı için sağlık açısından da büyük önem taşımaktadır. Bizler de sizler için kiraz ile ilgili sözleri derledik ve paylaştık. Bu yazıda, kirazın güzelliklerini keşfetmek isteyenlere ilham vermeyi amaçlıyoruz!

“Kirazın tadı damağımda kalsa da, senin aşkın kalbimde.” – Bilinmeyen

Kiraz ile ilgili sözler. Kiraz, gülgiller ailesinden gelmekte olup, Kuzey Akdeniz kıyıları, Güney Kafkasya, Hazar Denizi ve Kuzeydoğu Anadolu’da doğal olarak bulunan bir meyve ağacıdır. Meyvesi taze olarak yenir. Hoşaf, reçel ve konservesi yapılır.

2990 101049 - Kiraz Ile Ilgili Sözler

“Kirazlar güzeldir ama senin gülüşün daha güzel.” – Bilinmeyen

Kiraz ile ilgili söz ve alıntılardan bir derleme hazırladık… Kiraz ile İlgili Sözler. Dolu kırar geçirir ama yağmur kiraz çiçekleri açtırır. “Hayat basit, kiraz kırmızısı veya gece mavisi.” – Lou Gramm. Armudun önü kirazın sonu(Atasözü) Armut ilk çıktığında, kiraz da …

2990 101055 - Kiraz Ile Ilgili Sözler

Ağlamakla Ilgili Güzel Sözler

“Kirazın tadını çıkarmak için acele et, hayat kısa.” – Bilinmeyen

Kiraz İle İlgili Atasözleri ve Anlamları. Düşünülmeyen, beklenilmeyen şeylerin de olabileceğini anlatır. Kiraz, özellik olarak sulu, lifli yapıdadır, cildi güzelleştirir, bağırsakları çalıştırıp kişiyi zayıflatır. Kirazın ardından yetişen karpuz ise besleyici özelliktedir.

2990 101057 - Kiraz Ile Ilgili Sözler

“Kirazın kısa ömrü, onun lezzeti kadar tatlıdır.” – Bilinmeyen

Kiraz ile ilgili atasözleri ve anlamları. Al kiraz üstüne kar yağar. Hayatta insan her şeyle karşılaşabilir. Bir anda düşünülmeyen, beklenilmeyen şeyler de olabilir. Bunları göz ardı etmemeliyiz. Kiraz; ”dut yetişmese, beni yiyenin boynunu sapıma döndürürüm” …

2990 101058 - Kiraz Ile Ilgili Sözler

“Kirazın rengi kadar canlı ol, tadı kadar tatlı.” – Bilinmeyen

Kiraz, Seviyorsun Diye, Ağız, Burun, Kırarım, O Derece, Yani, Kıskançlık, Gelinen Nokta Her çöküş tahlilini, köke kadar uzatmak durumundayız. Çökenin kökünü pür sıhhat ve inkıraz tahlillerinden masun tezekkür edemeyiz.

2990 101061 - Kiraz Ile Ilgili Sözler

“Kirazlar baharın müjdecisidir.” – Necip Fazıl Kısakürek

Kiraz ile İlgili Sözler. Yaz meyveleri yazımızda bugün kulağa küpe yapılan muhteşem tadı ile kiraz var. Kiraz, gülgiller ailesinden gelmekte olup, Kuzey Akdeniz kıyıları,

2990 101062 - Kiraz Ile Ilgili Sözler

“Kiraz ağacı, doğanın en güzel armağanlarından biridir.” – Bilinmeyen

Kiraz Çiçekleri sözleri ve alıntılarını, Kiraz Çiçekleri kitap alıntılarını, Kiraz Çiçekleri en etkileyici cümleleri ve paragragları 1000Kitap’ta bulabilirsiniz. 1000Kitap 2.2milyon+ indirme

2990 101065 - Kiraz Ile Ilgili Sözler

“Kiraz çiçek açtığında, baharın geldiğini anlarsın.” – Bilinmeyen

Atasözü Arama. Al kiraz üstüne kar yağar. Kiraz arkamdan karpuz gelmese beni yiyeni sapıma çeviririm demiş. Kiraz dut yetişmese beni yiyenin boynunu sapıma döndürürüm demiş. Armudun önü kirazın sonu.

2990 101066 - Kiraz Ile Ilgili Sözler

“Kirazlar olgunlaşırken, hayatın güzelliklerini de keşfet.” – Bilinmeyen

Kiraz Şiirleri. Aşağıda 1,500,000’dan fazla şiir başlıkları arasından "Kiraz" terimini içeren şiirler listelenmektedir. Kiraz ile ilgili şiirler "kayıt tarihine" göre listelenmektedir. Şiirlerin "Kiraz" ile ilgili alakalı olup olmadıkları sistem tarafından otomatik belirlenip içinde …

2990 101068 - Kiraz Ile Ilgili Sözler

“Kirazların bahçeleri, cennetten bir köşedir.” – Bilinmeyen

KİRAZ ile ilgili tekerlemeler. Allı Kiraz Allı, ballı kiraz, Bana geldi biraz. Kiraz vakti geçti, Eşim seni seçt… Devamını Oku. Kiraz Alçacık tepesi var, Kırmızı küpesi var. Dal ucunda al kiraz, Ağzımızda … Devamını Oku.

2990 101069 - Kiraz Ile Ilgili Sözler

“Kiraz ağacı, meyvesiyle güzeldir, çiçeğiyle de.” – Bilinmeyen

Iyi Geceler Mesajı Toplu

“Kirazların lezzeti, doğanın bize sunduğu en büyük nimetlerden biridir.” – Bilinmeyen

“Kirazların kısa ömrü, onların tadını daha çok sevmemize neden olur.” – Bilinmeyen

“Kirazlar, yazın serinletici bir şeyler arayanlar için mükemmel bir seçenektir.” – Bilinmeyen

“Kiraz ağacı, doğanın bize sunduğu en büyük hediyelerden biridir.” – Bilinmeyen

“Kirazlar, hayatın güzelliklerinin küçük ama tatlı bir hatırlatıcısıdır.” – Bilinmeyen

“Kiraz yenirken, hayatın tadını çıkarmayı unutma.” – Bilinmeyen

Ioanna Kuçuradi

“Kirazlar, yazın en tatlı meyvelerinden biridir.” – Bilinmeyen

“Kirazların rengi, güneşin doğuşunu hatırlatır.” – Bilinmeyen

“Kirazın rengi, aşkın rengidir.” – Bilinmeyen

Kiraz, baharın müjdecisi ve yazın en tatlı meyvesidir. Kirazın lezzeti, rengi ve kokusu insana huzur verir. Kimi zaman acı çektiğimiz hayatta, kiraz bize yeniden umut verir. Kirazın tadı damağımızda kaldığı sürece, hayatın güzelliklerini keşfetmekten asla vazgeçmeyiz. Kirazın güzelliğini ve lezzetini keşfetmek için, baharın gelmesini bekleriz. Kirazın güzelliği ve tadı hepimizi büyüler ve bize hayatın tadını hatırlatır.

Rate article
Add a comment