Anlamlı sözlere, akılda kalıcı memelere ve esprili alıntılara herkesten daha değer veriyoruz. Bu web sitesi, hem metin biçiminde hem de resim veya videolarda 500'den fazla farklı kaynaktan gelen akıllı kelime öbekleri ve düşüncelerimizi içermektedir.

Gece Gündüz Sözleri

1. Ceza Gece Gündüz Karışmaz Dinle Bu çene gene düşmüş yere, susmaz Tek pas, hipnoz beni bayıltmaz Bloklar, kumpas beni şaşırtmaz Gece gündüz karışmaz ve Ceza hiç uyumaz Bu çene gene düşmüş yere, susmaz Tek pas, hipnoz beni bayıltmaz.
2. Yüzyüzeyken Konuşuruz – Dinle Beni Bi’ (Lyric video)
Thank you for watching!
3. Hadislerden Se meler Hadisler DuaDualar – DUA DUALAR
q3
4. Ok G zel S zler
q4
5. Gece uzundur, uykunla kısaltma onu.
6. E-Motivasyon
q6
7. Gidiyorum gündüz gece Şaşar Veysel işbu hale Gah ağlayan gahi güle Yetişmek için menzile Gidiyorum gündüz gece Anadolunun bir köyünde sakin bir akşam karı koca uyumak için yatağa girerler.
8. Mevlana S zleri
q8
9. Cengiz Kurtoğlu Şarkı Sözleri – Yorgun Yıllarım : Hem beni öldürdün hem bendeki seni Böyle olsun istemezdim Ben mağlubum ama sen de kaybettin Ben hayatı, sen de beni Lanet olsun bana.
10. Çağatay Akman Gece Gölgenin Rahatına Bak Şarkı Sözleri: Çağatay Akman Gece Gölgenin Rahatına Bak Şarkı Sözü Gece gölgenin rahatına bak Bir de dön kaderimin bahtına yar ….
11. Bu konuda Gece Gündüz isimli şarkıyı kimin söylediğini bilmiyorsanız, onuda öğrenebilirsiniz.
12. G zel S zler
q12
13. S zler ve Mesajlar
q13
14. Sevilen S zler
q14
15. Com dostları her zaman en güzel sözler ve güzel cümleler için GuzelCumleler.
16. Uzun ince bir yoldayım Gidiyorum gündüz gece Bilmiyorum ne haldeyim Gidiyorum gündüz gece Dünyaya geldiğim anda Yürüdüm aynı zamanda İki kapılı bir h.
17. Sevilen S zler
q17
18. A k iirleri
q18
19. Sevilen S zler
q19
20. G zel s zler ve mesajlar
q20
21. Baglamist.Com
q21
22. Gece Gündüz Yollarını Gözlerim türküsü, Gece Gündüz Yollarını Gözlerim türküsünün sözleri, turku sozu, Yavuz Top türküleri,.
23. Gazeteniz Olsun
q23
24. Turkulerimiz.biz
q24
25. G zel S zler
q25
26. S zler ve Mesajlar
q26
27. Turkulerimiz.biz
q27
28. Zg r Hip Hop
q28
29. G zel S zler
q29
30. Com [Verse: Grogi] Kep takarım haz etmem bereden Leb demeden yine flow akar dereden Sırtımda keneler gezdim seneler Doğruyu severim yanlışına gelemem Telefonum çalar meşgullere veremem Gece saat 12 bu işlere gelemem Pos makinesi yok nakitimi.
31. B lge G ndem
q31
32. Türkiyenin Türkü ve Özgün Müzik Sözleri Arşivi.
33. Serhat Birikim
q33
34. Nakarat bu çene gene düşmüş yere susmaz, tek pas, hipnoz beni bayıltmaz, bloklar, kumpas beni şaşırtmaz, gece.
35. G zel S zler
q35
36. Eskimeyen Kitaplar
q36
37. ” Gece ve gündüz”, insan hayatını son derece etkiler ve yaşam alışkanlıklarını belirler.
38. Gidiyorum Gündüz Gece Bilmiyorum Ne Haldeyim Gidiyorum Gündüz Gece Dünyaya Geldiğim Anda Yürüdüm Aynı Zamanda İki Kapılı Bir Handa Gidiyorum Gündüz Gece Uykuda Dahi Yürüyom.
Rate article
Add a comment

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: