Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Tek Başına Sözleri

1. Nilüfer – Tek Başına şarkısını şarkı sözü ile birlikte dinle.
2. Erkin Koray – Tek Başına
Thank you for watching!
3. Erkin Koray isimli sanatçının seslendirdiği Tek Başına’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Tek Başına’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
4. Hediye Sepeti
q4
5. Sendeyim.net
q5
6. Iirler G zel s zler
q6
7. Resimli S zler
q7
8. Nilüfer – Tek Başına Uzun zamandır hasret kaldım yüzüne Muhtacım inan senin bir tek sözüne Yalvarsam ağlasam kapansam dizine Döner miyiz yine eski günlere Yine eskisi gibi beraber olsak Ne ol….
9. Sevilen ark s zleri
q9
10. G zel S zler
q10
11. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q11
12. Iirlerle ark larla – WordPress.com
q12
13. Hediye Sepeti
q13
14. Kim olursan ol ne istersen yap / Sen de bu dünyada tek başınasın / Annen kolunda / Baban yolunda / Kardeş yanında ama tek başınasın / Tekbaşımızayız hep tek başına / Sözler altında.
15. Kad nlar i in Pratik Bilgiler
q15
16. Bu sayfada tek başına olmak ve tek başına yalnız kalmak ile ilgili sözler bulacaksınız.
17. Songaah.com
q17
18. Uzun zamandır hasret kaldım yüzüne Muhtacım inan senin bir tek sözüne Yalvarsam, ….
19. Ne G zel S zler
q19
20. Resimli S zler
q20
21. G zel S zler
q21
22. Diğer tüm şarkı sözleri yayınlarında olduğu gibi Bengü – Tek Başına Şarkı Sözlerine atılan hiçbir hakaret, küfür, argo içeren yorum kabul etmeyecektir.
23. Stabil Hayat
q23
24. Sevilen S zler
q24
25. Kim olursan ol Ne istersen yap Sende bu dünyada Tek başınasın Anne kolunda Baba yolunda Kardeş yanında Tek başınasın.
26. G zel S zler
q26
27. Ben yine tek tek başına Ben yine tek tek başına Yarım kaldım aşkına Ben yine tek tek başına Ben yine tek tek başına Mağlup oldum aşkına Söz : Hızır ÖZEN Müzik : Sinan ÖZEN : Helal Olsun Ne var ne yok diye gelme yanıma Yüzüme gülüp halimi sorma bana Arada ….
28. S zlerin En G zeli
q28
29. Tek Başına şarkı sözleri Bir sevda çekerdi kalbim sessiz tek başına Varamaz, dokunamazdı elim umutsuz yarasına Biliyorum kavuşmak imkansız Anlıyorum, yaşamalıyım sensiz tek başına, Tek başına… Her gece hayalimde, düşümde Her kadehin bitişinde Bi garip bi buruktu içim aklımdan her ….
30. Kim olursan ol Ne istersen yap Sende bu dünyada tek başınasın Ana koynunda baba yolunda Kardeş yanında Tek başınasın Tek başımıza.
31. Pusula s zler – Tumblr
q31
32. Tek Başına Am Kim olursan ol F Ne istersen yap G Sen de bu dünyada Am Tek başınasın Am Ana kolunda F Baba yolunda G Kardeş yanında Am Tek başınasın F Tek başımıza G Tek başımıza Am Tek başımıza Am Gözler altında F Sözler altında G Yaşam kavganda Am Tek başınasın Am Nefes alırken F Nefes verirken G Gülüp ağlarken Am.
33. Emoji.com.tr
q33
34. Altinotu.blogspot.com
q34
35. Resimli S zler
q35
36. Gitmek İle İlgili Sözler Facebook, Gitmek İle İlgili Anlamlı Sözler, Gitmek İle İlgili Sözler Kısa, Gitmek İle İlgili Sözler Can Yücel, Gitmek İle İlgili Sözler Mevlana, Gitmek İle İlgili Sözler.
37. Bir gün daha geçmiş Zaten yılları saymaz Sorduğundaysa aynaya Ayna yalan söylememiş Geceleri anılarda Hayalleriyle konuşmuş Gözündeki halkalarda Yaşlarını kurutmuş Belki önümüz yaz Gideriz bi yerlere belki dans edersin Kumsalda yalnız teş başına ….
38. Tar k zt rk
q38
39. Sevilen S zler
q39
40. Anlaml S zler
q40
41. Zara Tek Başına Dinle Uzun zamandır hasret kaldım yüzüne Muhtacım inan senin bir tek sözüne Yalvarsam ağlasam kapansam dizine Döner miyiz yine eski günlere Söyle buldun mu aradığın aşkı söyle Yoksa yalnız mısın sen yine Benim gibi boynu bükük.
42. Ark S zleri
q42
43. Bandedegosses
q43
44. Ayten Alpman – Tek Başına şarkısını şarkı sözü ile birlikte dinle.
45. Feridun Düzağaç – Tek Başına sözleri, Feridun Düzağaç – Tek Başına şarkı sözü, Feridun Düzağaç – Tek Başına lyrics, Feridun Düzağaç – Tek Başına şarkı sözleri.
46. Feridun Düzağaç Tek Başına Şarkı Sözleri: Bir sevda çekerdi kaIbim sessiz tek başına Varamaz, dokunamazdı eIim umutsuz yarasına BiIiyorum kavuşmak imkansız AnIıyorum, yaşamaIıyım sensiz tek.
47. 2018 · Melisa’yı (Ece Çeşmioğlu) korumak isterken saldırıya uğrayan Keşanlı (Görkem Sevindik) sadece fiziksel değil kalben de yaralıdır.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: