Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Siyasi Sözler

1. (Ozan Deniz Sarıtop ) Eğer yüreğinizde sadece sevgiye dair bir bayrak açmışsanız, tüm dünya karşınızda saygıyla eğilecektir.
2. CHP’den iktidara sert sözler! / Siyaset Kültürü – 2. Bölüm – 21 Ağustos 2019
Thank you for watching!
3. Edebi, Felsefi ve Siyasi Sözler Ansiklopedisi · 5 Haziran 2011.
4. Pusula s zler – Tumblr
q4
5. Parti kurma hazırlığında olan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’na yakın bir kaynak Kasım ayında partinin kurulmasıyla birlikte AK Parti’de istifaların olacağını belirterek, “Mevcut milletvekillerinden bizimle.
6. Siyaset Cafe
q6
7. Pusula s zler – Tumblr
q7
8. Eski Devlet Bakanı Gürcan Dağdaş ile Gökçek’in ‘FETÖ’ kavgasında ağır sözler: Zübük, tosun, siyasi fahişeye teslim olanlar.
9. Bu sayfamızda bulunan etkileyici Neyzen Tevfik sözlerini arkadaşlarınızla sms olarak ya da facebooktan ve twitterdan dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.
10. B lge G ndem
q10
11. Andre Maurois Politikacının dili, sivri değil kıvrımlı olur.
12. Www.gunebakis.com.tr
q12
13. Resimli S zler
q13
14. G zel s zler ve mesajlar
q14
15. G zel s zler ve mesajlar
q15
16. Memurlar.Net
q16
17. Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir.
18. Düşünceleri az ve öz şekilde, bir tümcede ifade eden yapılara özlü söz denmektedir.
19. Resimli S zler zl S zl k
q19
20. Sayfamızdaki siyaset ile ilgili güzel özlü sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
21. Discussion with 2 Deists in Kadikoy and 1 Muslim Teenager – Interview with Atheism and Deism What is Deism.
22. Cumhurbaşkanı Erdoğan, CHP’nin Meclis’te verdiği “FETÖ’nün siyasi ayağı araştırılsın” önergesini AK Parti ve MHP’nin neden reddettiğini açıkladı.
23. Www.resimlisozler.net
q23
24. Siyasi Sözler, Siyasi sözler hdp, Komik siyasi sözler, Siyasi sözler resimli, Siyasi sözler facebook, Siyasi barış sözleri, Siyasi sözler mhp, Filozofların siyasetle ilgili sözleri, Mevlana siyasi sözler.
25. PKK’nın siyasi uzantısı HDP Eş Genel Başkanı Sezai Temelli, Türkiye’nin, Fırat’ın doğusuna gerçekleştirmeyi planladığı operasyona ilişkin konuştu.
26. Politikacılar dünyanın her yerinde aynıdır, nehir olmayan bir yere köprü yapacaklarına söz verirler.
27. Aşk Sözleri, Kapak Sözler, Doğum Günü Mesajları, Laf Sokma Sözleri, Özlü Sözler, Damar Sözler, Süper Sözler, Resimli Sözler, Ata Sözleri.
28. G zel s zler ve mesajlar
q28
29. Siyaset Cafe
q29
30. Az ilgilenilen bir çocuk bir eş, ne var ne yoksa iyi bir gelecek içindi her şey.
31. Www.star.com.tr
q31
32. Ne G zel S zler
q32
33. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q33
34. Sadece ilgilenen kişilere elimizden geldiğince yararlı bilgiler sunabilmek.
35. Haklı bir siyasi davaya en büyük zararı, muhalefetin acımasızca saldırması değil yandaşlarının aptalca savunması verir.
36. Necmettİn ERBAKAN DAN altın sözler *** Sİyasİ ve İktİsadİ sömürüye, rüşvete ve adam kayırmaya, mİllİ kültür düşmanlığına, zümre saltanatına, anarşİye son vereceğİz.
37. G zel s zler ve mesajlar
q37
38. Lk c Medya
q38
39. Bandedegosses
q39
40. 2007 · Oscar Wilde * •Durmadan sorguya çekersen bir şey öğrenemezsin Balzac * •Aşıklar yürürken arkalarına çok az bakarlar.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: