Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Tayyip Erdoğan Güzel Sözler

1. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önemli mesajlarının yer aldığı makale: Birinci Dünya Savaşı’na katılan ülkelerin liderleri, 11.
2. Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Sert Sözler: “Ahlaksız ve Edepsizce Davrandılar”
Thank you for watching!
3. Recep tayyip erdoğan bir gün bindiği attan düşmüş ve etrafında toplanan çılgın kalabalık hep bir ağızadan :-tayyip tayyip elini uzat da kaldıralım demişler.
4. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q4
5. Çok beğeneceğinizi düşündüğümüz Recep Tayyip Erdoğan Efsane Sözlerini facebook ve twitter üzerinden de sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
6. Yeni a Gazetesi
q6
7. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa’da Macron ile birlikte düzenlediği basın toplantısında Fransız bir gazetecinin küstah sorusuna tokat gibi bir cevap verdi.
8. G zel S zler
q8
9. Iletisim.gov.tr
q9
10. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Özlü Sözleri, Recep Tayyip Erdoğan’ın Siyasi Sözleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın En Güzel Sözleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Söylediği Sözler, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ünlü Sözleri, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip.
11. Çok beğeneceğinizi düşündüğümüz Recep Tayyip Erdoğan Efsane Sözlerini facebook ve twitter üzerinden de sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.
12. Uluda s zl k
q12
13. Bandedegosses
q13
14. Anlaml G zel S zler
q14
15. Memur Postas
q15
16. T rkiye Gazetesi
q16
17. S zler ve Replikler
q17
18. Turkish Forum
q18
19. APKPure.com
q19
20. Haber gazetesi
q20
21. G zel S zler
q21
22. Ezilenlerin gürsesidesidir o Göründüğü gibi olan Gücünü milletten alan Recep Tayyip Erdoğan Halkın adamı, Hakkınaşığı O milyonların umut ışığı Mazlumlara sırdaş olan Gariplere yoldaş olan Recep Tayyip Erdoğan Oldu her zaman sözünün eri Çıktığı yoldan dönmedi geri Kararlıdır davasında Anaların duasında Recep Tayyip Erdoğan Sözü dosdoğru yoktur.
23. Etkileyici s zler, Laf sokucu s zler, Ayr l k s zleri
q23
24. Güzel Sözler Recep Tayyip Erdoğan Özlü Sözleri facebook, twitter, pinterest yada instagram gibi popüler sosyal paylaşım sitelerinde paylaşarak ruh halinizi ve düşüncelerinizi etkili bir şekilde yansıtabilirsiniz.
25. S zler ve Replikler
q25
26. Yunus gibi yangın,Mevlana gibi dertli ,Hacı Bektaş gibi vakur olmadan bu millete hizmet edilmez.
27. S zc Gazetesi
q27
28. S zler ve Replikler
q28
29. G zel S zler
q29
30. Ok G zel S zler
q30
31. Nternet Haber
q31
32. Powiat-bielsko-biala.info
q32
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: