Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Bazen Sözleri

1. Ankara’da İskandinav kışı varÖn cebeci tarafının ıslandı yokuşuKay-sa da ayak düşmedik ya kıskandılar bizi Hay-ran olurlar anca Hırslandırır beni drumtrip Kavga, dövüş, itiş,.
2. Tuna Kiremitçi & Sena Şener – Birden Geldin Aklıma (Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları)
Thank you for watching!
3. Pop şarkıcı Gökhan Keser ‘in, konuk olduğu TV8 ekranlarının sevilen programı 3 Adam‘da “Bazen”isimli şarkısını seslendirdi.
4. DemliS zler.com
q4
5. E-Motivasyon
q5
6. Hediye Sepeti
q6
7. IQ Plus Language Academy
q7
8. Emel) şarkısının sözlerini bu sayfada görebilir ve şarkıyı dinleyebilirsiniz.
9. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız.
10. G zel s zler ve mesajlar
q10
11. Mesajlar ve S zler
q11
12. Verse 1: Hiçbir ilaç beni öldürmedi ben yarınlarını gördüm senin Uyardım bi ton kez gelip aşkına sahip çıkamaz söz verir Ama sevgiye muhtaç bi sarhoş gibi tüm gecelere aykırı nahoş biri Eskiye bakma inan çok değiştim artık kendi yaşantım benim.
13. Emel Kılınç) [Ezhel:] Ankara’da İskandinav kışı var Ön cebeci tarafının ıslandı yokuşu Kay-sa da ayak düşmedik ya kıskandılar bizi Hay-ran olurlar anca Hırslandırır beni drumtrip.
14. Vice -Bazen Karamsarım şükreder gibi Gidipte cesaretimi kırma bu gece düşlenen birinin Rüyalarıma kadar girdin artık üzmesen beni Seviyorken ayrı kaldık küfreder gibi Kafamda sürekli duyguları güdümleyen bir his var Kaybedince korkutan gülüşlerinde isyan Cezaevi koğuşunda rüsva, duruşmadayken cebimde.
15. Hediye Fabrikas Blog
q15
16. Simge Ben Bazen Şarkı Sözleri: Üstüme üstüme geIiyor hayat sabrımı sınıyor Yağtığı şakaIar artık bayat hep başa sarıyor Bazen çok dayanıImaz oIabiIiyor sorduğu soruIar Kısmen bir.
17. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız.
18. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q18
19. Ok G zel S zler
q19
20. Teoman – Sevişirdik Bazen Şarkı Sözü: Şu dağılgan yüreğimi, şu köpüklere imrenen Yüreğimi bir gün yollara atarsam Bir gün nehir yataklarına dolarsam, korkarım Suyumun çoğu senden yana akacak.
21. G zel s zler dini anlaml s zler ayr l k a k sevgi s zleri mesajlar
q21
22. Listemizde Sevda Sözleri kitabından dizeler, düz yazılarından alıntılar, duygusal aşk.
23. Sevdiğiniz kişiye, sizin için en özel olan kişiye söyleyebileceğiniz en duygusal sevgi sözlerini.
24. Resimli S zler
q24
25. Bazen benim de üzerimde bir uyarı yazısı olsun istiyorum kırmadan seviniz.
26. We Heart It
q26
27. Turkce Rap Sarki Sozleri
q27
28. Okurken hayata dair dersler çıkartabileceğiniz en güzel yaşam sözlerini Facebook, Twitter gibi sosyal hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.
29. G zel S zler
q29
30. Vice – Bazen 2 Şarkı Sözleri: Tek farkın karakterin iyi niyetin kalbindi.
31. G zel S zler
q31
32. Anlamlı sözler yazımızda hayat ile ilgili, sevgiliye aşkınızı anlatan en anlamlı, güzel, resimli manalı etkileyici sözler bulabilirsiniz.
33. Bazen yildizlar yıldızlar insanlar kayar hayat hayatımızdan anlamlısözler anlamlı yazılar anlamlı cümleler anlamlı resimler sözler güzel sözler söz resimli sözler yaz.
34. Sevilen S zler
q34
35. Sessiz Nota
q35
36. Hediye Fabrikas Blog
q36
37. Güneş doğar Güneş batar Ama insan uyumaz bazen Düşünür Geceler kısa Çabuk geçer Ama insan uyumaz bazen Düşünür Deniz masmavidir ne güzel Ama insanlar görmez bazen Şiirler şarkılar masallar Ama insanlar duymaz bazen.
38. Ezhel (Ömer Sercan İpekçioğlu) Bazen şarkı sözleri: Ankara’da İskandinav kışı var / Ön cebeci tarafının ıslandı yokuşu / Kay.
39. Acı Sözler yazımızda facebook ve sosyal medya paylaşımı için birçok acı sözler, acıtan sözler, en acı sözler, acı veren sözler, acı mesajlar, kısa,duygusal,resimli ve yeni acı sözler bulabilirsiniz.
40. Sevilen S zler
q40
41. Elimizden ipler nasıl kayıyor bazen Zamandan başka çare nasıl kalmıyor bazen Hepimizin hayatı nasıl duruyor bazen Tecrübenin kati şartı bu muymuş zaten Yarın öbür gün aşkın adı değişir yazık olur Her çarpıntıya koşarsan kalbin yorulur.
42. Yanlışları seçtim doğrum nerde Kaybettim kendimi dengem nerde Bazen düşer insan yardım nerde Kalkmam için yerde sebebim nerde.
43. Bülent Savaş Nota Arşivi – TRT Nota Arşivi – Otantik Müzik Aletleri – ODTÜ Nota Arşivi – Nota Arşivleri – Neyzen Nota Arşivi – Türkü Notalar.
44. Selahattin Uzun
q44
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: