Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Vurdumduymaz Sözler

1. Bu güzel eşek ile ilgili sözleri sosyal medyada paylaşın ya da kısa mesajla yollayın tercih sizin ne yapmak isterseniz yapın.
2. Bayhan Seninle Olmak Varya Karaoke
Thank you for watching!
3. Ne yürek kaldı sana verecek, ne de inancım kaldı seninle bu yolda gidebilecek, kızgınlıklarım içimde kör oldu, seni toprağa gömecek.
4. Ucuz fiyatl kitab n adresi gonca kitap
q4
5. G zel S zler
q5
6. Hayatlar ve hayata ho seda
q6
7. G zel S zler
q7
8. Bandedegosses
q8
9. Diğer tüm sözlerde olduğu gibi “V ile Başlayan Deyimler – Vurdumduymaz Kör Ayvaz: Umursamaz, aldırmaz, duygusuz ve kayıtsız kimse.
10. SlidePlayer
q10
11. G zel s zler ve mesajlar
q11
12. Sevilen S zler
q12
13. Kızmak İle İlgili Sözler, Kızmakla İlgili Sözler, Kızmak Hakkında Sözler, Kızmak İle İlgili Söylenmiş Sözler, Sinirlenmek İle İlgili Sözler, Sinirlenmekle.
14. Sözler kategorimizde Özlü Sözler, Kitap Alıntı Sözleri, Oscar Wilde Sözleri, Etkileyici Sözler, Dostoyevski Sözleri, Manalı Sözler, Victor Hugo sözleri gibi yüzlerce farklı kategoride on binlerce güzel söz yer almaktadır.
15. Ada Gazetesi
q15
16. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q16
17. Hayatlar ve hayata ho seda
q17
18. Vurdumduymaz ile ilgili okurları filtreleyerek inceleyebileceğiniz sayfa.
19. Sevilen S zler
q19
20. Birincisi o insanın parası yokkenki halidir, hayat felsefesi inanılmaz vurdumduymaz ve paylaşımcıdır, paranın neden bu kadar önemli olmaması.
21. Bandedegosses
q21
22. Sayfadaki vurdumduymazlık ile ilgili anlamlı sözleri facebook, twitter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.
23. G zel s zler ve mesajlar
q23
24. Ne G zel S zler
q24
25. Sevilen S zler
q25
26. Bireyselbasari.tumblr.com
q26
27. Instagiram.blogspot.com
q27
28. Kızgınlık Sözleri, Öfkeli sinirli sözler, Öfkeli sözler, Kızgınlık mesajları, Sinirli olduğunu belli eden sözler, Vurdumduymaz ile ilgili sözler, Kırgınlık sözleri uzun, Kızgın sözler resimli, Ağır sözler.
29. Biz senle Ne günler gördük Derdi kederi Acıyı böldük Şimdi nerdesin Hangi eldesin Bu aşkımızı neden terk etin Şimdi nerdesin Hangi eldesin Bu aşkımızı neden terk etin Vurdumduymaz, Vurdumduymaz Laf….
30. Haber Ajanda
q30
31. Out of these cookies, the cookies that are categorized as necessary are stored on your browser as they are as essential for the working of basic functionalities of the website.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: