Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Insanlık Mesajları

1. İnsanlar iyilikte, on dört yaşında oldukları gibi kalsalardı, dünyanın görünüşü başka olurdu.
2. İrem Derici – Kalbimin Tek Sahibine
Thank you for watching!
3. İyi geceler mesajları yanı sıra iyi akşamlar mesajları da sabah.
4. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q4
5. Dünya Kongresi’nin İkinci Gününde Din Adamları, Dinler Arası Uyumun Önemini Vurguladı.
6. S zlerin En G zeli
q6
7. Hediye Sepeti
q7
8. (bkz: waking life) cevirisini yapana kadar insanlik icin alintilamak zorunda hissediyorum.
9. Ne G zel S zler
q9
10. 2015 · Tunus televizyonunda özellikle ortadoğudaki insanlara mütiş barış, birlik ve insanlık mesajı.
11. < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanaygunoglu– 25 Kasım 2011.
12. Slami ayet, hadis, dua ve vecize resimleri
q12
13. Cuma günü Müslümanları birleştikleri, kucaklaştıkları, birbirlerini bir kez daha hatırladıkları önemli zaman dilimlerinden birisidir.
14. Uluda s zl k galeri
q14
15. Sendeyim.net
q15
16. Peygamberimiz yirmi yıldan fazla bir süredir sürdürdüğü İslam’ı yayma mücadelesinde önemli bir başarı elde etmiş Arabistan yarımadasının her tarafına İslam’ı yaymıştı.
17. İnsanlık Sözleri Mevlana, İnsanlık Sözleri Kısa, İnsanlık İle İlgili Sözler Kısa, İnsanlık İle İlgili Sözler Facebook, İnsanlık Kalmamış Sözleri Kısa, İnsanlık Kalmamış Sözleri Anlamlı.
18. Güzel sözler ve Özlü sözler kategorisinde yer alan içerikte hem tüm zamanların resimli, kısa ve en komik sözlerine ulaşabilir, aynı zamanda en yeni komik sözlerine ve Espirili sözler ve mesajlarını erişebilirsiniz.
19. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q19
20. Anlamlı Sözler, Anlamlı Mesajlar, Kısa Anlamlı Sözler sayfasında bulunmaktasınız, Sizde Anlamlı Söz eklemek istiyorsanız yorum bölümünü kullanabilirsiniz.
21. Arsenal’in Crystal Palace ile oynadığı maçta oyundan alındığı esnada taraftarın ıslıkladığı ve yuhaladığı Granix Xhaka’ya taraftarlar tehdit mesajı gönderiyor.
22. Bu yazımızda neler bulacaksınız: İnsan İle İlgili Sözler, İnsan İle İlgili Sözler Mevlana, İnsanlık Sözleri Anlamlı, İnsanlıkla İlgili Kapak Sözler, İnsanlık Sözleri Kısa, İnsanlık İle.
23. Elaz Belediyesi
q23
24. Www.gunebakis.com.tr
q24
25. 2020 Güzel Sözler ve Mesajlar, Anlamlı Sözlerin yer aldığı Ne Güzel Sözler sitemizi hemen ziyaret et, en iyi sözleri sevdiklerinle paylaş.
26. İnsanlıkla ilgili sözler yazımızda insanlık ile ilgili sözler, insanlık sözleri, insana dair sözler ve anlamlı insanlıkla ilgili sözler bulabilirsiniz.
27. G zel S zler
q27
28. Hediye Sepeti
q28
29. Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için.
30. Biz uzun yıllar sanki bir yerlerde takılı kalmış gibiydik.
31. Emine Erdoğan’dan Afrika mesajı: İnsanlık vazifemiz Emine Erdoğan, “Afrika’daki Kadınların ve Kız Çocuklarının Güçlendirilmesi: Dayanıklı, Sürdürülebilir ve Adil Toplumların.
32. İnsan ve insanlarla ilgili sözler kısa sayfamızda ünlü kişi ve filozofların insanla ilgili söyledikleri güzel sözleri bulabilirsiniz.
33. Slami ayet, hadis, dua ve vecize resimleri
q33
34. Emine Erdoğan, “Afrika’daki Kadınların ve Kız Çocuklarının Güçlendirilmesi: Dayanıklı, Sürdürülebilir ve Adil Toplumların İnşasına Yönelik Yaklaşımlar” temalı.
35. Özlem Mesajları – Sevgiliye Özlem Dolu Sözler.
36. G zel S zler
q36
37. İnsanlık Resimli Sözleri, İnsanlık Sözleri Resimli, İnsanlıkla İlgili Resimli Sözleri, Facebo İnsanlık Resimli Sözleri, Facebookİnsanlık Sözleri Resimli, Facebo.
38. G zel S zler
q38
39. Senin dinin, onun mezhebi, benim düşüncem, senin fikrin, benim menfaatim, senin siyasetin, sonuç insanlar birbirine düşman, insanlık öldü.
40. T rkiye Gazetesi
q40
41. ABD’ye yüklenen Bahçeli, Fırat’ın doğusuna yuvalanmış teröristleri Hüseyni mücadele ruhuyla tesirsiz hale getirip milli bekamızı güvenceye kavuşturmak önümüzdeki en temel gündemdir.
42. Selçuk Özdağ’dan İnsanlık Mesajı Ramazan’ın Müslümanlar için kutsal bir ay olduğunu kaydeden AK Parti Siyasi Etik ve Erdem Kurulu Üyesi Manisa Milletvekili Doç.
43. Tatlı sözler olarak da niteleyebileceğimiz bu yazımız içerisinde sevdiklerinize gönderebileceğiniz şirin, eğlenceli ve bir o kadar da troll içeren sözleri bu konumuz içerisinde sizlere sunma gereksinimi duyduk.
44. Mevlana S zleri
q44
45. T rkiye Gazetesi
q45
46. Sendeyim.net
q46
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: