Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Ibretlik Atasözleri

1. Gizli kalmış bütün bilgilerin kitaplarda saklı olduğuna inandığımdan, kültür seviyemizi yükseltmek, bilgi hazinemizi daha da zenginleştirmek, gizli yeteneklerin ortaya çıkmasına destek olabilmek için, okusun yazsın benim ülkemin insanları diye.
2. Kurtlar Vadisi En GÜZEL SÖZLER(ÖZEL)
Thank you for watching!
3. S z Harman
q3
4. İyilik ile ilgili atasözlerimiz çok olmakla beraber birbirine çok yakın olanlar vardır.
5. Dostkelimeler
q5
6. Hepsiburada
q6
7. Damla Yay nevi
q7
8. Uluda s zl k galeri
q8
9. En güzel ibretlik sözler, ibretlikle ilgili sözler, ibret alınacak sözler, öğütler, ibretlik laflar, ibretlik etkileyici sözler, ibret sözleri öğütler kısa, facebook ibretlik sözler, ibretlik mesajlar, düşündüren ibretlik mesajlar, ibretlik sözler dini facebook, mevalana ibretlik sözler, ibretlik atasözleri, Hz Ali.
10. Nk lap Kitabevi
q10
11. Sevilen S zler
q11
12. Amazon.com.tr
q12
13. H cum Hatt
q13
14. Ndirimli Fiyatlar ile Arad n z Kitaplar Selamkitap.com da
q14
15. Kitap Bilgini
q15
16. İbretlik Hikayeler bölümümüzde birbirinden güzel ve ders almamız gereken ufkumuzu genişletip bizlere ferahlık sunan hikayeler mevcuttur.
17. G zel S zler
q17
18. İlkokul, Ortaokul ve Lise, test, etkinlik, yazılı soruları, LGS Sınavı, ödev kapakları alıştırmalar, veli, zümre, şök, toplantısı, sunu dahil olmak.
19. Bir gün adam ipleri satıp evin ihtiyaçlarını karşılamak için birşeyler almaya giderken, adamın birisinin birini dövdüğünü görür.
20. İbretlik Sözler Halkın bahçesinden padişah bir elma yerse, adamları ağacı kökünden sökerler.
21. Sevilen S zler
q21
22. Halkın bahçesinden padişah bir elma yerse, adamları ağacı kökünden sökerler.
23. Bi Soru Bi Cevap
q23
24. Halk n Habercisi
q24
25. Çok güzel ibretlik sözler, en güzel ibretlikle ilgili sözler, ibret alınacak anlamlı sözler, öğütler, ibretlik laflar yeni, ibretlik etkileyici full sözler, ibret sözleri öğütler kısa, facebook ibretlik sözler kısa, ibretlik önemli mesajlar, düşündüren.
26. G zel s zler ve mesajlar
q26
27. Adamın biri bir pislik böceği görür ” Bu yaradılışı çirkin pis kokulu bir yaratıktır.
28. G zel S zler Ansiklopedisi
q28
29. Zerdeçal+Karabiber Altın değerinde baharat olarak da bilinen zerdeçal için son yıllarda araştırma alanındaki ilgi arttıkça önemi daha çok ön plana çıkmıştır.
30. Ucuz fiyatl kitab n adresi gonca kitap
q30
31. Kitap Bilgini
q31
32. Anadolu Gazete
q32
33. İbret Alınacak Sözler Aynı anadan babadan doğanlar, senin miras kardeşlerin.
34. Dostkelimeler
q34
35. Se me Hikayeler
q35
36. A k s zleri
q36
37. Güzel Sözler Sitemizde, En Yeni İbretlik Güzel Sözler, Anlamlı İbretlik Güzel Mesajlar, Resimli İbretlik Güzel Sözler, Burada.
38. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q38
39. Dostkelimeler
q39
40. Ki isel Ba ar
q40
41. Net Kategori: المعاجم العربية – KELİME HAZİNESİ Forum Adı: Atasözleri & Hikayeler & Fıkralar & Şiirler & Karikatürler Forum Tanımlaması: Arapça güncel kullanımlar, atasözleri, deyimler, şiirler, hikayeler, karikatür, Arapça Seçme Fıkralar, Bulmaca vb.
42. Atasözleri ve Deyimler.
43. Ndirimli Fiyatlar ile Arad n z Kitaplar Selamkitap.com da
q43
44. Bir B lgim Var
q44
45. Com olarak sizler için.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: