Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

1 Nisan Şakaları Sözleri

1. Bir iş arkadaşınızla önceden anlaşıp, 1 Nisan günü ikiniz de aynı renk takım elbise ve gömlek giyin.
2. ÖLÜM ŞAKASI YAPTIM !!! SONU KÖTÜ BİTTİ.
Thank you for watching!
3. Bandedegosses
q3
4. Her yıl hemen hemen dünyanın her yerinde Nisan ayının biri şaka günü olarak kutlanmakta ve birçok insan ya şaka yapılan ya da şaka yapan taraf olmaktadır.
5. Ocuk Gezegeni
q5
6. ShiftDelete.Net
q6
7. Business HT
q7
8. Tüm dünyada kutlanan Nisan 1 gününün gerçek hikayesi haberimizde.
9. Her ne kadar çoğu kişi, zaten hayatının şaka gibi olduğunu düşünse de, geleneksel 1 Nisan Şakası yapmak istiyorsanız, bu içeriğimizden yardım alabilirsiniz.
10. İnsanlar ,bir gün değil her gün yerinde ve zamanında gülmeyi hayatlarına katmalılar.
11. 1 Nisan Şakaları ile ilgili tüm haberleri, son dakika 1 Nisan Şakaları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.
12. Ne G zel S zler
q12
13. Uluda s zl k
q13
14. Bandedegosses
q14
15. Daha çok 1 Nisan günü karşılaştığımız ya da yaptığımız bazı şakaların en iyilerini sizler için derledik.
16. MeoEdebiyat
q16
17. 2019 · 1 Nisan Şakası | Bütün Sınavlardan ‘’0’’ Aldım – Eğlenceli ve çok güzel bir video oldu iyi seyirler.
18. Zl S zler Anlaml ve G zel
q18
19. Bize söz vermiştiniz’ dediklerinde Haçlı ordusu komutanı ‘Benim sözüm size dün akşam içindi, bugün için size bir sözüm yoktur’ diye cevap verir ve bütün Müslümanlar orada Şehit edilir.
20. Bursada bir fabrikanın projesini, cücük kadar bir konteyner’da * çizerken ve o günün akşamında fabrika yetkilileri ile yemeğe çıkılma durumu varken annemin beni arayarak -ben terminaldeyim hadi gel beni al * * *, hafta sonu beni gezdir diye geldim diyerek * yüreğimin orta yerinden yarılmasına sebep olan şakadır.
21. Tarihe geçen en iyi 10 tane 1 Nisan şakasını sizler için.
22. Zl S zler Anlaml ve G zel
q22
23. Uluda S zl k
q23
24. HD Images g zel s zler
q24
25. Her yıl hemen hemen dünyanın her yerinde Nisan ayının biri şaka günü olarak kutlanmakta ve birçok insan ya şaka yapılan ya da şaka yapan taraf olmaktadır.
26. Hıristiyanların Paskalya Yortusu, bu yıl 1 Nisan gününe denk gelince, Avusturya Haber Ajansı APA, köşeli yumurta geliştirildiği haberini 1 Nisan şakası olarak yayınladı.
27. Uluda s zl k
q27
28. Donan m G nl
q28
29. (Tarihin en popüler 1 Nisan şakaları) 1 Nisanda neden şaka yapılır, 1 Nisan nedir, en güzel 1 nisan şakaları, 1 nisan şakalarının geçmişi, akla gelmeyecek şakalar, 1 nisan okul şakaları, 1 nisan bugün çocuklara dikkat edin her an şakalanabilirsiniz, şaka ne demek, 1 nisan şakaları yaparken nelere dikkat edilmeli hepsi burada.
30. Şuana kadar yaptığım tek ve başarılı olan 1 Nisan şakası -hala koşun babama bişey oldu ayılmıyo -dıııtt 10 dk sora kapı çalar -hala babamlar evde yok -nerdeler hangi hastanede -yok hastanede falan değiller -noldu olum sölesene -ben şaka yapmıştım size hani 1 nisan ya sonucu kötü oldu ama neyse.
31. 1 Nisan şaka gününün kökeni hakkında bir çok hikaye bulunmaktadır.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: