Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Galatasaray Sözleri

1. İşte ilk sözleri Galatasaray’ın çiçeği burnunda transferi Marcelo Saracchi, “Galatasaray çok büyük bir camia, büyük bir kulüp.
2. Cimbom Galatarasay (Stüdyo) – Galatasaray Marşları
Thank you for watching!
3. Teknik direktörü Zinedine Zidane, Galatasaray maçı öncesi Madrid’in Valdebebas ilçesindeki Real Madrid Şehri (Ciudad Real Madrid) adlı antrenman tesislerinde basın toplantısı düzenledi.
4. Resimli S zler
q4
5. Meksa Yatırım Afyon Belediyespor maçı biletleri satışa çıkt.
6. Sayfamızda Cimboma Gönül Vermiş Kardeşlerimiz İçin Galatasaray Sözleri 2017, Galatasaray Mesajları, En Güzel Galatasaray sözleri, GS sözleri, Galatasaray Sloganları, Galatasaray Sözleri Kısa Yer Almaktadır.
7. Galatasaray – Galatasaray Marşı sözleri, Galatasaray – Galatasaray Marşı şarkı sözü, Galatasaray – Galatasaray Marşı lyrics, Galatasaray – Galatasaray Marşı şarkı sözleri.
8. Galatasaray Mesajları, GS SMS Mesajları, Güzel Komik Galatasaray Sözleri, Galatasaray Sloganları, Galatasaray Cep Telefonu Mesajları, Hazır Sms Mesajları, GS Sözleri, Galatasaray Hazır SMS Sözleri.
9. Türkiye’nin en büyük futbol takımlarından birisi olarak dikkat çeken ve Avrupa Fatihi lakabını alan Galatasaray ile alakalı olarak zaman içerisinde birçok usta ve birçok yazar o kadar güzel sözler yazmıştır ki zaman içerisinde bu sözler sosyal medya hesaplarında da.
10. Stiklal Gazetesi
q10
11. Üç büyük yok tek büyük var… Tabi ki G a l a t a s a r a y… Şu garip dünyada anlaşılmaz ömrümüz, Galatasaray’dan başkasını sevemez gönlümüz.
12. Wp Durumlar
q12
13. S zler ve Replikler
q13
14. APKPure.com
q14
15. G zel S zler
q15
16. Kez şampiyon olmasının ardından efsaneleşmiş Galatasaray şampiyonluk marşı da gündeme geldi.
17. Resimli S zler
q17
18. Galatasaray Şarkı Sözleri – Cimbomun Sesi : Cimbom Galatasaray Galatasaray şampiyon Cimbom Galatasaray şampiyonum Cimbom’um Türkiye’nin gururu taraftarın Cimbomu Seni sevdik gönül verdik şanlı GALATASARAY Seni sevdik gönül verdik şanlı.
19. Siyaset Cafe
q19
20. Ne G zel S zler
q20
21. Resim Arama Sitesi
q21
22. Bandedegosses
q22
23. Anlaml s zler – G zel s zler
q23
24. Cimboma karşı biraz esprili biraz mizahi anlamda bazı Galatasaraya Laf Sokan Laflar, Fenerin Galatasaraya Oturtan Laflar, Fenerden Galatasaraya Kapak Sözler Facebook, Beşiktaştan Galatasaraya Kapak Sözleri yazımız da ele alalım dedik.
25. “Arda, Galatasaray forması giyecek” Arda Turan’la ilgili olarak tartışmalar sona ermişken, bir yeni iddia ortaya atıldı.
26. Gen Klavye – Gen Klavye
q26
27. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Abdurrahim Albayrak ve Yusuf Günay basın mensuplarının karşışına geçti.
28. Resimli S zler
q28
29. APK Support
q29
30. The reality
q30
31. Yetmiyor ki stadlar, kalbimiz senle çarpar, layıksın bu sevgiye şanlı GALATASARAY.
32. Android Uygulamalar
q32
33. Gen Klavye – Gen Klavye
q33
34. Anlaml s zler – G zel s zler
q34
35. Benzer içeriklerFenerbahçe İle İlgili Resimli Sözler – Fenerbahçe Sözleri Ve Kareografileri 2019 19 mayıs Gençlik ve Spor Bayramında 22.
36. Galatasaray S zl k
q36
37. Galatasaray – Galatasaray Marşı sözleri, Galatasaray – Galatasaray Marşı şarkı sözü, Galatasaray – Galatasaray Marşı lyrics, Galatasaray – Galatasaray Marşı şarkı sözleri.
38. Anlaml S zler, G zel S zler, A k S zleri
q38
39. Kardemir Karabükspor ve Galatasaray’da görev yaptığını hatırlatarak Türkiye’de güzel zaman geçirdiğini anlatan 41 yaşındaki teknik adam, “Sadece Süper Lig ile ilgili değil Türkiye hakkında da çok iyi şeyler düşünüyorum.
40. APKPure.com
q40
41. G zel S zler, A k S zleri, Anlaml S zler
q41
42. T mspor – Haber7
q42
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: