Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Şöför Sözleri

1. Bulunduğunuz sayfadaki sözler, Şoför Sözleri ve Otobüs Komik Şoför Mesajları bölümünün Sayfa 3 kısmıdır.
2. Rojda – Şoför
Thank you for watching!
3. Yere batsın bu sevdan Baştan başa hep yalan Beni böyle ağlatan Ayrılıklar değil mi.
4. Mustafa Ekici
q4
5. Biz Sakız Olmuş kelimelerle Çıkmadık Yola Bizimkiler Orjinal Sözler Bunu Anla… Şöförüz Müslümcüyüz Severiz Ferdiye Geçeriz gecekeri hakani Dinleriz.
6. Bülent Serttaş Şöför Şarkı Sözleri: YaIIah şoför yaIIah ne bekIisen Yüreğimde kan ekIisen Hiç AIIah’tan korkmisan Beni yoIda bırakisen YaIIah şoför yaIIah apar(götür) beni YaIIah şoför.
7. Kadınlar İçin Araba Arkası Yazıları yazımız da.
8. S zlerin En G zeli
q8
9. Mutluluk Sözleri – Mutluluk Belirten Sözler.
10. Mustafa Ekici
q10
11. Şöför akrostişi,şöförle ilgili akrostiş şiir,şöför için akrostiş çalışması,şöför akrostiş şiiri,Baş harfleri şöför olan şiir,şöför şiirleri.
12. S zlerin En G zeli
q12
13. Yeni a Gazetesi
q13
14. Davul Zurna
q14
15. Yeni Birlik Gazetesi
q15
16. Uluda s zl k
q16
17. Yallah şoför yallah ne beklisen Yüreğimde kan eklisen Hiç Allah’tan korkmisan Beni yolda bırakisen Yallah şoför yallah apar(götür) beni.
18. Independent T rk e
q18
19. Ta ma D nyas Gazetesi
q19
20. G zel s zler ve mesajlar
q20
21. Ümit Besen isimli sanatçının seslendirdiği Şöför’ne ait sadece şarkı sözü bulunmaktadır, Sitemizde hiç bir şekilde Şöför’ne ait başka bir içerik bulunmamaktadır.
22. Bazen kırgınlığımızı dile getirmek, bazen aşkımızı anlatmak, bazen de barış dalı uzatmak için şarkı sözlerine sarılırız.
23. Www.sozcu.com.tr
q23
24. Seni istettim babdan hiç acele etmemiş Beni sormuş soruşturmuş herkes bir şey söylemiş Kimi çok içer demiş kimi berdoş demiş Kimisi de hor görüp şöför parçası demiş Şöför desinler ….
25. Şoför Sözleri, Uzun şöför sözleri, Argo şöför sözleri, Kadın şöför sözleri, Resimli şöför sözleri, Şöför sözleri 2012, Tır sözleri kısa, Otobüs sözleri komik, Otobüs aşkı sözleri.
26. Sponsorlu Bağlantılar Şöför Sözleri Şöför Mesajları Kısa Şöför Sözleri -Cesaretin ölçüsü ölmek değil yaşamaktır -Artırma hızını, yetim korsun kuzunu -Rahmetli de sollardı -Son durak kara toprak -Solladın da ne oldu -Hatalı sollama, acı haber yollama -Alın teri bilek zoru, Allah’ım sen bizi koru -Aşıksan vur saza, şoförsen bas gaza -Yol verin şaşkına.
27. HD Images g zel s zler
q27
28. GercekTUBE komik videolar, ilginc videolar, en begenilen videolar içerikli video sitemiz artık yayında.
29. Kısa Şöför Sözleri-Cesaretin ölçüsü ölmek değil yaşamaktır-Artırma hızını, yetim korsun kuzunu-Rahmetli de sollardı-Son durak kara toprak-Solladın da ne oldu-Hatalı sollama, acı haber yollama-Alın teri bilek zoru, Allah’ım sen bizi koru.
30. S zlerin En G zeli
q30
31. Nternet Haber
q31
32. S zlerin En G zeli
q32
33. G zel s zler ve mesajlar
q33
34. Mustafa Ekici
q34
35. 21 Oca 2015 En Güzel Şöför Sözleri Kısa Şöför Lafları Sayfamızda Sadece Burada Komik Şöför Sözleri Damar Olanları Da Bulacaksınız.
36. Ümit Besen Şöför sözleri, Ümit Besen Şöför şarkı sözü, Ümit Besen Şöför lyrics, Ümit Besen Şöför şarkı sözleri.
37. Www.sozcu.com.tr
q37
38. Acar haber ajans
q38
39. Bursa Hakimiyet
q39
40. S zlerin En G zeli
q40
41. Şirketin üst düzey yöneticilerinin tamamının kendilerine tahsis edilmiş makam araçları ve şoförleri bulunuyor.
42. İbrahim Tatlıses – Yallah Şöför Yallah şarkısının sözlerini bu sayfada görebilir ve şarkıyı dinleyebilirsiniz.
43. Davul Zurna
q43
44. Şöför mesajları, şöför sözleri Bu Alemde Şöförüm De yollar Senin Olsun… Sevip Aşk Acısı Çekeceğine Şöför Ol Yol Acısı Çek… bende Seni Sollardımda Çocuklarım var.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: